صفحه 7 از 36 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

با این نمره زبان که فعلا نه جایی میتونید پذیرش بگیرید نه مهاجرت کنید. فعلا روی زبان کار کنید. در ضمن در تورنتو چهار دانشگاه وجود داره که بعضی شون مثل رایرسون و UOIT رنکینگ بالایی ندارند و اگر معدل معقولی داشته باشید (15 به بالا) شانس پذیرش هم دارید. رزومه کامل تون رو روی تاپیک پذیرش از دانشگاههای کانادا بگذارید تا جواب کاملی بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    با این نمره زبان که فعلا نه جایی میتونید پذیرش بگیرید نه مهاجرت کنید. فعلا روی زبان کار کنید. در ضمن در تورنتو چهار دانشگاه وجود داره که بعضی شون مثل رایرسون و UOIT رنکینگ بالایی ندارند و اگر معدل معقولی داشته باشید (15 به بالا) شانس پذیرش هم دارید. رزومه کامل تون رو روی تاپیک پذیرش از دانشگاههای کانادا بگذارید تا جواب کاملی بگیرید.
    الان زبان میخونم ..منتهی بین کانادا و استرالیا مردد هستم ،اگر بخوام برای استرالیا اقدام کم که باید برای ایلتس بخونم ،، از نظر شهریه دانشگاه و دادن فاند کدوم کشور بهتر هست ،
    البته من ترجیح میدادم که از طریق مهاجرت یا توریستی برم که خیلی پروسه ی طولانی و نا مطمعن داره ،اینطور هست ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kasi58 نمایش پست ها
    الان زبان میخونم ..منتهی بین کانادا و استرالیا مردد هستم ،اگر بخوام برای استرالیا اقدام کم که باید برای ایلتس بخونم ،، از نظر شهریه دانشگاه و دادن فاند کدوم کشور بهتر هست ،
    البته من ترجیح میدادم که از طریق مهاجرت یا توریستی برم که خیلی پروسه ی طولانی و نا مطمعن داره ،اینطور هست ؟
    آیلتس برای هر دو کشور قبوله. وضعیت پذیرش کانادا در شرایط فعلی بهتر بنظر میرسه. توریستی که بعیده بهتون ویزا بدن و اگر بدن هم نمیتونید بمونید.

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا

سلام دوستان عزیز
    درمورد مقایسه ی شرایط کاری و درآمدی رشته ی داروسازی در استرالیا و امریکا ، برای کسی که ایران خونده و بخواد اونجا مدرکش رو ولید کنه برای کار کردن اگر اطلاعاتی دارین که بتونه کمک کنه یا لینکی رو می شناسین لطفا معرفی کنید. مرسی.

Junior Member

توی این 3 کشور: وضعیت کار در حوزه نفت و گاز چطوره؟ راحت کار گیر میاد اگه 5 سال سابقه داشته باشی؟ توی ملبورن صنایع نفت و گاز چطورن؟ درآمد ها توی این زمینه چقدرن؟

Junior Member

دوستای عزیز اوضاع دانشجویای PhD توی ملبورن چطوره؟ با ماهی چندتا میشه یه زندگیه دانشجوییه مجردی راحت و بدون استرس داشت؟ میخام با استاده چوونه ی Fund بزنم. میخام مززنه بیاد دستم. مرسی پیشاپیش

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط balaghi نمایش پست ها
    دوستای عزیز اوضاع دانشجویای PhD توی ملبورن چطوره؟ با ماهی چندتا میشه یه زندگیه دانشجوییه مجردی راحت و بدون استرس داشت؟ میخام با استاده چوونه ی Fund بزنم. میخام مززنه بیاد دستم. مرسی پیشاپیش
    1500-1700$ would be fine for your living expenditure (per month)
    2500$ is good for a family
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

به نظرتون کسی که داره به عنوان skill worker مهاجرت می کنه برای کار پیدا کردن و زندگی راحت تر کانادا مناسب تره یا استرالیا؟ من نظرات متفاوتی شنیدم که بعضی میگن کار در استرالیا خیلی بهتر پیدا میشه تا کانادا.
    من هر دو رو اسکیل ورکر اقدام کردم، در پروسه استرالیا جلوتر هستم ولی اونجا کسی رو ندارم. کانادا رو تازه امسال اپلای می کنم اما برادرم اونجا زندگی می کنه. خوشحال میشم اگه نظراتون و تجربیاتتونو بگین.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeh_a نمایش پست ها
    به نظرتون کسی که داره به عنوان skill worker مهاجرت می کنه برای کار پیدا کردن و زندگی راحت تر کانادا مناسب تره یا استرالیا؟ من نظرات متفاوتی شنیدم که بعضی میگن کار در استرالیا خیلی بهتر پیدا میشه تا کانادا.
    من هر دو رو اسکیل ورکر اقدام کردم، در پروسه استرالیا جلوتر هستم ولی اونجا کسی رو ندارم. کانادا رو تازه امسال اپلای می کنم اما برادرم اونجا زندگی می کنه. خوشحال میشم اگه نظراتون و تجربیاتتونو بگین.
    رشته تون چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

Ghlobe
    رشته ام مهندس شیمی است. برای کانادا همون chemical engineer رو دادم ولی برای استرالیا program or project administrator اقدام کردم. کار مهندس شیمی هم به طور تخصصی انجام ندادم. انتظار هم ندارم کار مهندسی انجام بدم. کاری باشه که هزینه های زندگی رو بی استرس دربیاره خوبه .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)