نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

پس انداز مالی مناسب و پلی برای آینده ای بهتر در استرالیا یا کانادا؟(زمان یک الی دو ساله)
    یه پیشنهاد دارم برای دوستان عزیز در این تاپیک بهتره هر پاسخی که داده می شه در عنوان قید بشه راجع به چه بخش از این تاپیک قراره صحبت بشه
    به خاطر جالب بودن موضوع توفیق اجباری داشتم همینجور مطالب دوستان رو بخونم و بیام جلو که بعد احساس کردم مخم داره سوت می کشه
    نه اینکه بدم بیاد چیزای تازه یاد بگیرم، نه ولی بعضی مواقع آدم دنبال پاسخ به سوالات خاصی هست که توی ذهنش قرار داره ؛ اما یهو تا چشم باز می کنه می بینه غرق شده توی کلی موضوع مختلف و دست آخر چیزی جز سردرگمی بیشتر نصیبش نشده
    اما سوال خودم طبق آنچه در بالای پستم گفته شده:
    می خوام طی مدت یکی الی دو سال پس اندازی مناسبی رو داشته باشم(با فرض اینکه آدمی مقتصد باشم و توانایی متوسط به بالا در حرفه کاری)
    از نظر موقعیت کاری مثل اینکه با توضیحاتی که دوستان دادن و خودم از منابع معتبر خوندم استرالیا نسبت به کانادا بهتره(حسابدارم) اما نمی دونم این خاصیت پل بودن داره یانه(مثلا به اروپا یا .... اونم برا ما ایرانی ها، البته نمی دونم اگه شهروند استرالیا بشیم بعد دو سال اونوقت شرایط پل بودن چه جوریاست)
    هدفم امر خیره
    لطفا مسخره نکنید دعوامون میشه
    برخی دوستانم پیشنهاد دادن که همزمان برای استرالیا و کانادا اقدام کنم اما نمی دونم از نظر فکری می شه همزمان روی دو مورد تمرکز داشته باشم یا نه
    و خارج از اینها علی رغم اینکه بابام قول کمک مالی هر اندازه که بخوام رو بهم داده متاسفانه یا خوشبختانه نمی تونم به خودم اجازه بدم کمکی از اون دریافت کنم
    پس مسئله پولی هم برام مهمه
    دنبال پولی هستم که به آرزوهام(شروع زندگی،و حتی اگه دوست داشتم دکترا و ادامه تحصیل و اسیر جایی نشدن و اینکه بتونم جاهای دیگه دنیا رو هم برای کار یا زندگی انتخاب کنم)
    یعنی برنامه زندگیم صد در صد موندن در جای خاص نیست
    اولویتم پس انداز مالی برای شروع زندگی هست و حتی اینکه شاید ازدواجم و پیدا کردن کیس مناسب زندگی و راه اندازی کاری جدید در ایران یا نزدیک ایران باشه(تجارت)
    ممنون می شم اطلاعات خوب دوستانم رو در این دو مقوله بدونم
    مرسی
    ویرایش توسط mdaastani : August 2nd, 2013 در ساعت 11:33 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)