صفحه 13 از 36 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در حین تحصیل دکترا هم میشه اقدام کرد؟ از این نظر میپرسم که در کانادا بعد از پایان سال دوم تحصیل دکترا میشه برای اقامت اقدام کرد - شرط رشته هم نداره ولی یکسال سابقه کار قبل از شروع به تحصیل میخواد.
    در حین تحصیل اگه با مدرک ارشدشون و سوابق کاریشون امتیازات لازم رو بتونن کسب کنن بله میتونن در حین تحصیل اقدام کنن ولی معمولا بالانس شرایط طوری میشه که افراد کمی امتیازات لازم رو در اون مرحله دارن.
    در استرالیا معمولا دانشجویان دکتری با بورسی که مخصوص دانشجویان اینترنشنال هست برای تحصیل میان و مادامی که انترنشنال هستن اون بورس بهشون تعلق میگیره و اگه برای ویزای دائم اپلی کنن و ویزای دائم بگیرن بورسشون قطع میشه البته بعصی بورس ها هم قابل تبدیل هستن و بعضی ها هم به طور عمومی برای دامستیک ها و اینترنشنال ها هست
    (من به شخصه دانشجوی اینترنشنال ایرانی که با هزینه شخصی بخواد دکتری بخونه رو ندیدم و نشنیدم)
    ویرایش توسط orang : February 8th, 2014 در ساعت 10:49 AM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Sam33 نمایش پست ها
    یه تفاوت دیگه استرالیا و کانادا در هزینه دارو است. اگر فرد شغل داشته باشد حداکثر 30 دلار برای نسخه میدهد فرد بدون جاب هم فکر کنم 5 دلار . ممکنه این دارو داروی جدید شیمی درمانی باشه که ممکنه هزینه درمانش 300 400 هزار دلار باشد. ولی فکر نکنم در کانادا از این خبرا باشد. موقع تولد بچه دولت 5000 دلار جایزه میده . ماهانه هم همه بچه ها حقوق میگیرند ( تا سقف 1000 دلار) فکر کنم در مورد کانادا این رقم خیلی پایین تر است . در مورد آمریکا هم که اصلا این خبرا نیست
    این موضوعات برای افراد سیتیزن هست یا افراد با ویزای دائم هم شامل این قانون میشن؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    این موضوعات برای افراد سیتیزن هست یا افراد با ویزای دائم هم شامل این قانون میشن؟
    در مورد خدمات پزشکی فرقی بین pr و سیتیزن نیست . فرد از بدو ورود بلافاصله از خدمات medicare , PBS بهرمنده. در مورد بچه ها دقیقا نمیدونم ولی به احتمال 90% فرقی بین بین pr و سیتیزن نیست. ما که pr داشتیم 5400 دلار رو گرفتیم ولی قانون جدیدی مطرحه که رقمو تغییر میده
    The receivable amount in January 2012 was $5,437. The receivable amount in September 2012 is $5,000 in 13 fortnightly instalments

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

موقعیت شغلی توی رشته برق کنترل یا قدرت در استرالیا چطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    موقعیت شغلی توی رشته برق کنترل یا قدرت در استرالیا چطوره؟
    برق متاسفانه در استرالیا اصلا وضعیت کاری خوبی نداره چه اکادمیک و چه غیره. عمون من دکترای کنترل دارن و الان تو مدت4 سالی که سیدنی هستن میگن بشدت برای برق اوضاع کار خرابه. تازه ایشون سابقه کاری خوبی داشتن و مدتها در امریکا زندگی کردن بودند. در حال حاضرم که از دوستان میشنوم وضعیت کار بدلیل مهاجرت بالا و رکود اقتصادی بشدت خرابه حتی در جاهایی مثل پرت که اوایل خوب بود. البته اینها شنیده های منه من در کانادا هستم و تجربه استرالیا نداشتم اما از دوستان شنیدم.

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام دوستان
    بچه ها موقعیت شغلی برای دکتری مکانیک در استرالیا و امریکا و کانادا چطوریه؟؟
    میشه توضیح بدین
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

سلام ... سال نو رو به همه دوستان تبریک میگم . انشاالله سال خوبی داشته باشید ... میخواستم در مورد وضعیت کار رشته های Business در استرالیا و همچنین کانادا بدونم؟ مخصوصا operations management و human resource ... من از دوتا استاد تو دانشگاههای ملبورن و سیدنی جوابای خوبی دارم و گفتن که برای دکتری اپلای کنم ... 4 سال سابقه کار مرتبط دارم و تافل 92 و متاهل هستم .... فاند هم گفتن حدود 30000 تا در سال میدن ... ممنون میشم هم در مورد شرایط کار برای یه فارغ التحصیل دکتری Business در استرالیا و هم هزینه های زندگی در ملبورن و سیدنی راهنماییم کنید ... همچنین اگه امکانش هست یه مقایسه هم با کانادا داشته باشید ... ببخشید سوالم طولانی شد
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Earthquake Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    در حین تحصیل اگه با مدرک ارشدشون و سوابق کاریشون امتیازات لازم رو بتونن کسب کنن بله میتونن در حین تحصیل اقدام کنن ولی معمولا بالانس شرایط طوری میشه که افراد کمی امتیازات لازم رو در اون مرحله دارن.
    در استرالیا معمولا دانشجویان دکتری با بورسی که مخصوص دانشجویان اینترنشنال هست برای تحصیل میان و مادامی که انترنشنال هستن اون بورس بهشون تعلق میگیره و اگه برای ویزای دائم اپلی کنن و ویزای دائم بگیرن بورسشون قطع میشه البته بعصی بورس ها هم قابل تبدیل هستن و بعضی ها هم به طور عمومی برای دامستیک ها و اینترنشنال ها هست
    (من به شخصه دانشجوی اینترنشنال ایرانی که با هزینه شخصی بخواد دکتری بخونه رو ندیدم و نشنیدم)
    orang عزیز . سلام میشه توضیح بفرمائید که یعنی دانشجویان دامستیک بورسیه بهشون تعلق نمیگیره ؟ من یه سری توضیحات توی وبسایت های دانشگاه دیدم که توضیحاتی مطرح کرده بود مبنی بر اینکه در صورتی که رشته مورد نظر در یک لیستی که ارائه کرده بود قرار داشته باشه ، دانشجو دیگه هزینه ای برای دانشگاه پرداخت نمیکنه . خب تا اینجا شهریه wave شده . اما اسکالرشیپ چی ؟ اون به دامستیک ها یعنی تعلق نمیگیره ؟

Junior Member

سلام من بیشتر پستهای این قسمت رو خوندم. حالا چند تا سوال دارم. من کارشناسی حسابداری از دانشگاه ازاد دارم با معدل 14.02. قبلنم یه مدت تو حسابرسی کار کردم ولیکمتر از یک سال بوده. ایلتس 7 دارم. بین کانادا و استرالیا موندم. وضعیت کار حسابداری در استرالیا چطوریه؟ من اگه بخوام برم کانادا باید GRE هم بدم که کلا یکسال عقب می افتم. خوب همونطوری هم که خوندم بودن سفارت استرالیا در اینجا و مسائل اینجوری خیلی راحت تره تا کانادا و اینکه خانوهده ادم راحت تر میتونه بیاد پیش ادم در مقایسه با کانادا. واقعا سر در گمم. وضعیت رشتم چطوره در استرالیا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nelke نمایش پست ها
    سلام من بیشتر پستهای این قسمت رو خوندم. حالا چند تا سوال دارم. من کارشناسی حسابداری از دانشگاه ازاد دارم با معدل 14.02. قبلنم یه مدت تو حسابرسی کار کردم ولیکمتر از یک سال بوده. ایلتس 7 دارم. بین کانادا و استرالیا موندم. وضعیت کار حسابداری در استرالیا چطوریه؟ من اگه بخوام برم کانادا باید GRE هم بدم که کلا یکسال عقب می افتم. خوب همونطوری هم که خوندم بودن سفارت استرالیا در اینجا و مسائل اینجوری خیلی راحت تره تا کانادا و اینکه خانوهده ادم راحت تر میتونه بیاد پیش ادم در مقایسه با کانادا. واقعا سر در گمم. وضعیت رشتم چطوره در استرالیا ؟
    سلام
    اگر برای ویزای اسکیل سلکت استرالیا تحقیق کنید این اطلاعات به دردتون میخوره (انشاالله)
    به نظر می رسه شرایط شما برای استرالیا بهتر باشه چون:
    با توجه به سوابق کاریتون احتمالا سنتون زیر 32 سال هست (30 امتیاز)
    سوابق کاریتون رو باید از جایی جور کنید طوری که حداقل 3 سال بعد از مدرک داشته باشید (5 امتیاز)
    اگر آیلتس در هر باند حداقل 7 دارید خوش به حالتون چون (10 امتیاز)
    مدرک تحصیلیتون احتمالا معادل فوق دیپلم اسس میشه ( 10 امتیاز)
    اسپانسر ایالتی اقدام کنید یعنی ویزای 190 (5 امتیاز)
    در صورتی که نمیتوانید سوابق کاریتون رو جفت و جور کنید می توانید برای ویزای 489 اقدام کنید (برای بعضی از ایالتها به جای 5 امتیاز اسپانسری 10 امتیاز میگیرید)
    در مورد رشته و شغلتون در ایالتها بیشتر تحقیق کنید و ببینید شرایط کدوم ایالت بیشتر بهتون نزدیکه و بر اساس اون اقدام کنید
    موفق باشید و برای بنده هم دعا کنید
    ویزا 190- ارسال مدارک جهت اسسمنت: 5 مارچ 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)