صفحه 14 از 36 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

سلام دوستان

برای ادامه تحصیل در رشته مهندسی محیط زیست و در مقطع دکترا شما کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟

سلام
    توی استرالیا و امریکا و کانادا شرایط رشته مکانیک - جامدات و یا طراحی صنعتی (نرم افزار) به چه صورت هست ؟

Junior Member

سلام.

من میخوام برای Computer Science PhD اپلای کنم. به نظرتون استرالیا بهتره یا امریکا؟ یا کجا؟؟

سوال بعدیم اینه که پس از اینکه اقامت گرفت یک نفر، میتونه پدر و مادرش رو هم با خودش ببره استرالیا؟ و سوال آخر اینکه بعد از اقامت گرفتن با پاسپورتش همه جا میشه رفت دیگه؟
    ویرایش توسط Armin65 : August 20th, 2014 در ساعت 08:34 AM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

سلام
    من ليسانس مهندسي كامپيوتر- نرم افزار هستم كه بيشتر از 5 سال سابقه كار در اين رشته دارم و قصد مهاجرت و گرفتن اقامت دائم دارم در حال حاضر شرايطم به نيروي متخصص فدرال كانادا ميخوره اما بين استراليا و كانادا موندم كدوم رو انتخاب كنم (شايدم هم بهتره دوتاش رو با هم پيش ببرم )قصدم كار در حوزه ي برنامه نويسي PHP, MySql است، ميخواستم بدونم اوضاع بازار كار اين فيلد در استراليا و كانادا به چه صورت هست؟ چون فكر ميكنم يكي از مسايل مهم اينه كه من در فيلدي كه ميخوام و تخصص دارم بتونم در كشور مقصد كار پيدا كنم.
    پيشاپيش از راهنمايي هاي بي دريغتون سپاسگزارم

سلام دوستان من یه مشورت فوری میخواستم.
    ببینید من از دانشکده صنایع یه دانشگاه رنک خوب (رنک کلی 80 و رنک صنایع زیر 20) در آمریکا پذیرش فول فاند دارم و همینطور از دانشگاه ملبورن (رنک کلی 110) استرالیا که اونم فول فانده (از دانشکده کامپیوتر) و در هر دو مورد فاند هزینه های من و همسرم رو )تا قبل اینکه اونم پوزیشن بگیره) پوشش میده.
    اما من نمیدونم کدومو انتخاب کنم.
    هدفم اقامت بعد از تحصیل هست. توی جو بچه درسخونای دانشگاههای خوب که منم از اونام آمریکا یه چیز دیگست انگار! و رنک آپشن آمریکام بهتر از استرالیاست. اما در کل شنیدم استرالیا کیفیت زندگی و سطح درآمد بالاتر و گرفتن اقامت راحتتره و مسلما مشکلات سفر به ایران و از ایران به اونجا هم خیلی کمتره.
    ولی به جز این مبحث آخر مشکلات رفت و آمد به ایران که دقیقا درکش میکنم نمیدونم سطح درآمدی و رفاه واسه ی کسی با مدرک دکترا تو استرالیا و آمریکا(زندگی توی یک ایالت متوسط از نظر جمعیت و هزینه ها) بعد از کسر مالیات و با توجه به هزینه ها واقعا چقدر متفاوته؟ ببینید درکل میخام بدونم اگه زندگی 5، 10، 20 و 30 سال آینده رو بخام در نظر بگیرم کدوم انتخاب مناسبتریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mghasempour نمایش پست ها
    ببینید من از دانشکده صنایع یه دانشگاه رنک خوب (رنک کلی 80 و رنک صنایع زیر 20) در آمریکا پذیرش فول فاند دارم و همینطور از دانشگاه ملبورن (رنک کلی 110) استرالیا که اونم فول فانده (از دانشکده کامپیوتر) و در هر دو مورد فاند هزینه های من و همسرم رو )تا قبل اینکه اونم پوزیشن بگیره) پوشش میده.
    هدفم اقامت بعد از تحصیل هست. توی جو بچه درسخونای دانشگاههای خوب که منم از اونام آمریکا یه چیز دیگست انگار! و رنک آپشن آمریکام بهتر از استرالیاست. اما در کل شنیدم استرالیا کیفیت زندگی و سطح درآمد بالاتر و گرفتن اقامت راحتتره و مسلما مشکلات سفر به ایران و از ایران به اونجا هم خیلی کمتره.
    ولی به جز این مبحث آخر مشکلات رفت و آمد به ایران که دقیقا درکش میکنم نمیدونم سطح درآمدی و رفاه واسه ی کسی با مدرک دکترا تو استرالیا و آمریکا(زندگی توی یک ایالت متوسط از نظر جمعیت و هزینه ها) بعد از کسر مالیات و با توجه به هزینه ها واقعا چقدر متفاوته؟ ببینید درکل میخام بدونم اگه زندگی 5، 10، 20 و 30 سال آینده رو بخام در نظر بگیرم کدوم انتخاب مناسبتریه؟
    من اطلاعات کمی دارم. اما چیزایی که میدونم: اینجا مالیات خیلی بیشتر از آمریکاست. خدمات عمومی و اجتماعی مثل بهداشت و بیمه ارزون‌تر و به صورت قابل توجهی با کیفیت‌تر از آمریکاست. برای کار آمریکا به شدت رقابتی‌تر از اینجاست و حقوق هم بیشتر. اما به احتمال زیاد به دلیل کمتر رقابتی بودن اینجا آرامش ذهنی بیشتری خواهید داشت. یک نفر تو آزمایشگاه ما که استرالیایی بود برای کار رفت آمریکا چون درآمدش بیشتره(اینجا هم پیشنهاد کار داشت) چقدر بهترش رو نمیدونم. از طرف دیگه ملبورن سه سال متوالیه که most livable city تو جهان توسط اکونومیست معرفی میشه. یه نکته دیگه هم هست. معمولا پذیرشهای آمریکا به همراه RA و TA هستند. یعنی برا TA چیز اضافی نمیگیرید. اما اینجا میتونین برای TA از ماهی ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تا بیشتر پول در بیارید (البته استادتون باید ازتون راضی باشه که TA بردارید)

Junior Member

سلام دوستان.
    خواهش میکنم من و راهنمایی کنین.
    واسه ادامه تحصیل در مقطع دکترا در استرالیا بهتره تو ایران در ارشد چه گرایشی از معماری(مهندسی معماری ، مدیریت پروژه ، معماری داخلی ، منظر ) تحصیل کرده باشیم.
    میخوام شروع کنم واسه کنکور ارشد بخونم ولی هیچ کس تا حالا نتونسته واسه انتخاب گرایش راهنماییم کنه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sunisun نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    خواهش میکنم من و راهنمایی کنین.
    واسه ادامه تحصیل در مقطع دکترا در استرالیا بهتره تو ایران در ارشد چه گرایشی از معماری(مهندسی معماری ، مدیریت پروژه ، معماری داخلی ، منظر ) تحصیل کرده باشیم.
    میخوام شروع کنم واسه کنکور ارشد بخونم ولی هیچ کس تا حالا نتونسته واسه انتخاب گرایش راهنماییم کنه.
    سلام سمت گرایشی برین که به ساینس و انجینیرینگ نزدیک تر باشه تا مدیریت و کارهای طراحی (غیر طراحی صنعتی)..کلا سعی کنین پروژه تون روی مرز علم باشه تا پروژه های صنعتی و پایلوت
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

نقل قول نوشته اصلی توسط Mghasempour نمایش پست ها
    در کل به نظر من اگر استرالیا رو انتخاب کنید ، استرس کمتر و خیال آسوده تری خواهید داشت ، توی یه محیط تر و تمیز تر هم خواهید بود ، نسبتاً هم راحت تر به اقامت دائم خواهید رسید.
    حالا خوشحال میشم اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنند. ولی اگر هدفتون برگشت به ایرانه خب دانشگاه بهتر در اولویت قرار داره. ولی در کل استرالیا فعلاً شرایط خوبی داره ، آینده رو کسی نمیتونه پیشبینی کنه ولی من اگر بودم استرالیا رو انتخاب میکردم از این دو گزینه در عین حال زندگی رو سخت نگیرید ولی تلاشتون رو بکنید ... خدا بزرگه.

Junior Member

سلام ببخشيد يه سوال من دانشجوي رشته شيمي كاربردي هستم سال١ ميخواستم بعد ليسانس برم أمريكا الان يه سوال. داشتم ميخوام بدونم با اين رشته تحصيلي ام ميتونم برم اونجا يه شغل خوب داشته باشم؟ يه سوال ديگه .. براي شروع زندگي كانزاس سيتي بهتره يا كاليفرنيا ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)