صفحه 15 از 36 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

ميخوايم مهاجرت كنيم عمو هام تو اين دوتا شهري كه گفتم زندگي ميكنن به نظرتون ميتونن كارامونو تا سه سال ديگه درست كنن بريم؟ميشه راجب أمريكا و زندگي تو اونجا برام صحبت كنيد؟من چيز زبادي نميدونم اگه الطلاعات دارين بگين بهم خيلي خيلي ممنون ميشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa871 نمایش پست ها
    ميخوايم مهاجرت كنيم عمو هام تو اين دوتا شهري كه گفتم زندگي ميكنن به نظرتون ميتونن كارامونو تا سه سال ديگه درست كنن بريم؟ميشه راجب أمريكا و زندگي تو اونجا برام صحبت كنيد؟من چيز زبادي نميدونم اگه الطلاعات دارين بگين بهم خيلي خيلي ممنون ميشم
    در بخش مهاجرت امریکا سوال کنید اطلاعات دقیق تری میگیرید. اسپانسرشیپ خانوادگی برای گرین کارت اگر هم عملی باشه (که در مورد عمو مطمئن نیستم) اقلا هفت هشت ده سال طول میکشه. اگر هزینه تحصیل رو میتونید تامین کنید شاید بتونید دانشجویی اقدام کنید.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان با توجه به آخرین تغییراتی که در قانون مهاجرت کانادا پیش اومده، بین کانادا و استرالیا کدوم برای اقامت بعد از دکتری راحت تر هست در حال حاضر؟ امریکا که فکر می کنم همچنان در رده ی آخر باشه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دوستان با توجه به آخرین تغییراتی که در قانون مهاجرت کانادا پیش اومده، بین کانادا و استرالیا کدوم برای اقامت بعد از دکتری راحت تر هست در حال حاضر؟ امریکا که فکر می کنم همچنان در رده ی آخر باشه.
    I think Canada is more easier to apply for permanent residence for a PhD student than Australia.
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    I think Canada is more easier to apply for permanent residence for a PhD student than Australia.
    چطور؟ میشه کمی بیشتر توضیح بدید. مخصوصا با توجه به تغییر مقررات در کانادا.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

سلام
    در مقام مقایسه گفتم اینجا بیان تجربه کنم
    من از آمریکا و کانادا و آلمان و استرالیا پذیرش دکتری گرفتم و سر حوصله نشستم تحقیق کردم و در نهایت استرالیا انتخاب کردم،
    باید بگم این سه کشور مورد بحث ما هر کدام تو جنبه هایی توانایی و ضعف هایی دارن و نمی شه گفت کشور خاصی برتری داره نسبت به بقیه، هر کس برای خودش معیار هایی داره و بر اساس اون معیار ها نمره میده به اینا و من بر اساس سیستم خودم نمره دادم و استرالیا انتخاب کردم، و جالب اینجاست که مایه شگفتی همه شد که چرا آمریکا رو انتخاب نکردم،
    به عقیده من نصف علم دنیا در آمریکا و دانشگاهاش تولید میشه، دانشگاه های خوب، رنک های رنگارنگ، فاند های خوب رو میشه از مزایای این کشور دونست، اما بدی هایی داره اونم سیستم اپلایش سخته و یه جورایی شانسی و غیر حرفه ای تره از استرالیا و اوروپاست، به این معنی که شما مثلن GRE بالایی لازم داری و GRE بالا معدلتو می پوشونه، یا تافل بالا یه مزیت در اپلای، به نظر من اینا فاکتور علمی نیستن، و بر عکس فاکتورهایی مانند استاد و زمینه کاری در جهت دهی علمی مخصوصا برای دکتری اهمیت داره، اینکه شما درک کنید اونجا چه کارهایی می شه و قراره شما بکنید! از این گذشته ، اپلای بیزینسیست عظیم برای این کشور، برای هر ریپورت TOEF &GRE کلی پول و کلی اپلیکیشن فی اونم در جهت خدمات کمی که میدن، یه جورایی واقعا درقبال پولی که می گیرن، خدمات نمی دن، به چشم دیدم که می گم، فکرم نکنید شایسته سالاریه، حسابی تبعیض می گذارن برای ما ایرانی ها، حتی ممکنه شما اپلای بکنی و جواب ندن که شما پذیرفته ای یا ردی! اگر پذیرش بدن با فاند در قبال پولی که می گیرن شمارو TA می کنن، و از شما کار می کشن، در مورد قوانین مدنی بگم که شما ممکنه ویزانتون سینگل باشه و 5 سال حق بازگشت به وطنو ندارید! یه جورایی آدم زندانیه به روش نوین! حق کار غیر مرتبط ندارید، یا اگه همسر داشته باشید طرف دوم مجاز به کار نیست ، باید بشینه خونه و از فضا لذت ببره، یا نهایتا درس بخونه، در استرالیا این حق ها منظور می شه!
    استاد ها پوست دانشجویان اینترنشنال می کنن و با دامستیک ها فرق می ذارن، و در آخر باید بگم که داستان مهاجرتش پروسه سالیان داره! بله اینه امور آمریکا و معایبش
    کانادا هم که سرده، و به ظاهر فاندی که میده به طور میانگین کمتره از آمریکا و استرلیاست، و مزایای آمریکا رو هم داره و مخصوصا مزیت ویزاش!
    اوروپا که خوب از لحاظ فاندی از همه جا بهتره، اما خوب دیدکار بعدش بسیار دشواره، البته موضوع بحث اینجا نیست
    در کل من استرالیا رو استاندارد تر، مدنی تر دیدم، و دارای آینده بهتر دیدم و می بینم،
    اینا نظرات شخصی بود که کلی هم ممکنه بشه بهش ایراد گرفت
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام
    من رشته ام مهندسی شیمیه
    کارشناسی دانشگاه تهران معدل 17.8
    ارشد دانشگاه تهران معدل 17.7
    1 مقاله ISI
    تافل 95
    برای ادامه تحصیل هنوز نتونستم بین این سه کشور انتخاب کنم
    برام پذیرش آسون تر و کار مرتبط با مدرک phD و گرفتن اقامت دائم اولویت داره
    لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط javadtmn نمایش پست ها
    سلام
    من رشته ام مهندسی شیمیه
    کارشناسی دانشگاه تهران معدل 17.8
    ارشد دانشگاه تهران معدل 17.7
    1 مقاله ISI
    تافل 95
    برای ادامه تحصیل هنوز نتونستم بین این سه کشور انتخاب کنم
    برام پذیرش آسون تر و کار مرتبط با مدرک phD و گرفتن اقامت دائم اولویت داره
    لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر
    فعلا میتوانید برای هر سه اقدام کنید ببینید از کجا میتوانید پذیرش بهتری بگیرید.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    در مقام مقایسه گفتم اینجا بیان تجربه کنم
    من از آمریکا و کانادا و آلمان و استرالیا پذیرش دکتری گرفتم و سر حوصله نشستم تحقیق کردم و در نهایت استرالیا انتخاب کردم،
    باید بگم این سه کشور مورد بحث ما هر کدام تو جنبه هایی توانایی و ضعف هایی دارن و نمی شه گفت کشور خاصی برتری داره نسبت به بقیه، هر کس برای خودش معیار هایی داره و بر اساس اون معیار ها نمره میده به اینا و من بر اساس سیستم خودم نمره دادم و استرالیا انتخاب کردم، و جالب اینجاست که مایه شگفتی همه شد که چرا آمریکا رو انتخاب نکردم،
    به عقیده من نصف علم دنیا در آمریکا و دانشگاهاش تولید میشه، دانشگاه های خوب، رنک های رنگارنگ، فاند های خوب رو میشه از مزایای این کشور دونست، اما بدی هایی داره اونم سیستم اپلایش سخته و یه جورایی شانسی و غیر حرفه ای تره از استرالیا و اوروپاست، به این معنی که شما مثلن GRE بالایی لازم داری و GRE بالا معدلتو می پوشونه، یا تافل بالا یه مزیت در اپلای، به نظر من اینا فاکتور علمی نیستن، و بر عکس فاکتورهایی مانند استاد و زمینه کاری در جهت دهی علمی مخصوصا برای دکتری اهمیت داره، اینکه شما درک کنید اونجا چه کارهایی می شه و قراره شما بکنید! از این گذشته ، اپلای بیزینسیست عظیم برای این کشور، برای هر ریپورت TOEF &GRE کلی پول و کلی اپلیکیشن فی اونم در جهت خدمات کمی که میدن، یه جورایی واقعا درقبال پولی که می گیرن، خدمات نمی دن، به چشم دیدم که می گم، فکرم نکنید شایسته سالاریه، حسابی تبعیض می گذارن برای ما ایرانی ها، حتی ممکنه شما اپلای بکنی و جواب ندن که شما پذیرفته ای یا ردی! اگر پذیرش بدن با فاند در قبال پولی که می گیرن شمارو TA می کنن، و از شما کار می کشن، در مورد قوانین مدنی بگم که شما ممکنه ویزانتون سینگل باشه و 5 سال حق بازگشت به وطنو ندارید! یه جورایی آدم زندانیه به روش نوین! حق کار غیر مرتبط ندارید، یا اگه همسر داشته باشید طرف دوم مجاز به کار نیست ، باید بشینه خونه و از فضا لذت ببره، یا نهایتا درس بخونه، در استرالیا این حق ها منظور می شه!
    استاد ها پوست دانشجویان اینترنشنال می کنن و با دامستیک ها فرق می ذارن، و در آخر باید بگم که داستان مهاجرتش پروسه سالیان داره! بله اینه امور آمریکا و معایبش
    کانادا هم که سرده، و به ظاهر فاندی که میده به طور میانگین کمتره از آمریکا و استرلیاست، و مزایای آمریکا رو هم داره و مخصوصا مزیت ویزاش!
    اوروپا که خوب از لحاظ فاندی از همه جا بهتره، اما خوب دیدکار بعدش بسیار دشواره، البته موضوع بحث اینجا نیست
    در کل من استرالیا رو استاندارد تر، مدنی تر دیدم، و دارای آینده بهتر دیدم و می بینم،
    اینا نظرات شخصی بود که کلی هم ممکنه بشه بهش ایراد گرفت
    بالاخره من متوجه نشدم چه برتری استرالیا نسبت به کانادا داشته که شما استرالیا رو ترجیح میدید؟ (البته به جز هوا و فاند بهتر). همینطوری میشه چند تا دلیل آورد که کاملا کانادا به استرالیا به چربه.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بالاخره من متوجه نشدم چه برتری استرالیا نسبت به کانادا داشته که شما استرالیا رو ترجیح میدید؟ (البته به جز هوا و فاند بهتر). همینطوری میشه چند تا دلیل آورد که کاملا کانادا به استرالیا به چربه.
    در مورد من ، شهر و دانشگاهم در قیاس با کانادا برتری داشت
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)