صفحه 18 از 36 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

از نظر من اب و هوا خیلی روی تصمیم برای انتخاب کشور مقصد تاثیرگذاره.

کسی که با افتاب و گرما عشق میکنه و لذت میبره و با سرما میونه خوبی نداره،معلومه که کانادا گزینه خوبی واسش نیست.استرالیا بهتره از نظر من.

نباید از این موضوع ساده بگذریم چون به شدت روی روحیات و خلق و خوی ادم تاثیر داره

Junior Member borhani آواتار ها

دوستان ما تقریبا همزمان برای اقامت استرالیا و کانادا اقدام کردیم. به هوای اینکه اگه یکی نشد به اون یکی امید داشته باشیم.ویزای استرالیای ما به تازگی اومد و 4ماه فرصت لند داده و دو ماهه مدیکال کانادا را دادیم و احتمالا به زودی پاس ریکوئست میشیم.نمی دونم خوشحال باشم یا ناراحت. به نظرتون با این همه استرس و هزینه که برای هر دو کردیم باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟
    راستی تو هر دو هم فامیل و دوست داریم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borhani نمایش پست ها
    دوستان ما تقریبا همزمان برای اقامت استرالیا و کانادا اقدام کردیم. به هوای اینکه اگه یکی نشد به اون یکی امید داشته باشیم.ویزای استرالیای ما به تازگی اومد و 4ماه فرصت لند داده و دو ماهه مدیکال کانادا را دادیم و احتمالا به زودی پاس ریکوئست میشیم.نمی دونم خوشحال باشم یا ناراحت. به نظرتون با این همه استرس و هزینه که برای هر دو کردیم باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟
    راستی تو هر دو هم فامیل و دوست داریم
    شما که الان کارتون خیلی راحته !
    شما قبل از هر چیز ببین چه چیزایی براتون مهمه و انتظارات خودتون رو لیست کنید. بعدا توی هر دو کشور هم که دوست و فامیل دارید و باهاشون در ارتباط با معیارهای خودتون صحبت کنید اونا بهتون توضیح می دن که وضعیت تو هر کدوم چطوره. در نهایت خودتون می تونید با توجه به جوابی که اونا به سوالات شما دادن و با توجه به اینکه تو کدوم کشور بیشتر انتظاراتتون برآورده می شه اون رو انتخاب کنید.

فقط خواهشا بعد از انجام انتخابتون نتیجه رو اینجا بنویسید که من و بقیه دوستان استفاده کنیم. مرسی.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط borhani نمایش پست ها
    ممنون از راه نماییتون.راستش از هر دو پرسیدیم و هر کدوم جایی که زندگی می کنن رو بهتر می دونن.گفتم شاید کسی اینجا نظر قانع کننده ای داشته باشه.
    اگر یک نظر قانع کننده کلی در مورد برتری کانادا بر استرالیا یا بالعکس وجود داشت که همه از یکی به آن دیگری مهاجرت می کردند. شما باید با توجه به اولویت های شخصی، بازار کار برای رشته خودتان، آب و هوا و شرایط دیگر انتخاب کنید. شاید بهترین کار اینست که وقتی ویزایتان آمد برای مدت کوتاهی به هر دو کشور بروید و مقایسه کنید.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من بالاخره استرالیا را انتخاب کردم.
    فکر می کنم با شرایط فعلی مهاجرت , بهترین انتخاب.
    چون روش مهاجرتش سخت نشده

Junior Member

من هم الان ۳ سال استرلیا هستم، چند ماه پیش هم اقامت کانادا اومد، رفتم لند کردم و برگشتم، ولی‌ کانادا رو به استرالیا ترجیح میدم.
    اینجا جامعه ایرانی‌ خیلی‌ جالبی‌ نداره
    ارسال به سیدنی 16 ژانویه 2010
    درخواست مدیکال و فایل نامبر سوم 16 ژانویه 2013
    پاس رکوئست 21 اکتبر 2013
    لندینگ 19 ژانویه 2014

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Pascal نمایش پست ها
    من هم الان ۳ سال استرلیا هستم، چند ماه پیش هم اقامت کانادا اومد، رفتم لند کردم و برگشتم، ولی‌ کانادا رو به استرالیا ترجیح میدم.
    اینجا جامعه ایرانی‌ خیلی‌ جالبی‌ نداره
    دوست عزيز سلام
    من تجربه بودن در استراليا يا كانادا رو نداشتم اما المان و فنلاند بودم اونجا هم دقيقا بعضي ها ميگفتن اينجا جامعه ايراني جالبي نداره حتي مثلا در المان ايراني هاي فرانكفورت ميگفتن ايراني هاي برلين بهتر هستند و ايراني هاي برلين از مثلا دوسلدورف تعريف ميكردن. نكته مهم اينه كه هيچ جايي ايراني ها رو بر اساس اخلاق پذيرش نكردن و تقريبا توزيع جمعيتي بر اساس تجربه و رشته تحصيلي هستش كه كاملا مانند هم هستش. به نظر من چون شما يه مدت كوتاه مثلا چند روز در كانادا بودين واقعا به اندازه اي كه از استراليا تجربه داريد از اونجا اگاهي ندارين. اسمان همه جا يك رنگ است و اگه با جامعه ايراني مشكل داريد فكر ميكنم اين مشكل در كانادا هم پيش مياد. پس اين دليل برتري كشور بر كشور ديگه نيست

amirfriendship من در سیدنی یکماه بودم . در شهرهای اتاوا مونترال و تورنتو هم بودم و هستم. سیدنی برای زندگی کردن از این شهرهای کانادا بهتره از لحاظ آداب اجتماعی و شهری. ولی برای مهاجرین سخت تره چون هزینه های زندگی بالاست چون حقوق ها بالاست و امکاناتی که به مهاجرین در کانادا داده میشه به هیچ وجه در استرالیا داده نمیشه. اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید سیدنی رو انتخاب کنید.البته به رشته تحصیلی شما و همسرتون هم خیلی ارتباط داره و باز البته تا اونجا که میدونم شهرهای خوب استرالیا فقط سیدنی و ملبورن هستن و بقیه شرایط آب و هوایی جالبی ندارند....آب و هوای کانادا رو هم که دیگه همه میدونن..خیلی سرد و اذیت کننده هستش به خصوص برای کسانی که بنیه مالی خوبی ندارند و امکانات کافی رو نمیتونن تهیه کنند.....مشکل کم آبی و اشعه ماورا بنفش رو هم در استرالیا در نظر داشته باشید.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط robby نمایش پست ها
    amirfriendship من در سیدنی یکماه بودم . در شهرهای اتاوا مونترال و تورنتو هم بودم و هستم. سیدنی برای زندگی کردن از این شهرهای کانادا بهتره از لحاظ آداب اجتماعی و شهری. ولی برای مهاجرین سخت تره چون هزینه های زندگی بالاست چون حقوق ها بالاست و امکاناتی که به مهاجرین در کانادا داده میشه به هیچ وجه در استرالیا داده نمیشه. اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید سیدنی رو انتخاب کنید.البته به رشته تحصیلی شما و همسرتون هم خیلی ارتباط داره و باز البته تا اونجا که میدونم شهرهای خوب استرالیا فقط سیدنی و ملبورن هستن و بقیه شرایط آب و هوایی جالبی ندارند....آب و هوای کانادا رو هم که دیگه همه میدونن..خیلی سرد و اذیت کننده هستش به خصوص برای کسانی که بنیه مالی خوبی ندارند و امکانات کافی رو نمیتونن تهیه کنند.....مشکل کم آبی و اشعه ماورا بنفش رو هم در استرالیا در نظر داشته باشید.
    من اطلاعات و تجربه ای در مورد کانادا ندارم که بخوام استرالیا رو با کانادا مقایسه کنم. اما یه سری نکاتی در مورد پست شما به نظرم اومد:
    - گفتین که زندگی در سیدنی "برای مهاجرین سخت تره چون هزینه های زندگی بالاست چون حقوق ها بالاست". بنابراین اگر کسی بتونه کار پیدا بکنه دیگه بالا بودن هزینه ها براش مسأله ای نیست چون حقوقش هم بالاست.

- فرمودین "امکاناتی که به مهاجرین در کانادا داده میشه به هیچ وجه در استرالیا داده نمیشه". اگر در مورد امکاناتی که به مهاجرین در کانادا داده میشه توضیح بیشتری بدین میشه با استرالیا مقایسه کرد.

- گفتین که "تا اونجا که میدونم شهرهای خوب استرالیا فقط سیدنی و ملبورن هستن و بقیه شرایط آب و هوایی جالبی ندارند". «خوب» از چه نظر؟! معیارهای افراد مختلف برای «خوب» نامیدن یک شهر خیلی متفاوته. در مورد شرایط آب و هوایی هم من حدود یک سال و نیم هست که در Perth زندگی میکنم و از نظر من آب و هوای خیلی خوبی داره. فکر نمیکنم در استرالیا فقط سیدنی و ملبورن باشن که آب و هوای خوبی داشته باشن.

سلام بر دوستان سوالی بود اینکه‌کسی گرین کارت امریکا را داره چگونه برای رفتن استرالیا اقدام کنه؟ حالا توریستی و یا...واینکه ایا میدهند یا نه؟ از ایران اقدام کنه یا از امریکا؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)