صفحه 21 از 36 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ffadar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده دندانپزشک دارای6سال سابقه کار ودارای همسر دندانپزشک وفرزند2ساله هستم.باتوجه به شرایط بنده کدام کشور براب مهاجرت وکار شرایط مناسبتروساده تری داره از بین کانادا واسترالیا؟توصیه شما کدام کشوراست.البته ترجیح من باتوجه به شرایط اب وهوا استرالیا است.ممنون
    دوستای دندونپزشک ما که از استرالیا و کانادا برگشتن میگن بهشت همینجاست! البته بهشت پزشکا!!! چون اونجا هر چی در میارن باید دو دستی تقدیم دولت کنن بیشترشو...میگن اونور هیچ خبری نیست....

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elisoly نمایش پست ها
    دوستای دندونپزشک ما که از استرالیا و کانادا برگشتن میگن بهشت همینجاست! البته بهشت پزشکا!!! چون اونجا هر چی در میارن باید دو دستی تقدیم دولت کنن بیشترشو...میگن اونور هیچ خبری نیست....
    والا کانادا بهشت کلاه بردارها و دزدها نیست حالا میخواند از هر قشری که باشند. اینجا قانون داره. و هر کسی از هر قشری که باشه تا زمانی که بخواد درست زندگی کنه کانادا رو دوست خواهد داشت. البته پزشکها اینجا درآمد بالای دارند و به نظر من از سطح زندگی بالایی برخوردارند.

احتمالا این پست من به دلیل توهین به دزدها و کلاهبردارها پاک خواهد شد!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ sharif university of technology

سلام دوستان.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم از شریف 28 سالمه.
    خانمم هم فوق لیسانسه مهندسی شیمی داره از شریف.

تافل دارم 101، یک سالم سابقه کار دارم.

می خواستم بدونم شرایط ما برای مهاجرت استرالیا یا کانادا چجوریه؟

خیلی ممنون میشم مراحل رو یکم برامون توضیح بدید

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadksh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم از شریف 28 سالمه.
    خانمم هم فوق لیسانسه مهندسی شیمی داره از شریف.

تافل دارم 101، یک سالم سابقه کار دارم.

می خواستم بدونم شرایط ما برای مهاجرت استرالیا یا کانادا چجوریه؟

خیلی ممنون میشم مراحل رو یکم برامون توضیح بدید
    شما احتمالن واجد شرایط ویزای 189 (Permanent Resident) هستید.
    خود سایت اداره مهاجرت بهترین منبع هستش از اینجا بخونید.
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

دوستان امکانش هست سیستم درمانی این سه کشور رو برای کسانی که امکان اقامت دایم بهشون داده میشود را، یک مقایسه ای بکنید.

توی پرانتز، ویزای 190 برای کسی که میتونه روی 189 اقدام کنه که برتری و مورد خاصی ندارد ؟

Junior Member

سلام دوستان کل صفحاتو خوندم
    مرسی از نظراتتون
    اگه این وسط منم راهنمایی کنید ممنون میشم
    من ۲۶ سالمه
    رشتم مهندسی مکانیک سیالات
    ۳ سال سابقه کار با بیمه در پروژه دارم
    مجردم
    یک سال دیگه کارشناسی ارشدم تموم میشه
    قصد ادامه تحصیل ندارم
    میخوام ویزای کار واسه کانادا یا استرالیا بگیرم
    با توجه به شرایطم کدوم کشورو پیشنهاد میدین؟
    ممنون میشم اگه هرکسی نظرشو بگه، چون کسی رو خارج از کشور ندارم که راهنماییم کنه
    بازم مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

سلام

من هم اکنون pr کانادا دارم. و فقط 3 هفته اونجا بودم و برگشتم. همچنین بعد از اون کارهای مهاجرت به استرالیا هم درست شدو 3 هفته هم سیدنی بودم.
    3 هفته خیلی کمه که تصمیم بگیری کدوم کشور برای زندگی بهتره. هر چند که از کانادا خیلی بیشتر خوشم اومد.
    ولی همسرم با آب و هوای سرد و دلگیر کانادا مشکل داره.
    بر اساس شنیده ها م کانادا تسهیلات بهتری برای ساکنین و مهاجرین داره . همچنین نسبت به شهر سیدنی ارزون تره.و تاحدود زیادی فرهنگ آمریکایی حکم فرماست.
    فکر می کنم تو کانادا راحتتر می شه خونه و ماشین خرید.( چون میانگین قیمیت آپارتمان تو تورنتو 500000 دلار و در سیدنی 800000 دلار است) در حالیکه تفاوت در آمدی خیلی زیاد نیست . برای مثال متوسط درآمد سالانه یک برنامه نویس در سیدنی بین 70 تا 80 هزار تاست. ولی در تورنتو بین 60 تا 70 هزار تاست.
    از طرفی بر اساس شنیده های من , در استرالیا در صورت تولد بچه تا 2 سال هیچ کمک هزینه یا تسهیلاتی داده نمی شود.مگر اینکه در آمد سالانه از سقف 70000 تا کمتر باشد .
    ولی در کانادا , از همان بدو ورود , تسهیلاتی برای تولد و مهد کودک در نظر گرفته شده است.

قیمت پوشاک در سیدنی گرانتر است.

در کانادا , کار خیلی سختتر است و به راحتی مرخصی نمی دهند. ولی دوستان ما که در سیدنی هستند , از این موضوع شکایت نمی کنند.
    قبلا اوضاع کار خصوصا در فیلد IT در سیدنی خوب بود. ولی الان اصلا مثل قبل نیست.

همه این موارد , تمام دانسته های من در خصوص این دو کشور است. لطفا دوستانی که اطلاعات بهتری دارند , منو راهنمایی نمایند. و اگر نکته ای رو اشتباه می کنم یا باید اضافه بشه , رو ذکر کنید.
    خیلی ممنون می شم , اگر کسی منو راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام، من به تازگي pr كانادا گرفتم و از طرفي ويزاي موقت يك سال و نيم استراليا را هم دارم كه شرط تبديل شدن به دائم يك سال سابقه كار استراليايي هست، هنوز تصميم قطعي براي رفتن به كجا را نگرفتم اما با توجه به مزاياي اقامت دائم كانادا نظرم بيشتر به اونجا رفتنه و تنها دليل فكر كردنم به استراليا بازار كارش در زمينه IT و برنامه نويسي هست با توجه به اينكه خودم برنامه نويس موبايل هستم، البته پست maryamgh82 حاوي اطلاعات بسيار مفيدي بود،، و نسبت به تصميمم براي كانادا مصمم تر شدم، الان ممنون ميشم اگر نكنه خاصي در مورد كيس من وجود داره راهنمايي بفرماييد، متشكرم

سلام. برای من که 28 سالمه و مهندس نرم افزار دارم ( معدل 12.5) از دانشگاه ازاد تهران. 2 سال سابقه کار. کدوم کشور راحت تره اقامت دایم گرفتن؟ ایلتس امتحان ندادم ببینم چطوره وضعیتم. وضعیت کار در کدوم کشور بهتره؟ خیلی نگران کار پیدا کردن هستم.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط Samira_da نمایش پست ها
    سلام، من به تازگي pr كانادا گرفتم و از طرفي ويزاي موقت يك سال و نيم استراليا را هم دارم كه شرط تبديل شدن به دائم يك سال سابقه كار استراليايي هست، هنوز تصميم قطعي براي رفتن به كجا را نگرفتم اما با توجه به مزاياي اقامت دائم كانادا نظرم بيشتر به اونجا رفتنه و تنها دليل فكر كردنم به استراليا بازار كارش در زمينه IT و برنامه نويسي هست با توجه به اينكه خودم برنامه نويس موبايل هستم، البته پست maryamgh82 حاوي اطلاعات بسيار مفيدي بود،، و نسبت به تصميمم براي كانادا مصمم تر شدم، الان ممنون ميشم اگر نكنه خاصي در مورد كيس من وجود داره راهنمايي بفرماييد، متشكرم
    میشه دقیقا بگین اقامت دائم کانادا چه مزایایی نسبت به استرالیا داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)