صفحه 22 از 36 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد مکانیک خاک و پی (عمران) با معدل 16 دارم و کارشناسی همین رشته رو با معدل 14 دارم
    نهایتا اگه بتونم آیلتس 6 بگیرم سابقه کاری آنچنانی ندارم نهایتا دوسال که اونم چون با زمان تحصیلم یکیه محسوب نمیشه
    همسرم مهندس عمران با 9 سال سابقه کاریه
    فعلا نمی تونیم برای اول کار هزینه زیادی بکنیم اوجش 20 میلیون
    آشنا هم در استرالیا داریم هم در آمریکا و هم در کانادا ولی نهایتا یک ماه بشه پیش اونا موند
    می خوام بدونم برای شرایط ما کدوم کشور مناسبتره و آیا شانس گرفتن فاند رو دارم ؟
    واسم مهم نیست که برم دانشگاه مهم گرفتن اقامته حالا به هر روشی
    راهنمایی کلی می خواستم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز.من در فروم، قسمت اطلاعات کار در کانادا و استرالیا رو مطالعه کردم.اینطور که به نظر میاد با توجه به شرایط موجود، پیدا کردن کار در کانادا(با توجه به لزوم گذروندن دوره های تخصصی در کانادا) مشکل تره.آیا استرالیا هم شرایط مشابهی داره؟مخصوصا در رشته مکانیک.کلا پیدا کردن کار برای ویزای تخصصی(مهارت) در کدوم کشور(استرالیا-کانادا) راحت تره؟

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    با توجه به قانون جدید کانادا برای مهاجرت. گرفتن مهاجرت از استرالیا بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاهی در استرالیا به مراتب راحتتر است. البته فعلا اینطوری هست ممکنه سال دیگه قوانین عوض بشه
    دوست عزیز میشه یک مقایسه داشته باشید که از چه جهت بعد از فراغت از تحصیل اقامت گرفتن در استرالیا راحت تر هست؟ در کانادا بعد از ورود حتی از همون سال اول اگر دانشجو شرایطش رو داشته باشه می تونه برای Express Entry اقدام کنه که می تونه این مسئله مدت سیتیزن شدن رو کم کنه خیلی. در ظاهر این مسئله خیلی خوب میاد. نمی دونم شاید قوانینی هست که من نمی دونم. در استرالیا به چه صورت هست که می فرمائید راحت تر هست؟ لطفا راهنمایی بفرمائید.
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من در حال تحصیل در یکی از دانشگاه های خوب کانادا هستم (ترم اول) که هیچ فاند یا بورسیه ای ندارم و با گرفتن کارآف کمپس و گاها RA یا TA در مقطع دکتری در حال تحصیل هستم. امروز بعد از مدت ها از یکی از دانشگاه های استرالیا (آدلاید) خبردار شدم که به من فول اسکالرشیپ به همراه هزینه زندگی داده اند. حالا واقعا نمی دونم چی کار کنم، کانادا رو ول کنم (بعد کلی هزینه ای کرده ام وزندگی کمی رو به روال افتاده) ؟ استرالیا بهترهیا نه؟ با این تفاسیر که من در کانادا از جیب هم گاهی خرج میکنم ولی در استرالیا نیازی نیست. ممنون می شوم نظرتون رو بدونم و من را راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rozesefid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در حال تحصیل در یکی از دانشگاه های خوب کانادا هستم (ترم اول) که هیچ فاند یا بورسیه ای ندارم و با گرفتن کارآف کمپس و گاها RA یا TA در مقطع دکتری در حال تحصیل هستم. امروز بعد از مدت ها از یکی از دانشگاه های استرالیا (آدلاید) خبردار شدم که به من فول اسکالرشیپ به همراه هزینه زندگی داده اند. حالا واقعا نمی دونم چی کار کنم، کانادا رو ول کنم (بعد کلی هزینه ای کرده ام وزندگی کمی رو به روال افتاده) ؟ استرالیا بهترهیا نه؟ با این تفاسیر که من در کانادا از جیب هم گاهی خرج میکنم ولی در استرالیا نیازی نیست. ممنون می شوم نظرتون رو بدونم و من را راهنمایی کنید.
    با سلام
    تبریک می گویم بابت فول فاند شدن....خواستم بگویم...RA و TA اگر هستید کل 3 سال و سال 4 با تایید استاد به شما میدهند..یعنی ما حداقل RA موقت نداریم!؟!؟!؟!؟!؟ در ضمن فرمودید کار آف کمپس که اگر واقعا ترم اول با این فشار {البته اگر دانشجوی مهندسی باشید} تونستید کار کنید احسنت دارد بر شما....در ضمن فرمودید "ا از جیب هم گاهی خرج میکنم" اگر شرایط فاندتان آنطور که شما گفتید باشد شما حداقل سالی {چون scholarshipهم از دانشگاه هم نمیگیریرد} باید بین 12 تا 14000 دلار از جیب بدهید و اصلا گاهی هم نیست...فقط خواستم شرایط را کمی باز تر کنم برای تصمیم گیری بهتر...یا حق

در ضمن این شعر را هر شب برای خودم زمزمه میکنم:
    " ما بی فاندیم...... ما بی فاندیم......آرزو داریم فاند کامل شیم"
    I spring over the spring with the spring in the spring

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering / University of Tehran

با سلام خدمت دوستان
    می خواستم اطلاعاتی در مورد خدماتی که تو کشور های کانادا و استرالیا برای مهاجرین صورت می گیره (اگه میگیره) بدست بیارم تا بتونم مقایسه ای بکنم. ممنون میشم که جواب بدین.
    مثل حقوق بیکاری یا هر نوع حمایت اینجوری، درمان و پزشکی، برگزاری دوره های آموزشی جهت اشتغال، خدمات فرزند، اعطای حق شهروندی و ...
    یه مورد دیگه وضعیت کار تو کاناداست. آیا سخت تر از استرالیاست؟ و یا کار کمتره یا بیشتر؟ کار کژوال چطور؟
    لطف میکنین پاسخ بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط EasternBoy نمایش پست ها
    کاملا متین فرمودید. منم همین تصمیم رو دارم.
    زمانی که اون روز رسید چی؟ سوال من در واقع مربوط به اون زمان هست. فرض کنیم که الان در اون شرایط هستم. توصیه و نظر شما چیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    به نظر من شما که استرالیا هستید الان بهتره اول یه سفر توریستی برید کانادا ببینید خوشتون میاد اصلن یا نه، اینجوری واقع بینانه تر به شرایط نگاه میکنید چون وقت و هزینه ی که برای اقامت باید بگذارید به نسبت زیاده و حیفه که آدم همه تلاشش رو بکنه و اقامت بگیره بعد بخواد تصمیم بگیره که بره یا نه.
    بر خلاف استرالیا اپلای برای کانادا هزینه زیادی نداره خیلی کمتر از استرالیا هست به نظر من اپلای کنید وقتی ویزا گرفتید برید و انتخاب کنید
    کاش من اول برای استرالیا اپلای کرده بودم
    اصولا به نظر من حقوق های پایین و همینطور paid vacation کوتاه کانادا امکان اینکه راحت در سفر امریکا و اروپا باشیم رو می گیره ..می مونه آرامش ...که به نظر میاد در استرالیا بیشتره

نقل قول نوشته اصلی توسط robby نمایش پست ها
    amirfriendship من در سیدنی یکماه بودم . در شهرهای اتاوا مونترال و تورنتو هم بودم و هستم. سیدنی برای زندگی کردن از این شهرهای کانادا بهتره از لحاظ آداب اجتماعی و شهری. ولی برای مهاجرین سخت تره چون هزینه های زندگی بالاست چون حقوق ها بالاست و امکاناتی که به مهاجرین در کانادا داده میشه به هیچ وجه در استرالیا داده نمیشه. اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید سیدنی رو انتخاب کنید.البته به رشته تحصیلی شما و همسرتون هم خیلی ارتباط داره و باز البته تا اونجا که میدونم شهرهای خوب استرالیا فقط سیدنی و ملبورن هستن و بقیه شرایط آب و هوایی جالبی ندارند....آب و هوای کانادا رو هم که دیگه همه میدونن..خیلی سرد و اذیت کننده هستش به خصوص برای کسانی که بنیه مالی خوبی ندارند و امکانات کافی رو نمیتونن تهیه کنند.....مشکل کم آبی و اشعه ماورا بنفش رو هم در استرالیا در نظر داشته باشید.
    می فرمایید کاناادا په امکاناتی به مهاجران میده که استرالیا نمیده ؟ همینکه تو کانادا برای استخدام اولویت با کسی هست که " تجربه کار با تحصیلات کاناادایی " داشته باشه ...ولی تو استرالیا این تبعیض نیست خودش نا امید کنندست

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط blessed نمایش پست ها
    می فرمایید کاناادا په امکاناتی به مهاجران میده که استرالیا نمیده ؟ همینکه تو کانادا برای استخدام اولویت با کسی هست که " تجربه کار با تحصیلات کاناادایی " داشته باشه ...ولی تو استرالیا این تبعیض نیست خودش نا امید کنندست
    فرضیه درستی نیست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    فرضیه درستی نیست.
    و زندگی

آیا این ماجرای Canadian experience یک فرضیه هست به نطرتون واقعا؟؟؟؟
    چقدر ایرانی ها سر نداشتن تجربه کانادایی دچار Lifestyle downgrade شدن؟ من هنوز لند نکردم اما به شدت نگران آیندم هستم ...چرا فردی با فوق لیسانس و سطح رفاه قابل قبول در ایران میره و در حد survival زندگی می کنه با min wage و ....اما این اتفاق در استرالیا نمی افته...چرا تو تاپیک های استرالیا این همه از زندگی survival حرف زدن نمیشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)