صفحه 26 از 36 نخستنخست ... 1617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Lightmoon نمایش پست ها
    داریم در مورد خانه ای چند متری صحبت میکنیم ؟
    من فکر نمیکردم با 350 تا هم در بریزبن نشود در مرکز شهر خانه گرفت !
    درسته ولی همانطوری که گفتید در حومه سیدنی

دوستان کانادایی الان که بحث مسکن داغ است، شما هم میشود یه مقایسه در مورد هزینه مسکن در شهر های بزرگ کانادا انجام بدین ؟

وب سایت airbnb برای استرالیا معتبره، برای کانادا رو نمیدونم
    این وبسایت که bed & breakfast هست برای کانادا از kijiji.ca می تونید قیمت خونه هارو ببینید برای استرالیا چظور؟

Junior Member

سلام
    این سایت تنها و تنها سایت اجاره خونه تو کل استرالیاست.
    تو محل خودمون که ۱۶ کیلومتری مرکز شهر است این خونه ها رو پیدا کردم.
    البته اجاره محل با محل خیلی فرق نداره و شما بیشتر باید خونه رو جایی بگیرید که به کارتون نزدیک باشه یا مثلا نزدیک مترو باشه.
    این خونه ها همه نزدیک اقیانوس هاست.

http://www.realestate.com.au/rent/pr...ocation-search
    ارسال به سیدنی 16 ژانویه 2010
    درخواست مدیکال و فایل نامبر سوم 16 ژانویه 2013
    پاس رکوئست 21 اکتبر 2013
    لندینگ 19 ژانویه 2014

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Pascal نمایش پست ها
    سلام
    این سایت تنها و تنها سایت اجاره خونه تو کل استرالیاست.
    تو محل خودمون که ۱۶ کیلومتری مرکز شهر است این خونه ها رو پیدا کردم.
    البته اجاره محل با محل خیلی فرق نداره و شما بیشتر باید خونه رو جایی بگیرید که به کارتون نزدیک باشه یا مثلا نزدیک مترو باشه.
    این خونه ها همه نزدیک اقیانوس هاست.

http://www.realestate.com.au/rent/pr...ocation-search

http://www.domain.com.au/
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

داریم در مورد خانه ای چند متری صحبت میکنیم ؟
    من فکر نمیکردم با 350 تا هم در بریزبن نشود در مرکز شهر خانه گرفت !
    درسته ولی همانطوری که گفتید در حومه سیدنی

دوستان کانادایی الان که بحث مسکن داغ است، شما هم میشود یه مقایسه در مورد هزینه مسکن در شهر های بزرگ کانادا انجام بدین ؟

وب سایت airbnb برای استرالیا معتبره، برای کانادا رو نمیدونم

من از midtown به شما میتونم بگم که به نسبت البته از جاهای گرون تورنتو هستش و در واقع میتونید این قیمت ها رو نزدیک به سقف هزینه های مسکن به شکل اچاره در تورنتو بدونید. هزینه یک خوابه در کاندو ( صاحب آپارتمان معمولا شخص هست و در اکثر اوقات شیک تر و تر تمیز تر نسبت به rental و وسایل آشپرخانه بیشتر مثل ظرفشویی و مایکروویو دارند و دارای ماشین لباسشویی و خشک کن مجزا هستند و انباری و پارکینگ) حدود 1700 و یک خوابه rental حدود 1300.

نقل قول نوشته اصلی توسط blessed نمایش پست ها
    سلام
    من هرگز استرالیا نبودم اما خیلی تحقیق کرده بودم هدفم استرالیا بود اصلا فکر نمی کردم کانادا بیام به خاطر سرما و ..
    من نرم افزار هستم اما برای تمام فیلد های IT شما اگه به کارتون تسلط داشته باشید ..وضعیت کاریتون می تونه خوب باشه ( زبان خییلی موثره ) اما رشته های دیگه اوضاع کار اصلا خوب نیست اکـرا دوستان تو سن بالای 30 رفتن کالج و داتشگاع تا تجربه کانادایی به دست بیارن یا از کار جنرال شروع کردن

من تو گرم ترین زمستون کانادا اومدم اما واقعاااا سردم شد ..الانم که وسط فروردین داره برف میاد همین الان Feels like -7 ...واقعا این سرما معذل برای من سرمایی
    زیبایی ملبورن و تاثیرش بر روحیه افرادی مثل من هم قابل چشم پوشی نیست.
    درسته که تا حدودی هزینه های استرالیا بیشتره ..اما با در نطر گرفتن حقوق خیلی بیشتر برای پوزیشن یکسان ..و مالیات کمتر در نهایت در استرالیا رفاه بیشتری دارید...من احساس می کنم سیستم اینجا مردم رو خیلی خسیس و پول دوست می کنه ..همه دنبال راهی هستن که از شما پول به دست بیارن

من دنبال راهی هستم بیام استرالیا
    سلام، به نظر من مهاجرت از کانادا به استرالیا برای ایرانی ای که از کانادا خوشش نیومده، در اومدن از یک چاله و افتادن به یک چاه بسیار عمیقه، و این حرف من رو کسی میفهمه که اطلاعات کافی داشته باشه از هر دو کشور. شما اگه گزینه دیگری بین استرالیا و کانادا ندارید، بهتره که همون کانادا بمونید و سرماش رو با جان و دل بخرید. برای زمستون ها هم من خیلی اوقات از یه لامپ مخصوص شرکت فیلیپس که برای این کار تولید کرده استفاده میکنم (البته الان نه، الان هوا آفتابی و خوبه تو اینجا)، اسمش هست :
    Philips HF3330 goLITE BLU Energy SAD Light که من از آمازون خریده بودم
    "http://www.amazon.co.uk/Philips-HF3330-goLITE-Energy-Light/dp/B002G1Y8S6?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui _search_detailpage" ولی ظاهرا آمازون انگلیس دیگه اینو نمیفروشه، ولی تو آمازون کشورهای دیگه یا ای بی شاید بتونید پیداش کنید، اگه هم نتونستید، کالاهای مشابه رو با کمی سرچ کردن میتونید گیر بیارید. موفق باشید.
    یاد خدا در همه حال، همه مسائل را حل میکند.
    Every single choice you have ever made in your life, has brought you to this exact moment, reading this exact sentence. Have a good day
    اللهم أدر الحق معه حيث دار. (; I went my own way

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan4medicine نمایش پست ها
    سلام، به نظر من مهاجرت از کانادا به استرالیا برای ایرانی ای که از کانادا خوشش نیومده، در اومدن از یک چاله و افتادن به یک چاه بسیار عمیقه، و این حرف من رو کسی میفهمه که اطلاعات کافی داشته باشه از هر دو کشور. شما اگه گزینه دیگری بین استرالیا و کانادا ندارید، بهتره که همون کانادا بمونید و سرماش رو با جان و دل بخرید. برای زمستون ها هم من خیلی اوقات از یه لامپ مخصوص شرکت فیلیپس که برای این کار تولید کرده استفاده میکنم (البته الان نه، الان هوا آفتابی و خوبه تو اینجا)، اسمش هست :
    Philips HF3330 goLITE BLU Energy SAD Light که من از آمازون خریده بودم
    "http://www.amazon.co.uk/Philips-HF3330-goLITE-Energy-Light/dp/B002G1Y8S6?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui _search_detailpage" ولی ظاهرا آمازون انگلیس دیگه اینو نمیفروشه، ولی تو آمازون کشورهای دیگه یا ای بی شاید بتونید پیداش کنید، اگه هم نتونستید، کالاهای مشابه رو با کمی سرچ کردن میتونید گیر بیارید. موفق باشید.
    شما تا حالا استرالیا مسافرت داشتید ؟
    میشه دلیل حرفتون را هم بگید
    چون من افراد زیادی دیدم که نظری خلاف نظر شما داشتند . یکی هم خود من که هر دو کشور را دیده ام والبته الان ساکن استرالیا هستم

@ashkan58
    شما چرا استرالیا رو انتخاب کردید ؟ دیدگاه مقایسه ای شما چی بوده است ؟

Junior Member

@ashkan58
    شما چرا استرالیا رو انتخاب کردید ؟ دیدگاه مقایسه ای شما چی بوده است ؟
    اول از همه انتخاب یک کشور خیلی امر سلیقه ایی و شخصی است و ممکن است فرد دیگری با دیدن همون شرایط انتخاب دیگه ایی داشته باشه
    دلایل من به طور خلاصه
    1-اب و هوا
    2-قدرت خرید بالاتر نسبت به کانادا ( به استثنای شهر سیدنی)
    3- حمل و نقل عمومی به مراتب بهتر
    4_ حمایت بیشتر دولت از خانواده های دارای فرزند
    5-داشتن حق انتخاب بیشتر برای زندگی در کلانشهر ( کانادا فقط سه کلانشهر داره که یکی از انها مونتراله که اب و هوا و کیفیت ساختمانها و زیر ساختها و ..... کاملا بایین تر از شهر های دیگه است و دیگری تورنتو که باز هم اب و هوای جالبی نداره و در مقایسه با شهرهای استرالیا زشت هم هست
    6- مردم استرالیا به مراتب خونگرم تر و مهربون تر هستند مردم کانادا از دید من بسیار سرد و یخ بودند که به نظر من اب و هوا تاثیر گذاشته است.

برتری کانادا به استرالیا
    1- لهجه به مراتب بهتر که یادگیری زبان و ارتباطات را بسیار راحتتر میکنه
    2_ هزینه بایین تر زندگی که چند ماه اول که افراد از جیب میخورند را راحتتر میکنه
    3- ایرانیان بیشتر در کانادا ،که البته از نظر خیلی ها خود این نکته منفی به حساب میاد

دوستان مقیم یه کمک میکنید؟

شرایط فعلی : 29 ساله. مجرد- لیسانس نرم افزار - 2 3 سال سابقه بیمه دارم- از نظر تخصص تو رشته خودم واقعا هیچی ریز بلد نیستم ولی به قول بعضیا دریای عمق 1 سانت...

مهارت های جدی: Kaspersky نسخه های سازمانی- تا حد زیادی وردپرس و سیستمهای مدیریت محتوا-

توصیه شما با این وضع کدوم کشوره و راحت تره برای ادم تنبلی مثل من؟ پیشنهادتون مطالعه کدوم زمینه های ایتی هست که زودبازده تر باشه و سابقه کار کمتر( و زبان کمتر بخاطر ضعف ما ایرانیا) بخاد؟

Junior Member

سلام
    من حس میکنم دراین تایپیک سوالاتی مثل: موقعیت شخص، فرهنگ و ارزشهای غالب برای ما ایرانیها، متاهل و یا مجرد اقدام کردن و البته آینده نگری کمتر مورد بحث قرار گرفته
    با این تفاسیر چند سوال جامع مطرح میکنم امیدوارم دوستان همه نظر بدن
    1-به نظر شما با درنظر گرفتن فرهنگ و اعتقادات ما ایرانیها کدوم کشور رو پیشنهاد میدین(کانادا یا استرالیا)؟ به عنوان مثال امنیت کارکردن همسر در بیرون ویا کنترل فرزند در اجتماع و...
    2-پیشرفت فرزندان (از لحاظ تحصیلی بیشتر)و امتیازهای دولت برای متاهلین و فرزندان-کانادا یا استرالیا؟
    3-امنیت شغلی و کیفیت بیمه عمرو برقراری مقرری مناسب در کهنسالی-کانادا یا استرالیا؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)