صفحه 27 از 36 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar2014 نمایش پست ها
    سلام
    من حس میکنم دراین تایپیک سوالاتی مثل: موقعیت شخص، فرهنگ و ارزشهای غالب برای ما ایرانیها، متاهل و یا مجرد اقدام کردن و البته آینده نگری کمتر مورد بحث قرار گرفته
    با این تفاسیر چند سوال جامع مطرح میکنم امیدوارم دوستان همه نظر بدن
    1-به نظر شما با درنظر گرفتن فرهنگ و اعتقادات ما ایرانیها کدوم کشور رو پیشنهاد میدین(کانادا یا استرالیا)؟ به عنوان مثال امنیت کارکردن همسر در بیرون ویا کنترل فرزند در اجتماع و...
    2-پیشرفت فرزندان (از لحاظ تحصیلی بیشتر)و امتیازهای دولت برای متاهلین و فرزندان-کانادا یا استرالیا؟
    3-امنیت شغلی و کیفیت بیمه عمرو برقراری مقرری مناسب در کهنسالی-کانادا یا استرالیا؟
    با تشکر
    از این نظرها تفاوت خیلی عمده ای ندارند. سیستم عمومی اجتماعی و اقتصادی در هر دو کشور تقریبا مشابه است. جامعه ایرانی کانادا بزرگتر است اگر بودن در بین ایرانیها برایتان مهم است.

Junior Member

لطفا دوستان نظر بدن:
    من هم از wayne state در Detroit امریکا ک رنکش 250 هست واسه ارشد پزیرش دارم و هم از wollongong در australia که رنکش 350 هست واسه ارشد پزیرش دارم. هر دوتاشم بدونه فاند البته.
    حالا با توجه به شهر-کشور- شانس موندنو کار بعد از اتمام تحصیل- کرفتن فاند از ترم 1-2 به بعد ,کدومو انتخواب کنم؟ زودتر راهنمایی کنین چون زیاد وقت نداااااااااارم.
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط kassra_Sa نمایش پست ها
    لطفا دوستان نظر بدن:
    من هم از wayne state در Detroit امریکا ک رنکش 250 هست واسه ارشد پزیرش دارم و هم از wollongong در australia که رنکش 350 هست واسه ارشد پزیرش دارم. هر دوتاشم بدونه فاند البته.
    حالا با توجه به شهر-کشور- شانس موندنو کار بعد از اتمام تحصیل- کرفتن فاند از ترم 1-2 به بعد ,کدومو انتخواب کنم؟ زودتر راهنمایی کنین چون زیاد وقت نداااااااااارم.
    مرسی
    مطمئنا آمریکا جای بهتری هست و البته رنک بالاتری هم داره
    اگه دلیله شکی که کردید شهر دتروید هست که شما 2 سال فقط می خواهید درس بخونید و بعدش به راحتی می تونید برید شهرهای دیگه...چه برای کار و چه زندگی
    البته همه اینا نسبیه
    این نظر من بود بهرحال !

Junior Member

سلام دوستان
    من از استرالیا برای دکتری پذیرش و فاند گرفتم. از امریکا هم برای ارشد بدون فاند. با توجه به اینکه هدفم گرفتن اقامت هست (جدای از اینکه گرفتن اقامت استرالیا راحتره) به نظرتون کدوم کشورو انتخاب کنم.
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rmn_990 نمایش پست ها
    مطمئنا آمریکا جای بهتری هست و البته رنک بالاتری هم داره
    اگه دلیله شکی که کردید شهر دتروید هست که شما 2 سال فقط می خواهید درس بخونید و بعدش به راحتی می تونید برید شهرهای دیگه...چه برای کار و چه زندگی
    البته همه اینا نسبیه
    این نظر من بود بهرحال !
    اره از دترویت میترسم بعدم اینکه موندن و اقامت گرفتن بعد از تحصیل تو استرالیا راحتتره تا امریکا. از نظر فان چی؟ به نظرتون کدوم بهتر ممکنه فاند بده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil eng k.n.t.u

لطفا دوستان نظر بدن:
    مرسی
    دوست عزیز خیلی بستگی ب فیلدی ک درش هستید داره. ب طوره کلی امریکا محیط آکادمیکش با هیچ کشوری قابل مقایسه نیست (اینو به عنوان کسی میگم ک 2 سال استرالیا درس خوندم و الآن امریکا هستم) تو بعضی زمینه های تحقیقاتی استرالیا خوبه مث زیر شاخه های عمران ، معدن و مقداری هم نفت و گاز .ولی ازونطرف امریکا تو هر زمینه ای ک شما بگی عالیه. امکان فاندینگ خیلی به این بستگی داره ک چ امریکا چ استرالیا با استادی کار کنی ک گرنت دارن و کلاس میتونن بدن بهت. ولی اینطور بگم ک امریکا امکانش بالاتره چون کلا تو همه ی فیلد ها از ریسرچ ساپورت میکنن (حداقلش دیگه NSF هست کما اینکه خیلی سورس های دیگه هم هستن مث شرکتا و سازمانای مختلف) ولی استرالیا ازونطرف تو یه سری فیلد های خاص سرمایه میذاره برا تحقیق و غیر ARC ک عمده فانده ریسرچ رو تامین میکنه تو استرالیا کمتر شرکتا مایلن پول بدن. البته زمینه هایی مث ماینینگ و پروژه های مربوط ب نفت و گاز بهتره فاندینگ پرایوتشون. خیلی هم بستگی ب شخصیت خود شما داره، اگر آدم بلند پروازی هستی و ترجیح میدی ک یه دانشگاه تاپ 10 تو دنیا پی اچ دی ادامه بدی امریکا فرصت بهتری داری نمونش اینکه تو کنفرانس ها ممکنه ب استادای اون دانشگاه ها بر بخوری و خودتو علاقه مند و فعال نشون بدی و تمومه (کسیو میشناسم ک همینکارو کرد و الآن جای خوبی مشغوله برای دکتری). ازونطرف پی آر استرالیا خیلی مسیر سر راستی داره و امریکا زیاد واضح نیست راهش و یکم بایس فعال باشی ک اسپانسر بگیری. همه ی پارامتر ها رو بذار کنار هم و تصمیم بگیر. و در آخر گول رنک رو زیاد نخور به نظر من معروفیت استاد و پروژه ای ک باهاش کار میکنی هم مهمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil-1 نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی بستگی ب فیلدی ک درش هستید داره. ب طوره کلی امریکا محیط آکادمیکش با هیچ کشوری قابل مقایسه نیست (اینو به عنوان کسی میگم ک 2 سال استرالیا درس خوندم و الآن امریکا هستم) تو بعضی زمینه های تحقیقاتی استرالیا خوبه مث زیر شاخه های عمران ، معدن و مقداری هم نفت و گاز .ولی ازونطرف امریکا تو هر زمینه ای ک شما بگی عالیه. امکان فاندینگ خیلی به این بستگی داره ک چ امریکا چ استرالیا با استادی کار کنی ک گرنت دارن و کلاس میتونن بدن بهت. ولی اینطور بگم ک امریکا امکانش بالاتره چون کلا تو همه ی فیلد ها از ریسرچ ساپورت میکنن (حداقلش دیگه NSF هست کما اینکه خیلی سورس های دیگه هم هستن مث شرکتا و سازمانای مختلف) ولی استرالیا ازونطرف تو یه سری فیلد های خاص سرمایه میذاره برا تحقیق و غیر ARC ک عمده فانده ریسرچ رو تامین میکنه تو استرالیا کمتر شرکتا مایلن پول بدن. البته زمینه هایی مث ماینینگ و پروژه های مربوط ب نفت و گاز بهتره فاندینگ پرایوتشون. خیلی هم بستگی ب شخصیت خود شما داره، اگر آدم بلند پروازی هستی و ترجیح میدی ک یه دانشگاه تاپ 10 تو دنیا پی اچ دی ادامه بدی امریکا فرصت بهتری داری نمونش اینکه تو کنفرانس ها ممکنه ب استادای اون دانشگاه ها بر بخوری و خودتو علاقه مند و فعال نشون بدی و تمومه (کسیو میشناسم ک همینکارو کرد و الآن جای خوبی مشغوله برای دکتری). ازونطرف پی آر استرالیا خیلی مسیر سر راستی داره و امریکا زیاد واضح نیست راهش و یکم بایس فعال باشی ک اسپانسر بگیری. همه ی پارامتر ها رو بذار کنار هم و تصمیم بگیر. و در آخر گول رنک رو زیاد نخور به نظر من معروفیت استاد و پروژه ای ک باهاش کار میکنی هم مهمه.
    سلام .ممنون از پاسخ کاملتون. من امریکارو انتخاب میکنم پس. با اینکه اقامت گرفتن سخته و دترویت هم ک پر خشونته! ولی امریکاس دیگه. در زمن من رشتم برق قدرته.
    من یه بار ترم قبل ویزام رد شد و دو باره واسه ترم بعد پزیرش گرفتم همونجا. فقط نگران اینم ک باز رد شم. دفه پیش 214 ب بود و هیچی ازم سوال نکرد اصلا.

دوستان مقایسه ای خیلی ذهن منو مشغول کرده. استرالیا و سوئد. هر دو با فاند هست. مخارج من و همسرمو کاور میکنه. ولی آینده شغلی استرالیا و سوئد چطوره؟ شما انتخابتون دلایلتون چیه ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsafari نمایش پست ها
    دوستان مقایسه ای خیلی ذهن منو مشغول کرده. استرالیا و سوئد. هر دو با فاند هست. مخارج من و همسرمو کاور میکنه. ولی آینده شغلی استرالیا و سوئد چطوره؟ شما انتخابتون دلایلتون چیه ممنون
    آب و هواااااا!
    هر دو صنعتی و پیشرفته ان بیکار نمی مونید خصوصا که اونجا تحصیل کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط meappabr نمایش پست ها
    آب و هواااااا!
    هر دو صنعتی و پیشرفته ان بیکار نمی مونید خصوصا که اونجا تحصیل کنید
    راستش خیلی در مورد پیدا کردن شغل مناسب بعد از phd حتی اونایی ک از unsw مدرکشونو گرفتن بد شنیدم. ممنون میشم اطلاعات در مورد این زمینه دراختیار بگذارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)