صفحه 29 از 36 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil eng k.n.t.u

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

ببخشید چرا میگید برا مستر اینترنشنال باشی شانسی نداری برا بورس؟ من ایرانم و میخوام برا مستربای‌ریسرچ اقدام کنم
    . توی سایت های دانشگاه ها که نیگاه میکنی بورس ها برا postgraduate هست و تفاوتی رو بین دکترا و مستر قائل نشده. ؟
    با سلام خدمت شما دوست عزیز، بله اپلیکنت های مستر ریسرچ هم در نظر گرفته میشن ولی اولویت با دانشجو های پی اچ دی هست. با توجه به اینکه اسکالرشیپ برای دانشجو های اینترنشنال تعدادش بسیار محدود هست و اپلیکنت برای دکترا بسیار زیاد، عملا شانس برای اسکالرشیپ مستر خیلی پایین میاد. حالا کاری ک شما میتونید بکنید اینه ک مدارک برای اپلیکیشن پی آر خودتون رو آماده کنید و وقتی ک On shore بودید اپلیکیشن خودتونو لاج کنید. اینجوری ظرف ماکسیمم طول 1 ترم (دیده شده بعضا طی دو ماه) پی آر میشید و حداقلش این هست ک شهریه دانشگاه ویو میشه. حالا اون موقع میتونید برای (APA (Australian Postgraduate Awards اقدام کنید که شانسش بالاتره و من دیدم دانشجوهای مستر ریسرچ بگیرن ک در اون صورت Living stipend هم بهتون تعلق میگیره. کار دیگه ای ک میتونید انجام بدین ترنسفر کردن ب دکترا هست بعد از 1 سال خوندن مستر و احتمالا پابلیش کردن پیپر که حتی اگه اینترنشنال باشین شانستون از کسی ک از بیرون اپلای میکنه بیشتره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil-1 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز، بله اپلیکنت های مستر ریسرچ هم در نظر گرفته میشن ولی اولویت با دانشجو های پی اچ دی هست. با توجه به اینکه اسکالرشیپ برای دانشجو های اینترنشنال تعدادش بسیار محدود هست و اپلیکنت برای دکترا بسیار زیاد، عملا شانس برای اسکالرشیپ مستر خیلی پایین میاد. حالا کاری ک شما میتونید بکنید اینه ک مدارک برای اپلیکیشن پی آر خودتون رو آماده کنید و وقتی ک On shore بودید اپلیکیشن خودتونو لاج کنید. اینجوری ظرف ماکسیمم طول 1 ترم (دیده شده بعضا طی دو ماه) پی آر میشید و حداقلش این هست ک شهریه دانشگاه ویو میشه. حالا اون موقع میتونید برای (APA (Australian Postgraduate Awards اقدام کنید که شانسش بالاتره و من دیدم دانشجوهای مستر ریسرچ بگیرن ک در اون صورت Living stipend هم بهتون تعلق میگیره. کار دیگه ای ک میتونید انجام بدین ترنسفر کردن ب دکترا هست بعد از 1 سال خوندن مستر و احتمالا پابلیش کردن پیپر که حتی اگه اینترنشنال باشین شانستون از کسی ک از بیرون اپلای میکنه بیشتره.
    برای کسی که از داخل خاک استرالیا برای پی آر اقدام کنه، واقعن اینقدر زمان جواب گرفتن کوتاه ست؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط T-Mutso نمایش پست ها
    برای کسی که از داخل خاک استرالیا برای پی آر اقدام کنه، واقعن اینقدر زمان جواب گرفتن کوتاه ست؟
    سلام
    خیر، هیچ فرقی نداره که بیرون استرالیا باشید یا داخل. از سال 2012 به بعد همه چیز به امتیاز و تاریخ ارسال EOI بستگی داره. امیدوارم که کاربر civil هم خودشون بیان توضیح بدهند که منظورشون چیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil eng k.n.t.u

بنده منظورم این بود از زمانی ک همه ی مدارک حاضر باشه و شما اپلیکیشن رو لاج میکنید، مثلا برای مهندسی شما باید اسس شده باشید توسط Engineers Australia که خود این پروسه زمانبر هست ممکنه تا 4 5 ماه گاها طول بکشه. و اون دوره که مدارک رو بررسی می کنند اگر به مواردی مثل کلیر نخوره میتونه همینقدر کوتاه باشه و من چندین نفر از هم دوره ای هام گرفتن ظرف همین مدت.

Junior Member

سلام بچه ها
    کسی درباره پرستاری اطلاعاتی داره؟!!
    میدونین من بخوام اقدام کنم به عنوان پرستار بهتره برم کجا و شرایط پرستار اونجا چطوره؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شریف - مکانیک

سلام دوستان؛

​​
    من الان سال سوم PhD رشته مهندسي مكانيك (گرايشم يه چيزي تو مايه هاي Environmental Engineering هست) رو تو امريكا تموم كردم. يه سال ديگه هم درسم تموم ميشه و فكر نميكنم براي كار مشكلي داشته باشم. ولي از اونجايي كه دارم ازدواج ميكنم و همسرم داره پزشكيش رو تموم ميكنه يه مقدار دارم به استراليا فكر ميكنم. احتمالا ميدونيد كه امريكا پزشكي ايران رو قبول نداره و بايد ٤ تا امتحان USMLE بدن كه كلي وقتگير و استرس زاس. پروسه اقامت امريكا هم كه باز خيلي وقتگيره. واسه همين چند تا سوال داشتم كه ممنون ميشم راهنمايي كنيد:

١- كارهاي اقامت رو از كجا شروع كنم؟ بايد حتما با وكيل كارها رو ببرم جلو يا خودم هم ميتونم انجامش بدم؟
    ٢- با فرض اينكه اقامت دائم بگيرم چقدر شانس پيدا كردن كار مناسب تو استراليا دارم؟
    ٣- براي پزشكي كه از ايران فارغ التحصيل شده و اقامت داره چقدر شانس پيدا كردن كار هست؟
    ٤- اگه من براي اقامت اقدام كنم و قبول شم، خانومم هم در جا قبول ميشه يا پروسه ي همسر بيشتر طول ميكشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mortiii نمایش پست ها

سلام دوستان؛

​​
    من الان سال سوم PhD رشته مهندسي مكانيك (گرايشم يه چيزي تو مايه هاي Environmental Engineering هست) رو تو امريكا تموم كردم. يه سال ديگه هم درسم تموم ميشه و فكر نميكنم براي كار مشكلي داشته باشم. ولي از اونجايي كه دارم ازدواج ميكنم و همسرم داره پزشكيش رو تموم ميكنه يه مقدار دارم به استراليا فكر ميكنم. احتمالا ميدونيد كه امريكا پزشكي ايران رو قبول نداره و بايد ٤ تا امتحان USMLE بدن كه كلي وقتگير و استرس زاس. پروسه اقامت امريكا هم كه باز خيلي وقتگيره. واسه همين چند تا سوال داشتم كه ممنون ميشم راهنمايي كنيد:

١- كارهاي اقامت رو از كجا شروع كنم؟ بايد حتما با وكيل كارها رو ببرم جلو يا خودم هم ميتونم انجامش بدم؟
    ٢- با فرض اينكه اقامت دائم بگيرم چقدر شانس پيدا كردن كار مناسب تو استراليا دارم؟
    ٣- براي پزشكي كه از ايران فارغ التحصيل شده و اقامت داره چقدر شانس پيدا كردن كار هست؟
    ٤- اگه من براي اقامت اقدام كنم و قبول شم، خانومم هم در جا قبول ميشه يا پروسه ي همسر بيشتر طول ميكشه؟
    ممنون
    دوست عزیز- پروسه معادل سازی مدرک پزشکی از ایران در استرالیا کم دردسرتر از آمریکا نیست. بعد از 2 تا امتحان باید یک سال به عنوان انترن کار کنن که پیدا کردن پوزیشن انترنی برای خارجیا بسیار سخت شده. قصد مایوس کردن ندارم - خانوم بنده همه این مراحل رو طی کرده و به عینه دیدم که چقد میتونه سخت باشه. به نظرم حالا که آمریکا هستین رو همونجا سرمایه گذاری کنین بهتره.
    در مورد اقامت، اگر همزمان اقدام کنین بعد از طی مراحل برای جفتتون همزمان صادر میشه
    موفق باشین

Junior Member

وبسایتهای کار آفرین استرالیا توجه منو خیلی به خودشون جلب کردن اینکه چقدر تمایل دارن بیزنس خودشون رو داشته باشن به نسبت جمعیت کمی که دارن. برای من الهام بخش بودن. تصمیم گرفتم رتبه کارآفرینیشون رو سرچ کنم:
    https://thegedi.org/global-entrepren...lopment-index/

بعد از آمریکا به همراه کانادا دوم-سوم
    بریتانیا با اختلاف زیادی نهم
    به ایندکس GEI نگاه کنید
    Global Entrepreneurship Index

Junior Member

خیلی دارم تحقیق میکنم..اخرش نمیدونم برای مهاحرت کبک رو انتخاب کنم یا استرالیا..نظرات ضد و نقیضه
    اینم بگم هدفم از مهاحرت ترک کامل ایران و رها کردن شغل ایرانم نیست
    میخوام دو سه سال وقت بزارم که شهروندی کانادا یا استرالیا رو بگبرم و بعداز بازنشستگی یا برای دانشگاه رفتن بچم بریم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

سلام دوستان
    من ارشد صنایع غذایی دارم و قصدم اینه که برای دکترا برای کشور دیگه ای اقدام کنم. منتها بین استرالیا و کانادا تردید دارم.
    حقیقتش علت اصلی ادامه تحصیلم اینه که تو اون چند سال با اون کشور آشنا بشم و در نهایت هدف اصلیم وارد شدن به بازار کار هست. بخاطر همین برام مهمه بدونم وضعیت کاری برای رشته من تو کدوم یک از این کشورا بهتره!
    میشه راهنماییم کنین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)