صفحه 31 از 36 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف

Question پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

سلام دوستان اگر یک مقدار به من مشاوره بدید ممنون میشوم
    من هم می خواهم به یک کشور دیگر مهاجرت کنم و
    هم قصد دارم دوباره شروع به تحصیل کنم و در رشته دیگری ادامه تحصیل بدهم

لیسانس: هوافضا دانشگاه امیرکبیر معدل ۱۳.۵
    فوق لیسانس: هوافضا دانشگاه شریف معدل ۱۵.۵
    تحصیل همزمان (بدون مدرک) : کامپیوتر هوش مصنوعی
    IELTS : 9 انگلیسی بسیار خوبی دارم ولی زبان دیگه بلد نیستم
    سابقه کاری ۱۰ سال: هم در زمینه هوافضا و هم کامپیوتر
    رشته مورد علاقه برای ادامه تحصیل: علوم شناختی - پردازش زبانهای طبیعی
    توان مالی: حدود ۶۰ میلیون تومان نقد بعلاوه سالیانه ۱۵ میلیون تومان
    یک مقاله کنفرانس داخلی ۲۰۱۴ در زمینه پردازش زبانهای طبیعی

آپشن اول: پذیرش برای مستر در یکی از دانشگاههای نسبتا رایگان اروپا (آلمان، فرانسه، اسپانیا،..)، پذیرش Phd با فاند از یکی از دانشگاه های اروپایی و احتمالا اقامت در آلمان
    آپشن دوم: مستر‍‍~ اروپا ، phd آمریکا یا کانادا البته با فاند و بعد اقامت در اونجا
    آپشن سوم: مهاجرت به کانادا با FSW و بعد اقدام به پذیرش برای مستر ( با فرض اینکه بعد از مهاجرت بتونم هم کار کنم هم تحصیل و از عهده اش بر بیام با پولی که دارم ) و در ادامه phd

نیوزلند رو بخاطر آب و هوا و طبیعتش دوست داشتم ولی انگار از پس هزینه بر نمی آیم
    و یا ....

به نظر شما بهترین گزینه کدام هست و شما چه راه دیگری به من پیشنهاد میدهد
    با توجه به اینکه تغییر رشته می خواهم بدم و احتمال کمی داره برای مستر فاندی بتونم بگیرم، البته می دونم برای phd خیلی در این زمینه فاند هست و امیدوارم

هیچ دستم به اپلای برای هوافضا یا مکانیک و بعد پیچوندن نمیره: این آپشن رو حذف کنید

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehellra نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر یک مقدار به من مشاوره بدید ممنون میشوم
    من هم می خواهم به یک کشور دیگر مهاجرت کنم و
    هم قصد دارم دوباره شروع به تحصیل کنم و در رشته دیگری ادامه تحصیل بدهم

لیسانس: هوافضا دانشگاه امیرکبیر معدل ۱۳.۵
    فوق لیسانس: هوافضا دانشگاه شریف معدل ۱۵.۵
    تحصیل همزمان (بدون مدرک) : کامپیوتر هوش مصنوعی
    IELTS : 9 انگلیسی بسیار خوبی دارم ولی زبان دیگه بلد نیستم
    سابقه کاری ۱۰ سال: هم در زمینه هوافضا و هم کامپیوتر
    رشته مورد علاقه برای ادامه تحصیل: علوم شناختی - پردازش زبانهای طبیعی
    توان مالی: حدود ۶۰ میلیون تومان نقد بعلاوه سالیانه ۱۵ میلیون تومان
    یک مقاله کنفرانس داخلی ۲۰۱۴ در زمینه پردازش زبانهای طبیعی

آپشن اول: پذیرش برای مستر در یکی از دانشگاههای نسبتا رایگان اروپا (آلمان، فرانسه، اسپانیا،..)، پذیرش Phd با فاند از یکی از دانشگاه های اروپایی و احتمالا اقامت در آلمان
    آپشن دوم: مستر‍‍~ اروپا ، phd آمریکا یا کانادا البته با فاند و بعد اقامت در اونجا
    آپشن سوم: مهاجرت به کانادا با FSW و بعد اقدام به پذیرش برای مستر ( با فرض اینکه بعد از مهاجرت بتونم هم کار کنم هم تحصیل و از عهده اش بر بیام با پولی که دارم ) و در ادامه phd

نیوزلند رو بخاطر آب و هوا و طبیعتش دوست داشتم ولی انگار از پس هزینه بر نمی آیم
    و یا ....

به نظر شما بهترین گزینه کدام هست و شما چه راه دیگری به من پیشنهاد میدهد
    با توجه به اینکه تغییر رشته می خواهم بدم و احتمال کمی داره برای مستر فاندی بتونم بگیرم، البته می دونم برای phd خیلی در این زمینه فاند هست و امیدوارم

هیچ دستم به اپلای برای هوافضا یا مکانیک و بعد پیچوندن نمیره: این آپشن رو حذف کنید
    کشورهای اروپایی با اب و هوای خوب وضع اقتصادیشون خرابه مثل اسپانیا
    المان بری موفقی فقط هر روز ارزوی ایرانو می کنی همیشه ابریه
    کانادا هم هم همینطور همیشه سرده حداکثر سه ماه هوا خوبه الان اوضاع کار خرابه
    برو استرالیا همه اکی هست الان با این وضعیت راحت اقامت می گیری حالا می خوای درس بخون بخون نخواستی کار کن

تنها فرق استرالیا و کانادا توی پاسپورت که اونجا 6-7 سال باید بمونی کانادا سه سال
    ولی شک نکن برو استرالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط jalaal نمایش پست ها
    کشورهای اروپایی با اب و هوای خوب وضع اقتصادیشون خرابه مثل اسپانیا
    المان بری موفقی فقط هر روز ارزوی ایرانو می کنی همیشه ابریه
    کانادا هم هم همینطور همیشه سرده حداکثر سه ماه هوا خوبه الان اوضاع کار خرابه
    برو استرالیا همه اکی هست الان با این وضعیت راحت اقامت می گیری حالا می خوای درس بخون بخون نخواستی کار کن

تنها فرق استرالیا و کانادا توی پاسپورت که اونجا 6-7 سال باید بمونی کانادا سه سال
    ولی شک نکن برو استرالیا
    ممنون که سریع جواب دادید

خوب آب و هوا واقعا برام مساله است و همچنین می خواهم یه جایی با آرامش زندگی کنم
    و درس رو هم روی دلم می خواهم بخونم بالاخره عمر داره میگذره و اینطوری احساس تلف شدن میکنم

شما کجا هستید؟
    میشه یکم توضیح بدید که استرالیا یا نیوزلند اگر برای اقامت اقدام کنم بعد شرایط چه جور میشه

یعنی میشه هم کار کرد و هم دانشگاه رفت؟
    و اگر نمیشه همزمان کار و تحصیل کرد، بعد از اقامت گرفتن هزینه های دانشگاه چطوری میشه؟ با این بودجه من جور در میآد؟
    الان که نگاه میکردم حدود ۳۵۰۰۰ دلار استرالیا یا نیوزلند فقط هزینه دانشگاه برای مستر هست، حالا زندگی بماند که من با پولی که می برم قطعا از عهده اش بر نمی ایم
    ممنون

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehellra نمایش پست ها
    ممنون که سریع جواب دادید

خوب آب و هوا واقعا برام مساله است و همچنین می خواهم یه جایی با آرامش زندگی کنم
    و درس رو هم روی دلم می خواهم بخونم بالاخره عمر داره میگذره و اینطوری احساس تلف شدن میکنم

شما کجا هستید؟
    میشه یکم توضیح بدید که استرالیا یا نیوزلند اگر برای اقامت اقدام کنم بعد شرایط چه جور میشه

یعنی میشه هم کار کرد و هم دانشگاه رفت؟
    و اگر نمیشه همزمان کار و تحصیل کرد، بعد از اقامت گرفتن هزینه های دانشگاه چطوری میشه؟ با این بودجه من جور در میآد؟
    الان که نگاه میکردم حدود ۳۵۰۰۰ دلار استرالیا یا نیوزلند فقط هزینه دانشگاه برای مستر هست، حالا زندگی بماند که من با پولی که می برم قطعا از عهده اش بر نمی ایم
    ممنون
    حرف جلال رو تصحیح میکنم، شما برای گرفتن پاسپورت استرالیا فقط 4 سال باید ساکن استرالیا باشید. ایشون اشتباه نوشتن 6-7 سال.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    حرف جلال رو تصحیح میکنم، شما برای گرفتن پاسپورت استرالیا فقط 4 سال باید ساکن استرالیا باشید. ایشون اشتباه نوشتن 6-7 سال.
    آقا ممنون ولی سوال منو پاسخ ندادید بعد از مهاجرت و ورود به استرالیا PR محسوب میشویم دیگه؟ در این حالت هزینه تحصیل به طور متوسط برای دوره ارشد چقدر است؟

کانادا هم هنوز چهار سال هستش. ولی در عمل در حال حاضر در استرالیا زودتر به شهروندی میرسید چون پروسه بعد اقدام برای شهروندی سریعتر هستش.

سلام دوستان. من یه سوال داشتم. من برای دکترا استرالیا و کبک کانادا اقدام کردم و هر دو رو پذیرش گرفتم. برای سه آیتم مهمه: 1) اقامت 2) کار 3) آب و هوا. استرالیا رو چون ارشد بودم میدونم تا حدودی اما در مورد کانادا هیچ چیزی در مورد اقامت پس از تحصیل نمیدونم. میخواستم با شرایطی که کانادا داره بدونم آیا کانادا هم مثل استرالیا اقامت پس از تحصیل میده؟مخصوصا کبک؟ و در مقایسه با استرالیا آیا ارزش داره برم کانادا؟

بسیار ممنونم
    ویرایش توسط Mojtaba1361 : January 6th, 2017 در ساعت 12:10 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه سوال داشتم. من برای دکترا استرالیا و کبک کانادا اقدام کردم و هر دو رو پذیرش گرفتم. برای سه آیتم مهمه: 1) اقامت 2) کار 3) آب و هوا. استرالیا رو چون ارشد بودم میدونم تا حدودی اما در مورد کانادا هیچ چیزی در مورد اقامت پس از تحصیل نمیدونم. میخواستم با شرایطی که کانادا داره بدونم آیا کانادا هم مثل استرالیا اقامت پس از تحصیل میده؟مخصوصا کبک؟ و در مقایسه با استرالیا آیا ارزش داره برم کانادا؟

بسیار ممنونم
    بله اقامت میده و الان هم شرایط رو نسبت به دولت قبلی تسهیل کرده. استان کبک احتمالا شهرهای کبک و مونترال مد نظرتون ممکنه باشه که نسبت به سیدنی از لحاظ زیبایی و تمیزی خیلی عقب هستند. از لحاظ کاری هم با توجه به رشته اتون در استان کبک نیازمند زبان فرانسه هم احتمالا خواهید بود.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    این محاسبه که حین تحصیل حساب نمیشه؟

بسیار سپاسگذارم. شرایط اقامتش به چه صورت هست؟آیا ممکنه اقامت کبک را بگیریم و جای دیگه کانادا بریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط robby نمایش پست ها
    بله اقامت میده و الان هم شرایط رو نسبت به دولت قبلی تسهیل کرده. استان کبک احتمالا شهرهای کبک و مونترال مد نظرتون ممکنه باشه که نسبت به سیدنی از لحاظ زیبایی و تمیزی خیلی عقب هستند. از لحاظ کاری هم با توجه به رشته اتون در استان کبک نیازمند زبان فرانسه هم احتمالا خواهید بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)