صفحه 33 از 36 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط nature2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم وضعیت کار رشته نرم افزار توی استرالیا و کانادا چطوریه؟
    من ارشد نرم افزار دارم میخواستم ببینم تمرکزم رو روی کانادا بذارم یا استرالیا هدفم اقامت هست ولی به نظرم بهتره از راه تحصیلی اقدام کنم( یه ارشد دیگه بگیرم)
    توضیحاتی که خوندم تقریبا همه با استرالیا موافق تر هستن ولی...
    شنیدم اوضاع کار خیلی اونجا خرابه و افرادی هم که pr هستن 1 ساله که دنبال کارند
    من نمیخوام به هر قیمتی برم میخوام واقعا توی حوزه تخصصم کار ابرومند داشته باشم
    لطفا نظراتتونو بگید ممنون میشم
    سلام
    استرالیا مشکلی که داره اینکه ارشد فاند نمیدن و باید با هزینه شخصی بیاید. البته تفاوت ارشد و دکتری هم همش یک و نیم سال هست! چون اینجا دکتری سه و نیم ساله هست معمولا
    اگه pr بگیرید نه فکر نکنم مشکل کاری داشته باشید اگه واقعا برنامه نویسی کار کرده باشید. در مورد کار آبرومند اینجا همه شغل ها آبرومند حساب میشه و اینجوری نیست که مثلا کسی تو رستوران کار کنه بقیه با دید بدی بهش نگاه کنن
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

Junior Member Mehdiest آواتار ها

از دوستان خوبم سوالی داشتم
    میخواستم بدونم در خصوص FEE-HELP و SA-HELP که دولت استرالیا به domestic های دانشجو ارائه میکنه اطلاعی دارید؟
    من با توجه به شرایطی که دارم بدون در نظر گرفتن سابقه کارم 65 امتیاز رو میارم و حداقل میتونم با subclass 190 به استرالیا بیام.
    فقط میخوام اونجا تحصیل کنم. در سایت های دانشگاه ها که میرم هزینه های به میزان خیلی زیادی برای اقامت دائم دارها پایین میاد.
    اما آیا اون میزان پرداختی که حدود 6000-8000 تا میشه رو هم دولت بطور کامل متقبل میشه؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdiest نمایش پست ها
    میخواستم بدونم در خصوص FEE-HELP و SA-HELP که دولت استرالیا به domestic های دانشجو ارائه میکنه اطلاعی دارید؟
    من با توجه به شرایطی که دارم بدون در نظر گرفتن سابقه کارم 65 امتیاز رو میارم و حداقل میتونم با subclass 190 به استرالیا بیام.
    فقط میخوام اونجا تحصیل کنم. در سایت های دانشگاه ها که میرم هزینه های به میزان خیلی زیادی برای اقامت دائم دارها پایین میاد.
    اما آیا اون میزان پرداختی که حدود 6000-8000 تا میشه رو هم دولت بطور کامل متقبل میشه؟
    متشکرم
    با داشتن PR من مي دونم كه قسط بندي مي تونيد بكنيد. مثل وام مي مونه و قسطي پول رو مي تونيد برگردونيد. ولي اينطور نيست كه مجاني باشه. بنظرم راجع به همون دو تا كمك هزينه كه گفتيد سرچ كنيد اطلاعات دقيق تري بدست مياريد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdiest نمایش پست ها
    متشکرم
    با داشتن PR شما هزینه دامستیک ها رو میدید ولی اگه PR غیر از humanitarian داشته باشید از وام دولتی نمیتونید استفاده کنید. اون دوست بالا هم اشتباه راهنمایی کردند. تنها در صورتی میتونید درخواست وام بدید که توانایی مالی نداشته باشید و این رو ثابت کنید فکر میکنم باید در سنترلینک پرونده تشکیل بدید و ازشون نامه بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    با داشتن PR شما هزینه دامستیک ها رو میدید ولی اگه PR غیر از humanitarian داشته باشید از وام دولتی نمیتونید استفاده کنید. اون دوست بالا هم اشتباه راهنمایی کردند. تنها در صورتی میتونید درخواست وام بدید که توانایی مالی نداشته باشید و این رو ثابت کنید فکر میکنم باید در سنترلینک پرونده تشکیل بدید و ازشون نامه بگیرید.
    بله شرایط خاص داره. من به نقل از وبلاگ یکی از دوستان که ویزای 190 داره نقل کردم. و بله ایشون اخیرا سنترلینک پرونده تشکیل دادند.
    "رشته به رشته متفاوته من رشته خودمو گفتم بتون. در مورد قیمت خواست باشه international student رو چک نکرده باشی با داشتن ویزای پرمننت شما domestic student میشید.ک تقریبا 1/4 اون اینترنشال رو پول میدید. اگه هلت کارت بتون تعلق بگیره نصفشو دولت پرداخت میکنه و درضمن قسطی هم میگیرن من خودم دارم هر 2 هفته ای 198 $ پول میدم ک قسطی کردم دوره ام رو یعنی شما محدویت خاصی ندارید"

Junior Member

سلام.
    من لیسانس IT دارم. برنامه نویس اندروید هستم و حدود ۵ سال سابقه کار دارم. در حال حاظر توی یکی از دانشگاه های بزرگ ایران به عنوان متخصص IT مشغول به کار هستم.
    با این وضعیت استرالیا بهتره برای من یا کانادا؟
    این نکته رو هم بگم که خوزستانی هستم و خب یکم با سرما شاید به مشکل بر بخورم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید من رو.

Hi guys,
    I need your advice,

I studied my master in civil eng at Politecnico di Milano.
    Recently, I applied for the PhD degree and I got 3 admission from Queen's university, Canada (Full-founded, 30,000$ annually), University of Queensland, Austallia (27,000$ and tuition fee will be waved) and University of Canterburry, Newzealand.

Actually I have a doubt in order to choose one of them.
    In my opinion, by cosidering the reputation of the Queensland university and its scholarship among the others, it would be the best choice but on the other hand there Are Queens with not very good but reasonable fund which is located in Canada and Cunterburry that has the best reputation among the others.

I really would love to hear your arguments and logics if you can help me to choose one of them.

Thanks in advance for your time.
    Best of Luck
    Cheers

نقل قول نوشته اصلی توسط cantilever نمایش پست ها
    Hi guys,
    I need your advice,

Recently, I applied for the PhD degree and I got 3 admission from Queen's university, Canada (Full-founded, 30,000$ annually), University of Queensland, Austallia (27,000$ and tuition fee will be waved) and University of Canterburry, Newzealand.

In my opinion, by cosidering the reputation of the Queensland university and its scholarship among the others, it would be the best choice but on the other hand there Are Queens with not very good but reasonable fund which is located in Canada and Cunterburry that has the best reputation among the others.

I really would love to hear your arguments and logics if you can help me to choose one of them.

Best of Luck
    Cheers

Hi
    congratulation on your achievements
    My major is also Civil Eng
    First I should mention that if you do not have any funding from the Canterbury university, please ignore this offer as the cost of life in NZ is so much
    Secondly, I deem that studying in Queensland is better as the professors in Queens are not as good as those which are in the Australia
    Finally, it depends on your thought to a high extent as I believe that if you go to Australia you may be eligible to find position in Universities of that country but this is to some what more difficult for Canada.

نقل قول نوشته اصلی توسط cantilever نمایش پست ها
    Hi guys,
    I need your advice,

Best of Luck
    Cheers
    سلام
    من خودم استرالیا phd می خونم سال آخر هم هستم. باید بگم که چندان از سیستم دکترا در استرالیا راضی نیستم به چند دلیل. البته این هایی که من میگم مخصوص دپارتمان خودم و دانشگاه خودم هست و قطعا نمیشه تعمیم داد اما به هر حال اون چیزی که به ذهنم میرسه رو میگم.

من سیستم پی اچ دی در استرالیا رو بیشتر به یک بیزینس شبیه می بینم تا به کار علمی. اینجا معمولا دکتراها 4 سال طول میکشه اما خیلی وقت ها میبینید که دانشجویی 4 ساله تموم نمیکنه و به سال پنجم یا ششم هم کشیده میشه. از سال 4 ام به بعد بورس قطع میشه و همه چی به هم میپیچه. علتشم اینه که استادها خیلی همکاری نمیکنن. مثلا مقاله را نمیخونن یا دو یا سه سال طول میکشه که یه مقاله سی صفحه ای رو بخونن. اینا چیزهایی هست که خود من دیدم تخیلات نیست. خیلی مهمه که استادتون رو بشناسید. ببینید اخلاقش چجوریه، به نظرم ترجیحا استادتون رو از بین انگلیسی ها یا استرالیایی ها انتخاب کنید که به نفعتونه. نکته بعدی هم که بهش توجه کنید اینه که استاد چقدر به علم علاقه داره و چقدر به ثروت. همون سئوال کلیدی همیشگی. استادهایی که زیاد فاند دارن و با پول زیاد ارتباط دارن، اگه پروژه شما مستقیما در ارتباط با یکی از فاند ها نباشه، ممکنه که اصلا توجهی به کار شما نکنه چون کار شما هیچ ارتباطی با مناسبات مالی اون فرد پیدا نمی کنه. به این موضوع خیلی دقت کنید. استادی انتخاب کنید که به اندازه شما به ریسرچ علاقه داشته باشه نه اینکه شما 4 سال برای خودتون کار کنید و بعدشم تنهایی تزتون رو سابمیت کنید. ضمنا در استرالیا چیزی به اسم دفاع دکتری وجود نداره. شما یه تز می نویسید بعد از حدودا 4 سال و سابمیت میکنید برای داوری. پروسه داوری هم ممکنه 4 ماه تا یک سال طول بکشه. اینطوریه که می بینید که اگر چه روی کاغذ دکتری در استرالیا 3 تا 4 سال هست ولی عملا بین 5 تا 6 سال طول میکشه از روز اول تا روزی که مدرکتون دستتون بیاد.

من از سیستم کانادا اطلاعی ندارم اما این رو بگم که از استرالیا راضی نبودم. حالا شاید کانادا هم میرفتم همینطوری میشه. به هر حال با توجه به همه این مسائل انتخاب کنید. مهم ترین بحث همون استاده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering-Azad Ahvaz

سلام
    دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید . من رشته ام مهندسی عمران (لیسانس) ،8 سالم سابقه کار اجرایی تو پروژه های ساختمانی و محوطه سازی و پارک و ... دارم سن 32 ،متاهل ،رشته همسرم هم عمرانه ، بدون فرزند . برای استرالیا و کانادا همزمان در حال انجام پروسه اقامت دائم هستم . با فرض اینکه هر دو اقامت رو بتونم بگیرم ( و میگیرم ) ، کدوم رو انتخاب کنم ؟؟؟!!!!
    از لحاظ کاری کدوم بهتره ؟؟؟ مستر خوندن بعد کار برای کدوم بهتره ؟؟؟
    من چونکه ساکن اهوازم با سرما مشکل دارم ، از این نظر استرالیا بهتره ....ولی از طریق کانادا میشه به آمریکا رسید ...!!! واقعا نمیدونم... لطفا نظر بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)