صفحه 10 از 24 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 234

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط - سال 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

سلام
    من میخوام برا Master of Petroleum Engineering by coursework دانشگاه آدلاید درخواست بدم. به نظرتون مشمول تحریما میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط navid1050 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برا Master of Petroleum Engineering by coursework دانشگاه آدلاید درخواست بدم. به نظرتون مشمول تحریما میشه؟
    شما به دانشگاه ایمیل بزنین و بپرسین اما به نظر من به احتمال قریب به یقین این رشته مشمول تحریم ها میشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من سوالم رو دوباره میپرسم.
    کسی میدونه برای کسایی که اقامت دائم استرالیا رو دارن هم مشمول این سختگیری ها میشن؟
    ممنون از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد شیراز

من میخواستم برای Master of IT دانشگاه Swinburne برای ترم دیگه اقدام کنم. این درسته که میگن داره به تمام دانشگاه های استرالیا ابلاغ میشه که به ایرانی ها پذیرش ندن؟ به نظر میرسه دانشگاه های RMIT و UM الان هم به ایرانیا پذیرش نمیدن!

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza9739 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه برای کسایی که اقامت دائم استرالیا رو دارن هم مشمول این سختگیری ها میشن؟
    ممنون از شما
    فکر میکنم کسی از دوستان جواب سوال شما رو نمیدونه که هیچ کس جوابی نداده. البته از اونجایی که تحریمها شامل شهروندان ایرانی میشه و شما اگر اقامت استرالیا رو هم گرفته باشید هنوز شهروند ایرانی محسوب میشید، قاعدتا تحریمها باید شامل حال شما هم بشه. اما اصلا مطمئن نیستم و این فقط یه حدسه. فکر میکنم بهترین کار اینه که از خود دانشگاه سوال کنین.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pro_design633 نمایش پست ها
    من میخواستم برای Master of IT دانشگاه Swinburne برای ترم دیگه اقدام کنم. این درسته که میگن داره به تمام دانشگاه های استرالیا ابلاغ میشه که به ایرانی ها پذیرش ندن؟ به نظر میرسه دانشگاه های RMIT و UM الان هم به ایرانیا پذیرش نمیدن!
    نه دوست عزیز اینطور نیست که هیچ دانشگاهی به ایرانیها پذیرش نده. اما روی بعضی رشته ها و موضوع ها که مشمول تحریمها میشه خیلی حساسن و پذیرش نمیدن. البته بعضی از دانشگاهها اخیرا به هیچ ایرانیی پذیرش ندادن که من فکر میکنم این مسأله موقتی باشه و احتمالا این دانشگاهها هنوز مکانیزم لازم برای بررسی پروپوزال ها و رشته های تحصیلی ایرانیها از جنبه تطابق با تحریمها رو تهیه نکردن و به همین خاطر به طور موقت هیچ دانشجوی ایرانی رو نمیگیرن. انشالله که هر چه زودتر این مشکلات برطرف بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University/Mechanical Engineering

سلام دوستان
    ممنون از شما
    خیر- در صورتی که اقامت داشته باشید رو پروژه های نظامی هم میتونید کار کنید. این سخت گیریها به این علت هست که قانونا کسانی که ویزای دانشجویی دارن باید به کشور خودشون برگردن. به همین دلیل کسی که روی پروژه های خاص کار میکنه یکسری توانمندی ها بدست میاره که بعدا میتونه در کشور خودش ازش در ساخت تسلیحات استفاده کنه. برای جلوگیری از انتقال این نوع تکنولوژی ها روی موضوعات دانشجوهای ایرانی حساس هستن.

سلام دوستان
    ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    فکر میکنم کسی از دوستان جواب سوال شما رو نمیدونه که هیچ کس جوابی نداده. البته از اونجایی که تحریمها شامل شهروندان ایرانی میشه و شما اگر اقامت استرالیا رو هم گرفته باشید هنوز شهروند ایرانی محسوب میشید، قاعدتا تحریمها باید شامل حال شما هم بشه. اما اصلا مطمئن نیستم و این فقط یه حدسه. فکر میکنم بهترین کار اینه که از خود دانشگاه سوال کنین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط rmohajer نمایش پست ها
    خیر- در صورتی که اقامت داشته باشید رو پروژه های نظامی هم میتونید کار کنید. این سخت گیریها به این علت هست که قانونا کسانی که ویزای دانشجویی دارن باید به کشور خودشون برگردن. به همین دلیل کسی که روی پروژه های خاص کار میکنه یکسری توانمندی ها بدست میاره که بعدا میتونه در کشور خودش ازش در ساخت تسلیحات استفاده کنه. برای جلوگیری از انتقال این نوع تکنولوژی ها روی موضوعات دانشجوهای ایرانی حساس هستن.

بله، rmohajer درست میگن. اینجا واسهایرانیهایی که اقامت استرالیا دارن (PR)، اصلا دانشگاه پروپوزالشونو واسه DFAT نمیفرسته و نیاز به تایید نداره. فقط به DFAT اعلام میکنه که این دانشجو PR استرالیا هست!
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

سلام کسی راجب رشته سنجش از دور Remote sensing اطلاع داره که اگر بربوزال در این مورد باشه مشکل دازه یا نه البته کابردهای محیط زیستی از تصاویر ماهواره ای?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University/Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehhhhhhhhhh نمایش پست ها
    سلام کسی راجب رشته سنجش از دور Remote sensing اطلاع داره که اگر بربوزال در این مورد باشه مشکل دازه یا نه البته کابردهای محیط زیستی از تصاویر ماهواره ای?
    بله به احتمال زیاد ریجکت میشه توسط DFAT.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)