صفحه 13 از 24 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 234

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط - سال 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

سلام

هر دو بار حدود یک ماه طول کشید. موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط savalan_366 نمایش پست ها
    سلام مهندس جان میشه لطف کنی بگی بررسی دی اف ای تی برای هر دو بار هر کدوم چقدر طول کشید (از اون موقعی که دانشگاه فرستاده بود براشون)؟ منم منتظر جواب هستم تازه هفته قبل بعد یه ماه ازم پروپوزال با جزییات بیشتر خواستن. ممنون

Junior Member

دوستان عزیز کسی منبع موثقی داره که تحریم های استرالیا شامل مهندسی نفت هم میشه ؟ اونطوری که من دیدم رشته هایی که میتونست منجر به تولید اسلحه یا انرژی هسته ای باشه مسقیم بهش اشاره شده بود.
    ممنون میشم اگه کسی موردی داره که این چند وقت برای مهندسی نفت ریجکت شده یا برعکس بورس گرفته اشاره کنه ؟ یا اگر لینکی داره اینجا به اشتراک بگذاره.
    و اینکه آیا ممکنه بر فرض پروپوزال PhD تایید بشه و بورس هم داده بشه اما به این دلیل ویزا ندن ؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط l3ekhi نمایش پست ها
    دوستان عزیز کسی منبع موثقی داره که تحریم های استرالیا شامل مهندسی نفت هم میشه ؟ اونطوری که من دیدم رشته هایی که میتونست منجر به تولید اسلحه یا انرژی هسته ای باشه مسقیم بهش اشاره شده بود.
    ممنون میشم اگه کسی موردی داره که این چند وقت برای مهندسی نفت ریجکت شده یا برعکس بورس گرفته اشاره کنه ؟ یا اگر لینکی داره اینجا به اشتراک بگذاره.
    و اینکه آیا ممکنه بر فرض پروپوزال PhD تایید بشه و بورس هم داده بشه اما به این دلیل ویزا ندن ؟
    من منبع موثقی ندارم اما شنیدم که دانشکده مهندسی نفت دانشگاه Curtin اصلا دانشجوی ایرانی نمیگیره و احتمال زیادی میدم که بقیه دانشگاههایی که این رشته رو دارن هم همینطور باشند. اما شما بهتره حتما به دانشگاهها ایمیل بزنین و در این مورد سوال کنین تا مطمئن بشین.

گویا چند ماه هست که وزارت امورخارجه استرالیا مسئولیت بررسی پروپوزال دانشجوهای ایرانی رو به خود دانشگاهها واگذار کرده و به همین خاطر هست که میبینین خیلی از دوستان توی فروم هستن که دانشگاه قبل از اینکه نتایج اسکولارشیپشون رو اعلام کنه پروپوزالشون رو فرستاده به وزارت امور خارجه برای بررسی از نظر تطابق با تحریمها. یعنی اول باید مطمئن بشن که پروپوزال شما مشکلی از نظر تحریمها نداره بعد به شما اسکولارشیپ میدن. به همین خاطر اگر پروپوزال شما شامل تحریمها بشه دیگه اصلا کار به اسکولارشیپ و ویزا نمیرسه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    من منبع موثقی ندارم اما شنیدم که دانشکده مهندسی نفت دانشگاه Curtin اصلا دانشجوی ایرانی نمیگیره و احتمال زیادی میدم که بقیه دانشگاههایی که این رشته رو دارن هم همینطور باشند. اما شما بهتره حتما به دانشگاهها ایمیل بزنین و در این مورد سوال کنین تا مطمئن بشین.

گویا چند ماه هست که وزارت امورخارجه استرالیا مسئولیت بررسی پروپوزال دانشجوهای ایرانی رو به خود دانشگاهها واگذار کرده و به همین خاطر هست که میبینین خیلی از دوستان توی فروم هستن که دانشگاه قبل از اینکه نتایج اسکولارشیپشون رو اعلام کنه پروپوزالشون رو فرستاده به وزارت امور خارجه برای بررسی از نظر تطابق با تحریمها. یعنی اول باید مطمئن بشن که پروپوزال شما مشکلی از نظر تحریمها نداره بعد به شما اسکولارشیپ میدن. به همین خاطر اگر پروپوزال شما شامل تحریمها بشه دیگه اصلا کار به اسکولارشیپ و ویزا نمیرسه.
    طبق چیزی که من از استادم پرسیدم، دانشگاه ابتدا پروپوزال رو یه بررسی اولیه میکنه اگه مشکلی نداشت متقاضی رو وارد رقابت بورس میکنن اگه خروجیش مثبت بود برای تائید نهایی میفرستن DFAT. خود دانشگاه هم اگه پروپوزالتون مشکل داشته باشه در همون مراحل اولیه ریجکت میکنه و وارد رقابت بورس نمیشین. البته شاید دانشگاه های مختلف روند کاری متفاوتی داشته باشن.
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    طبق چیزی که من از استادم پرسیدم، دانشگاه ابتدا پروپوزال رو یه بررسی اولیه میکنه اگه مشکلی نداشت متقاضی رو وارد رقابت بورس میکنن اگه خروجیش مثبت بود برای تائید نهایی میفرستن DFAT. خود دانشگاه هم اگه پروپوزالتون مشکل داشته باشه در همون مراحل اولیه ریجکت میکنه و وارد رقابت بورس نمیشین. البته شاید دانشگاه های مختلف روند کاری متفاوتی داشته باشن.
    شما درست میفرمایین دوست عزیز. اما تا قبل از اینکه تأیید نهایی DFAT بیاد به شما اعلام نمیکنن که نتیجه اسکولارشیپتون مثبت بوده و فقط موقعی شما رو از نتیجه درخواست اسکولارشیپتون مطلع میکنن که DFAT هم اوکی بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    marine pollution

سلام دوستان
    من یک استادی از دانشگاه کوینزلند بهم اوکی داده! حالا می خوام ببینم اینجا هم تحریم کرده یا نه؟

Junior Member

آفا جان نفت و حتی هرچیزی که غیر مستقیم به نفت مربوط بشه دیفت ریجکت میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط l3ekhi نمایش پست ها

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط madnaderi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک استادی از دانشگاه کوینزلند بهم اوکی داده! حالا می خوام ببینم اینجا هم تحریم کرده یا نه؟
    رشته شما خیلی حساسه اگر پروژت راجع به نفت و انرژی پسته ای هست تحریمی متاسفانه!

سلام دوستان عزیز
    یه سوال دارم، پروپوزالی که در مورد کاربرد نانو کامپوزیت ها باشه در زمینه بیومدیکال مثلا tissue engineering و drug delivery (فقط همین کاربرد رو داره) جز موارد تحریم ها محسوب نمیشه که احیانا؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    یه سوال دارم، پروپوزالی که در مورد کاربرد نانو کامپوزیت ها باشه در زمینه بیومدیکال مثلا tissue engineering و drug delivery (فقط همین کاربرد رو داره) جز موارد تحریم ها محسوب نمیشه که احیانا؟
    با تشکر
    ذوست عزیز..پروپوزال من در مورد نانوکامپوزیت های پلیمری بود که با هماهنگی استادم هر چی نانو بود توی پروپزال برداشتین الان موضوع پروپوزالم شده کامپوزیت های پلیمری..به نظر من شما از استادت پیگیری کن این موضوع رو تا اگه مشکلی داشت توی همین مرحله پروپوزالتو عوض کنی
    ولی در کل موضوع شما نباید جزئ تحریما محسوب بشه...نظامی و هسته ای نیست کاربرد های دوگانه هم نداره
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)