صفحه 14 از 24 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 234

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط - سال 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University/Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

سلام

میخواستم بدونم که آیا DFAT فقط پروپوزال و پروژه ای که ما برای دانشگاه انجام میدیم رو بررسی میکنه یا هرکار دیگه ای رو هم که بخوایم اونجا انجام بدیم تحت نظر میگیره. منظورم اینه که آیا میشه جدای از پروژه خودم که تایید شده، روی موضوع دیگه ای هم جداگانه کار کنم یا باید اون رو هم DFAT تایید کنه؟

Junior Member

دوستان من با یک استاد تو کوئینزلند در حدود 7 ماه مکاتبه کردم و پروژه من هم درباره محاسبات جذب سطحی یک دارو روی سطوح نانو بود که فکر کنم کاربرد پزشکی داره؟
    آیا از نظر شما DFAT این پروژه رو نظامی به حساب میاره؟
    آخه الان یک ماهی میشه دیگه به استادم ایمیل نزدم. بیشتر رو حساب تحریم ها. که بابا این همی زحمت بکشی و آخرش بگن ......
    ممنون راهنمایی کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farii نمایش پست ها
    من 2-3 ماه پیش واسه بورس RMIT اقدام کرده بودم که همون وقتا آفر رو گرفتم اما اسکالرشیپم ریجکت شد بخاطر رقابت بالا بین اپلیکنتها. امروز باز یه ایمیل اومد با این مضمون که اپلیکیشن شما بخاطر سنکشن ها کنسل میشه یعنی آفر بدون اسکولارشیپ رو هم گرفتن از ما. چه خبرشونه؟ چشونه اصن؟
    دقيقا اين اتفاق براي من هم افتاد، من پذيرشم خيلي دير اومد ( دو هفته مونده بود به شروع ترم) مجبور شدم ديفر كنم و در اين بين ميل اومد كه به خاطر تحريم ما پذيرشمون رو پس ميگيريم، به همين راحتي!

سلامم دوستان
    کسی می دونه گرایش نانو جز این تحریم ها می شه یا نه؟ برای phd می خوام اقدام کنم و علاقه به کار روی نانو داروها دارم. ممنوم میشم اگه اطلاعات یا تجربیاتی دارین در این مورد کمکم کنین.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh65 نمایش پست ها
    سلامم دوستان
    کسی می دونه گرایش نانو جز این تحریم ها می شه یا نه؟ برای phd می خوام اقدام کنم و علاقه به کار روی نانو داروها دارم. ممنوم میشم اگه اطلاعات یا تجربیاتی دارین در این مورد کمکم کنین.
    دوست عزیز موضوع کلی شما که در مورد دارو هست نباید جزی تحریما باشه..ولی اونا معیار های خودشونو دارن و کسی اینجا دقیقا از ریز موضوعات تحریما خبر ندار...استاد من میگفت گه یک درستورالعمل براشون فرستادن که دقیقا کلید واژه به کلید واژه باید پروپوزال رو بررسی کنن بر اساس اون....چیزی که معلومه دقیقا به محتوای پروپوزال شما بستگی داره..به نظر من شما این قضیه رو از استادت پیگیری کن
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام

من برای گرفتن پذیرش چند تا از دانشگاه های استرالیا اقدام کردم. امروز دانشگاه وولونگونگ ایمیل زد که رد شدم و وقتی که دلیل را پرسیدم گفتند که به دلیل سابقه کار در یکی از سازمان های تحریم شده ایرانی (بانک ملت) رد شدم.
    به نظر شما چقدر امکانش هست که این اتفاق برای سایر درخواست های پذیرش من در استرالیا بیافته؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdokhtt نمایش پست ها
    سلام

من برای گرفتن پذیرش چند تا از دانشگاه های استرالیا اقدام کردم. امروز دانشگاه وولونگونگ ایمیل زد که رد شدم و وقتی که دلیل را پرسیدم گفتند که به دلیل سابقه کار در یکی از سازمان های تحریم شده ایرانی (بانک ملت) رد شدم.
    به نظر شما چقدر امکانش هست که این اتفاق برای سایر درخواست های پذیرش من در استرالیا بیافته؟
    متاسفانه به احتمال بسیار بالا رد می شوید کاش اصلا ذکر نمی کردید

تولید هیدروژن چطور؟ موضوع حساسیه؟هیدروژن یک حامل انرژی هست ولی هنوز اقتصادی نشده روش باید کار بشه.به نظر شما جزء موضوع های تحریمیه؟

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط whitecarbon نمایش پست ها
    تولید هیدروژن چطور؟ موضوع حساسیه؟هیدروژن یک حامل انرژی هست ولی هنوز اقتصادی نشده روش باید کار بشه.به نظر شما جزء موضوع های تحریمیه؟
    دوست عزیز اصلا طرف موضوعات حساس نرو سری که درد نمی کنه دستمال نبند! بنظر من بهترین کار برای اینکه خیالت راحت شه مکاتبه با بخش اینترنشنال دانشگاه ها و سوال از اوناست!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام دوستان
    امروز بعد از ماه ها صبر کردن بالاخره DFAT اکی داد و unconditional offer من هم اومد. منتها شروع کلاسام 1 اکتبر 2013 هستش ولی آفیسر گفت برا اسکولارشیپ راند آگوست معرفیت می کنیم که جوابش تو سپتامبر میاد. یعنی دو هفته فرصت خواهم داشت برا ویزا و ... که محاله ریدف بشه. الآن سوالم اینه که از مسئوا پرونده بخوام دیفر کنن پذیرش منو؟ اصلا دیفر می کنن؟ چقدر طول می کشه؟ خود اسکولارشیپ رو هم میشه دیفر کرد؟
    ممنون میشم اگه کسی پاسخ موثق بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)