صفحه 15 از 24 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 234

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط - سال 2013

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط savalan_366 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز بعد از ماه ها صبر کردن بالاخره DFAT اکی داد و unconditional offer من هم اومد. منتها شروع کلاسام 1 اکتبر 2013 هستش ولی آفیسر گفت برا اسکولارشیپ راند آگوست معرفیت می کنیم که جوابش تو سپتامبر میاد. یعنی دو هفته فرصت خواهم داشت برا ویزا و ... که محاله ریدف بشه. الآن سوالم اینه که از مسئوا پرونده بخوام دیفر کنن پذیرش منو؟ اصلا دیفر می کنن؟ چقدر طول می کشه؟ خود اسکولارشیپ رو هم میشه دیفر کرد؟
    ممنون میشم اگه کسی پاسخ موثق بده
    دوست گرامی اگه دیفر نکنی که نمی رسی یعنی چاره ای نداری! مگر ترم اول بری حدود 23000 دلار شهریه سال اول را بدی شاید بوذس بشی یا نشی! بهترین کار دیفر کردنه و دلیل را هم بگو بخاطر زمان کم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز اصلا طرف موضوعات حساس نرو سری که درد نمی کنه دستمال نبند! بنظر من بهترین کار برای اینکه خیالت راحت شه مکاتبه با بخش اینترنشنال دانشگاه ها و سوال از اوناست!
    سلام
    منظور شما اینه که اونا میتونند نظر بدن که پروپزالمون حساس هست یا نه؟ یعنی میشه قبل از ارسال پروپوزال از عدم حساسیتش اطمینان حاصل کرد؟

بچه ها موضوع 1- الیاف کربن و کامپوزیت های آن یا 2- نانو لوله های کربنی جز موارد تحریم است؟

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh_mir نمایش پست ها
    بچه ها موضوع 1- الیاف کربن و کامپوزیت های آن یا 2- نانو لوله های کربنی جز موارد تحریم است؟
    سلام
    همون طور که میدونین کامپوزیت های پلیمری (مخصوصا پلیمر های گرماسخت) که با نانولوله های کربنی یا نانو فایبرها مخلوط شده اند کاربردهای چندگانه دارند که مثلا در صنایع هوافضا کاربرد دارند که جزء تحریم ها حساب میشند. طبق اطلاعات دقیقی که من از استادم کسب کردم یه دستورالعمل از DFAT به اونا رسیده برای دانشجویان ایرانی که باید بر طبق اون پروپزال ایرانی ها رو بررسی کنن که جزء تحریم ها نباشه. بر طبق اون دستورالعمل موضوع مهم نیست بلکه محتوای پروپزال مهمه. مثلا موضوعی مثل داروها نمیتونه جزء تحریم ها باشه ولی اگه در محتوای پروپزال دارو مربوط به مثلا مسائل نظامی باشه جزء تحریم محسوب میشه. حالا پیشنهاد من به شما اینه که اولا این موضوع رو استادتون پیگیری کنین و یه پروپزال با مفاهیم کلی بنویسین به طوری که وقتی میگین کامپوزیت نه نوع پلیمرش رو مشخص کنین نه نوع ماده ی پر کنندش رو.

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

سلام دوستان، من موضوع پروپوزالم روي Adsorption and Desorption of Associating Fluids in Nanoporous Carbon هستش، تازه شبيه سازي مولكولي، والا من چيزي از ارتباطش با جايي رو نميفهمم ، اصلا نميدونم چي هست، آيا اين كربن نانوپروس موضوع حساسيه؟ چيكار بايد كنم؟

يه سوال ديگه، من 7 سال پيش بعد از 7 ماه كار تو شركت نفت استعفا دادم اومدم بيرون. البته قبلش تو پتروشيمي هم 16 ما كار كردم، اصلا سابقه كارمو تو هيچكدوم نگم؟ اگه بگم بخاطر تحريم شركت نفت ايران ويزام ريجكت ميشه؟

عجب بدبختي هستيم ما، بگيم تو ايران كاره اي نبوديم كه ريجكت ميشيم،‌ بگيم بوديم كه دوباره ريجكت ميشيم. والا دو ماه ديگه اگه سابقه كار تو نونوايي هم بديم بخاطر تحريم گندم لابد ريجكت ميشيم!!!!!

رشته و دانشگاه
    Chem Eng

راستي دوستان اگه به استاد راجع به حذف بعضي چيزها تو پروپوزال بگيم كه شايد حساس بشه بيخيالمون شه كه؟ چطور بايد بهش بگيم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام
    منظور شما اینه که اونا میتونند نظر بدن که پروپزالمون حساس هست یا نه؟ یعنی میشه قبل از ارسال پروپوزال از عدم حساسیتش اطمینان حاصل کرد؟
    دوست عزیز بله اگر استادی شما را بخواهد خود ایشان پروپوزال شما را ادیت می کند و یا شما را راهنمایی می کند تا چگونه تغییر بدهید تا شامل ت... نشود!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

سلام. دوست عزیز تا میتونی اسمی از نانو نبر و پروپوزالتو عوض کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    سلام دوستان، من موضوع پروپوزالم روي Adsorption and Desorption of Associating Fluids in Nanoporous Carbon هستش، تازه شبيه سازي مولكولي، والا من چيزي از ارتباطش با جايي رو نميفهمم ، اصلا نميدونم چي هست، آيا اين كربن نانوپروس موضوع حساسيه؟ چيكار بايد كنم؟

يه سوال ديگه، من 7 سال پيش بعد از 7 ماه كار تو شركت نفت استعفا دادم اومدم بيرون. البته قبلش تو پتروشيمي هم 16 ما كار كردم، اصلا سابقه كارمو تو هيچكدوم نگم؟ اگه بگم بخاطر تحريم شركت نفت ايران ويزام ريجكت ميشه؟

عجب بدبختي هستيم ما، بگيم تو ايران كاره اي نبوديم كه ريجكت ميشيم،‌ بگيم بوديم كه دوباره ريجكت ميشيم. والا دو ماه ديگه اگه سابقه كار تو نونوايي هم بديم بخاطر تحريم گندم لابد ريجكت ميشيم!!!!!

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

بهش بگو که رو موضوع های حساس ویزا نمیدن !
    فعلا عوض کن همه چیز رو. اشتباه منو نکن !

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    راستي دوستان اگه به استاد راجع به حذف بعضي چيزها تو پروپوزال بگيم كه شايد حساس بشه بيخيالمون شه كه؟ چطور بايد بهش بگيم؟

رشته و دانشگاه
    Chem Eng

ممنونم از جوابت، ميشه لطفا بهم بگي شما چه اشتباهي مرتكب شدين؟ راستش من امسال 9 جا ريجكتي گرفتم فقط ميخوام كارم جور شه برم، يك ساله دارم اپلاي ميكنم همه جا يه گيري بهم دادن، ديگه دارم خول ميشم

نقل قول نوشته اصلی توسط nano2010 نمایش پست ها
    بهش بگو که رو موضوع های حساس ویزا نمیدن !
    فعلا عوض کن همه چیز رو. اشتباه منو نکن !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)