صفحه 16 از 24 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 234

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط - سال 2013

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

سلام

دوستای عزیز
    استادم یه سری اطلاعات راجع به DFAT و موضوعایی که تحریمه به من داد.
    الیاف کربن = تحریم
    وجود هر نوع روش اسپکتروسکوپی مثل FTIR و رامان در پروپوزال= تحریم
    حتی خود استاد کار DFAT رو مسخره کرد و گفت مادر من هم 50 سال پیش روی این روش ها کار کرده، حالا اینا دارن تحریم می کنند.

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

دوستان با سلام، حميده عزيز ممنون از راهنماييت، اگر بيايم و پروپوزال رو با اجازه استاد تغيير بديم، بعدا كه اونو برميگردونن به اصلش دوباره ميفرستنش به DFAT براي بررسي دوباره؟ يا اينكه فقط به دانشگاه مربوط ميشه؟ بعدا آيا دانشگاه گير نميده به اين تغيير پروپوزال؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    دوستان با سلام، حميده عزيز ممنون از راهنماييت، اگر بيايم و پروپوزال رو با اجازه استاد تغيير بديم، بعدا كه اونو برميگردونن به اصلش دوباره ميفرستنش به DFAT براي بررسي دوباره؟ يا اينكه فقط به دانشگاه مربوط ميشه؟ بعدا آيا دانشگاه گير نميده به اين تغيير پروپوزال؟
    والا منم هنوز نمی دونم
    الان از استادم همین سوالو پرسیدم که میشه بعدا پروپوزالو تغییر داد یا نه ولی فعلا جوابمو نداده. اگه نشه که من کلا بی خیال می شم استرالیا رو. با پیش زمینه پژوهشی من با این شرایط فقط می تونم برم اونجا روی کاشت و پرورش سیب زمینی کار کنم!!!!!
    آخه پروپوزال برای رشته ی من بدون روش اسپکتروسکوپی و نانو و ... !!!!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh_mir نمایش پست ها
    والا منم هنوز نمی دونم
    الان از استادم همین سوالو پرسیدم که میشه بعدا پروپوزالو تغییر داد یا نه ولی فعلا جوابمو نداده. اگه نشه که من کلا بی خیال می شم استرالیا رو. با پیش زمینه پژوهشی من با این شرایط فقط می تونم برم اونجا روی کاشت و پرورش سیب زمینی کار کنم!!!!!
    آخه پروپوزال برای رشته ی من بدون روش اسپکتروسکوپی و نانو و ... !!!!!!!
    طبق صحبت استادم، تغییر پیروپوزال قبلا یک عمل داخلی حساب می شده که تو خود دانشگاه انجام می شده. اما به علت تحریم های جدید DFAT تصمیم می گیره، اما اینم یهم گفت سخته اما امکانش هست که پروپزال رو اصلاح کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    استادم جواب داد. به من گفت نمیشه بعد از پذیرش گرفتن پروپوزالت رو تغییر بدی. گفت چون پروپوزال باید توسط دولت تأیید بشه.

Junior Member

سلام
    من برای phd دانشگاه گریفیث اپلای کرده بودم امروز این میلو فرستادن
    Dear Shaham,

Thank you for your application.

For applicants who are citizens of countries under United Nations and Australian Government Autonomous Sanctions, a sanctions assessment will need to be carried out by the University before any admissions offer can be made. All Australian Universities are required to comply with legislation relating to sanctions and defence trade controls and your application may take longer to assess as we review your proposal. We regret this delay however are required to comply with this legislation.
    Regards

پروپوزالم درباره nanowire gas sensor بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

نقل قول نوشته اصلی توسط shaham نمایش پست ها
    سلام
    من برای phd دانشگاه گریفیث اپلای کرده بودم امروز این میلو فرستادن
    Dear Shaham,

Thank you for your application.

For applicants who are citizens of countries under United Nations and Australian Government Autonomous Sanctions, a sanctions assessment will need to be carried out by the University before any admissions offer can be made. All Australian Universities are required to comply with legislation relating to sanctions and defence trade controls and your application may take longer to assess as we review your proposal. We regret this delay however are required to comply with this legislation.
    Regards

پروپوزالم درباره nanowire gas sensor بود.
    سلام
    سوالی که برایم پیش آمده اینه که این تاخیر باعث میشه اسکولارشیب هارو از دست بدیم، درسته ؟ مثلا اسکورلارشیب هایی که آگوست بسته میشه!؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام
    سوالی که برایم پیش آمده اینه که این تاخیر باعث میشه اسکولارشیب هارو از دست بدیم، درسته ؟ مثلا اسکورلارشیب هایی که آگوست بسته میشه!؟
    آره احتمال زیاد باید دیفر کنیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

دوستان عزيز
    خيلي به اين تحريم ها دقت داشته باشيد. سعي كنيد با استاداتون خيلي در اين موارد بحث نكنيد و هر چيزي كه ميگن قبول كنيد. اينو مد نظر داشته باشيد كه حتي اگر استراليا هم باشين باز ممكنه سر هر چيزي، اين تحريم را به رخ شما بكشن. پس بيشتر دقت كنيد
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

با سلام

دانشگاه سویینبرن درخواست من رو برای ارشد کرس ورک با هزینه شخصی به دلیل تحریم ریجکت کرد. رشتم هم مکانیکه. گفتم که دوستان اطلاع داشته باشن.

موفق باشید
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)