صفحه 17 از 24 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 234

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط - سال 2013

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinf نمایش پست ها
    با سلام

دانشگاه سویینبرن درخواست من رو برای ارشد کرس ورک با هزینه شخصی به دلیل تحریم ریجکت کرد. رشتم هم مکانیکه. گفتم که دوستان اطلاع داشته باشن.

موفق باشید
    دوست عزیز به نظر من دلیل دیگری داشته اخه روی مستر زیاد سخت گیر نیستن! اگر میشه رزومتونو اینجا بگذارید بتونیم بفهمیم علت چیست من ندید حدس می زنم سابقه کار در جایی داشتی گیر دادن! یا سن شما بالا بوده لابد!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من دلیل دیگری داشته اخه روی مستر زیاد سخت گیر نیستن! اگر میشه رزومتونو اینجا بگذارید بتونیم بفهمیم علت چیست من ندید حدس می زنم سابقه کار در جایی داشتی گیر دادن! یا سن شما بالا بوده لابد!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    چه رشته ای؟ برای منم عجیب بود. من برای همین سویینبرن پذیرش داشتم و مشکلی نبود در مراحل پذیرش و ویزا. میشه متن ایمیلشون و اینجا بذارید؟

Please note that due to Swinburne's obligations under Australian migration, trade and sanction laws, Swinburne may not be able to offer you a place due to additional non-academic criteria required to meet Swinburne's legal requirements, which are applied at Swinburne's sole discretion. For Further information please see:

(1) Migration Act 1958 (Cwth)
    (2) Migration Regulations 1994 (Cwth)
    (3) Autonomous Sanctions Act 2011 (Cwth)
    (4) Autonomous Sanctions Regulation 2011 (Cwth)

Refer to http://www.immi.gov.au

Refer to http://www.dfat.gov.au/

Thank you. We wish you all the best in your future endeavours.

Yours sincerely,
    Alyana Eau

Swinburne International and National Recruitment
    CRICOS Provider Code: 00111D

Postal Address: Swinburne International and National Recruitment (H5)
    Swinburne University of Technology
    PO Box 218
    Hawthorn, Victoria 3122
    Australia
    Telephone: 1800 897 973 (within Australia)
    +61 3 8676 7002 (from overseas)
    Facsimile: +61 3 9818 3648
    Email: international@swinburne.edu.au
    Web: www.international.swinburne.edu.au

سلام دوستان
    جایی که مشکل داشته باشه تا حالا کار نکردم. عمدتا صنعت خودرو بوده و بخش خصوصی. سنم هم ۳۱ ساله. سن هم فکر نکنم به تحریم ربطی داشته باشه. من خودم فکر کنم کرسی که انتخاب کردم مشکل داشته. راجع به روشهای تولید پیشرفته بود. خیلی سریع هم جواب دادن. بعد از ۲ روز. خدا خیرشون بده الافم نکردن تا موقع ویزا ریجت بشم.
    موفق باشید
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA at WKU

سلام

دانشگاههای QUT و Perth و MacQuirie با هزینه شخصی، آیلتس 7.5 و داشتن شرکت (+سابقه کار مرتبط) منو رد کردن. دلیلش هم: مدرک دانشگاه آزاد قابل قبول نیست! (البته QUT اصلا دلیلی نداد)
    رشته مورد درخواست: MBA

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش نمایش پست ها
    سلام

دانشگاههای QUT و Perth و MacQuirie با هزینه شخصی، آیلتس 7.5 و داشتن شرکت (+سابقه کار مرتبط) منو رد کردن. دلیلش هم: مدرک دانشگاه آزاد قابل قبول نیست! (البته QUT اصلا دلیلی نداد)
    رشته مورد درخواست: MBA
    دوست خوبم اولا دانشگاه هایی که نامبردی من مکاتبه کردم و هیچ مشکلی با مدرک دانشگاه ازاد ندارند خود من از دانشگاه ازاد فوق گرفتم و دکتری مدیریت مالی از مککوری پذیرش دارم! مشکل شما از عوامل دیگری ناشی می شود:
    1- پروپوزال به احتمال زیاد موضوعی نامناسب انتخاب کردید و یا متودولوژی تحقیق شما اشکال دارد
    2- استادی از رزومه شما خوشش نیامده که سوپروایزر شما شوند
    3- معدلی کم دارید!
    4- مقاله ندارید !
    5- نمرات دروس ریاضی شما کم هست!
    6- توصیه نامه هایی که اساتید فرستادن برای شما جالب نبوده
    دانشگاه QUT را حق می دهم به شما چون معدل و دانشگاه خیلی مهم هست برایشان ولی MQUIRE , UWA عواملی که گفتم هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

hi guys
    does these sanctions embrace my major too?
    Intelligent controller designing in robotic

دانشگاه QUTو RMIT منو بدلیل تحریمها رد کردن و قبل از اینکه برای UQ اپلای کنم گفتند که ایرانی نمی گیره و بهتره اصلا اپلای نکنم دانشگاه سوینبرن پذیرش گرفتم در رشته ی آمار کاربردی ولی گفتن که باید یک ترم آنلاین بخونم و بعد اگه حد نصاب نمره رو آوردم دوباره برای 2015 اپلای کنم که قبول نکردم. ... ولی دانشگاه ملبورن در رشته ی Master by course of GIS به من پذیرش داد البته اینقدر دیر که به ترم نرسیدم و اونو برای ترم FEB رزرو کردم. اما باز الان دو هفته هست که UQ رو در 3 رشته برای مستر اپلای کردم چون شنیدم که اوضاع بهتر شده و بعید می دونم رشته آموزش ریاضی یا آمار رو به خاطر کاربرد در ساخت بمب هسته ای رد کنن:دی امیدوارم UQ پذیرش بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    جل الخالق!!!! این جوریشو دیگه ندیده بودم!! پس تو مرحله سکیوریتی چکِ ویزاتون داشتن پنالتی میزدن که متوجه نشدن پروپوزال شما از نظر تحریما مشکل داره؟!!!

البته یه احتمالی که هست اینه که توی مرحله سکیوریتی چک اصلا پروپوزال کنترل نمیشه و فقط سوابق کاری و تحصیلی خود فرد هست که چک میشه. بررسی پروپوزال هم همونطور که قبلا بعضی از دوستان هم گفتن به دانشگاهها واگذار شده. اگر الان خود دانشگاه از شما درخواست کرده که نیاین این فرضیه به احتمال زیاد درسته. چون اونطوری که شنیدم دولت استرالیا دانشگاهها رو موظف کرده که پروپوزال دانشجوهای ایرانی رو به دقت بررسی کنه و اگر یه وقت دانشگاهی یه دانشجوی ایرانی بگیره که پروپوزالش از نظر تحریمها مشکل داشته باشه، مسئولین دانشگاه را میبرن دادگاه و حتی ممکنه زندانی بشن.
    به نظر شما، اگر یه نفر بتونه بورس بگیره، یعنی موضوع پروژه پیشنهادی دکتراش مشکلی نداشته؟
    سابقه تحصیلی و موضوع مقالات و ... چقدر در مورد گرفتن ویزا تأثیر داره؟ یعنی بیشتر موضوع پروپوزال دکترا مهمه؟ یا سوابق قبلی؟ مثلا اگر طرف قبلا موضوع حساس کار کرده، ممکنه که ویزا نگیره؟
    ویرایش توسط mah65 : July 18th, 2013 در ساعت 01:36 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdokhtt نمایش پست ها
    سلام

من برای گرفتن پذیرش چند تا از دانشگاه های استرالیا اقدام کردم. امروز دانشگاه وولونگونگ ایمیل زد که رد شدم و وقتی که دلیل را پرسیدم گفتند که به دلیل سابقه کار در یکی از سازمان های تحریم شده ایرانی (بانک ملت) رد شدم.
    به نظر شما چقدر امکانش هست که این اتفاق برای سایر درخواست های پذیرش من در استرالیا بیافته؟

من گفتم که سابقه همکاری با ستاد نانو ایران رو دارم. Iran Nanotechnology Initiative Council........ بورس موناش رو گرفتم

البته نمیدونم که تحریم هست یا نه

من موقع نوشتن پروپوزال اینجوری گفتم به استادم:

I have a suggestion. I have heard that Department of Foreign Affairs and Trade (DFAT) in Australia, when checking the research proposals, is sensitive and strict with some words like nano, nuclear, oil/gas and etc. Do you think it is better that the words like "Nano" be omitted from the research title at this step? These can be added in the main research proposal later. This is just a precautious suggestion, esp. for later Visa Procedure .

استادم هم موافقت کرد و گفت: بله، اگر فکر میکنی اینجوری بهتر هست، این کار رو بکن (یعنی اونم مسئولیتو قبول نکرد، ولی به نظرش حرفم منطقی اومد )

ضمن اینکه من خودم کاربردها رو بردم به سمت کاربردهای بیو و پزشکی که گیر بیخود ندن!! یعنی توی پروپوزال من چیزی در مورد نانو، اتم، انرژی و ... دیده نمیشه! در صورتی که موضوع پروپوزال من شبیه سازی پلیمرهاست.

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

mah65 عزيز، منم از استادم خواستم كه موضوع پروپوزال رو دستكاري كنيم و اونم قبول كرده، فقط يه نگراني دارم و اونم اينه كه بعد از پذيرش احتمالي من بمونم و اون پروژه دستكاري شده كه از نظر مواد مورد استفاده خيلي با پروژه اصلي فرق داره !!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)