صفحه 18 از 24 نخستنخست ... 89101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 234

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط - سال 2013

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    mah65 عزيز، منم از استادم خواستم كه موضوع پروپوزال رو دستكاري كنيم و اونم قبول كرده، فقط يه نگراني دارم و اونم اينه كه بعد از پذيرش احتمالي من بمونم و اون پروژه دستكاري شده كه از نظر مواد مورد استفاده خيلي با پروژه اصلي فرق داره !!!
    فکر نکنم لازم به این همه نگرانی باشه. اینطور که من از بچه های توی استرالیا شنیدم، شما موقع نوشتن پروپوزال اصلی در خود دانشگاه، دستت بازه، میتونی بعدا به راحتی تغییر بدی... امیدوارم ما فعلا ویزامون درست شه که بریم...

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

ممنون از جوابت، راستش من هنوز بورس نگرفتم تا ويزا هنوز كلي راه دارم، استاد گفته ساپورتم ميكنه، فعلا Initial Assessment انجام شده و بهم گفتن مداركو پست كنم، استاد برام پروپوزال هم داده و همونطور كه گفتم دستكاريش كرديم، موضوع كاري استاد هم دقيقا همون كاريه كه من تو ارشد انجام دادم و ازش يه مقاله ISI با Impact Factor=2.184 دارم، اما هنوز هيچي به هيچي، بهم گفتن مداركتو پست كن براي بررسي نهايي، بهم گفتن فعلا هيچي معلوم نيست، فقط واسه IPRS نامينيت شدم، اميدوارم ريجكت نشم واسه معدل ليسانسم كه 15.48 هستش، باقي چيزام خيلي خوبه فقط همين مشكل رو دارم، دو تا ISI دارم كه اونيكيش با Impact Factor=2.905 هستش ولي با موضوعي غير مرتبط با موضوع پروژه ارشدم

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

به اسکالرشیپش نمی رسم. چون برای ثبت نام نیاز به نامه پذیرش از دانشگاه دارم. نامردا ! اون همه وقت گذاشتم برای پروپوزال:

Dear Majid

Thank you for your inquiry regarding study at RMIT University.

RMIT University is subject to sanctions laws in regard to students from countries subject to these sanctions. This means that all research projects have to undergo an additional and thorough review to ensure they do not breach international sanctions. Each application from a student from a sanctioned country will now have to be subject to an additional risk assessment process. This is a time-consuming and complex process which may take quite some months and it is not currently possible to indicate when you may be eligible for a formal letter of offer from the University.

Allowing extra time for processing is particularly important for any student intending to apply for an RMIT scholarship as RMIT will not accept any responsibility for Department of Foreign Affairs and Trade (DFAT) assessment processing that is not complete by the relevant deadline date.

نقل قول نوشته اصلی توسط mah65 نمایش پست ها
    فکر نکنم لازم به این همه نگرانی باشه. اینطور که من از بچه های توی استرالیا شنیدم، شما موقع نوشتن پروپوزال اصلی در خود دانشگاه، دستت بازه، میتونی بعدا به راحتی تغییر بدی... امیدوارم ما فعلا ویزامون درست شه که بریم...
    شما پروپوزالت را راجع به درخت سیب بنویس بعد بیا اینجا راجع به موشکها کار را پیش ببر....این قسمت داستان اصلا مهم نیست...اونجاش جالب میشه که بورس و بلیط و ویزات را می گیری بعد میرسی استرالیا همین جوری استرس تحمل می کنی ...چون ایرانی هستی...دانشگاه کرتین به تمام ورودی های جدید و همین طور اونهایی که این ترم برای اولین بار تدریس دارند ایمیل زده و اعلام کرده به دلیل IRANIAN AND SYRIA SANCTION باید یکسری فرم پر کنیم و سوال جواب بشیم....من کلا در مورد رشته برق این دانشگاه بعید می دونم هیچ ایرانی یا سیریایی را با اصلا پذیرش کنند....بنابراین داستان فعلا زیاده اصلا به پروپوزال از من می شنوی فکر هم نکن...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil eng k.n.t.u

دوستان من می خوام برای مستر بای ریسرچ Structural eng اپلای کنم داشتم برای پروپوزال روی موضوع های مورد علاقه ی یه استادی تحقیق می کردم یکی از موضوع ها Structural health monitoring بود که کاری که این بابا کرده بود روی ابداع یه سیستم برای مانیتور کردن پایپ های انتقال گاز و نفت مدفون در زیر دریا است از جمله کار های دیگه اش کار روی سازه های ضد انفجار هست که البته برای اینیکی کاربرد نظامی وجود داره (برای طراحی زاغه های مهمات کاربرد داره البته این تنها کاربردش نیست و برای نیرو گاه ها و ... هم سازه هایی وجود داره که ضد انفجار طراحی بشن) و کار دیگه ای هم که انجام داده راجع به طراحی سازه های هوشمند و Structural active and semi active control هست. میخوام ببینم فکوسم بیشتر برای کدوم باشه تو پروپوزال که برای DFAT به مشکل بر نخورم. آیا دیگه از عمران، ما رشته صلح جویانه تر هم داریم ؟؟ والا من هرچی فکر می کنم هیچ اپلیکیشن نظامی برای رشتم پیدا نمیکنم

متشکر می شم اگر راهنمایی کنین
    ویرایش توسط civil-1 : August 3rd, 2013 در ساعت 01:22 AM

Junior Member

دوستان سلام
    من برای دانشگاه کرتین اپلای کردم و به استادی ایمیل زدم. استاد مدارکم رو بررسی کرد و گفت فاند دارم برات و اقدام کن، از مسئولی در graduate office برام ایمیل اومد که فلانی خواسته راهنماییت کنم بهم لینک داد و گفت مدارکت رو اینجا تو سیستم آپلود کن و درخواست گرفتن پذیرش دکتری کن. قاطی این مدارکی که می بایست آپلود کرد پروپوزالمم بود که آپلود کردم. بعدش براک ایمیل اومد که تبریک میگیم پذیرفته شدی و یه نامه مفصل که یه قسمتهاییش نوشته بود که انقدر پول بریز به حساب و این حرفها، یه نامه دیگم بود CEO checklist ، و گفته بودن که این فرمها رو پر کن و امضا کن و بهمراه مدارک تحصیلی و سی وی پست کن. به استادم گفتم راجع به نامه گفت تو فرم رو پر کن و امضا کن من کارای مالیش رو اینجا انجام میدم. منم اینکارو کردم. حالا برام ایمیل اومده بهمراه یه اسکولارشیپ آفر و گفته فرم و پر کن و دوباره امضا کن و پست کن. تا الان که این مطالب رو مینویسم هیچکی در زمینه تحریمها با من مکاتبه ای نکرده، نه graduate office نه استاد. کل این پروسه ای هم که توضیح دادم اینجا از روزی که با استاد ارتباط برقرار کردم تا الان، سه هفته طول کشیده . حالا سوال من اینه که آیا پروپوزالم توسط DFAT تایید شده؟ در چه مرحله ای از کار می فرستن واسه اونا؟ چقدر طول میکشه تا DFAT جواب بده؟ همونطور که عرض کردم سه هفته بیشتر نگذشته و اینا برام کلی فرم فرستادند که امضا کنم و پست کنم. اما هنوز نامه ای که باهاش باید برم ویزا بگیرم رو نفرستادند. احتمالا صبر می کنند بعد از تایید پروپوزالم اون نامه رو برای می فرستند. درسته؟ در ضمن رشته ام مرتبط با Information Science است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sisiya نمایش پست ها
    شما پروپوزالت را راجع به درخت سیب بنویس بعد بیا اینجا راجع به موشکها کار را پیش ببر....این قسمت داستان اصلا مهم نیست...اونجاش جالب میشه که بورس و بلیط و ویزات را می گیری بعد میرسی استرالیا همین جوری استرس تحمل می کنی ...چون ایرانی هستی...دانشگاه کرتین به تمام ورودی های جدید و همین طور اونهایی که این ترم برای اولین بار تدریس دارند ایمیل زده و اعلام کرده به دلیل IRANIAN AND SYRIA SANCTION باید یکسری فرم پر کنیم و سوال جواب بشیم....من کلا در مورد رشته برق این دانشگاه بعید می دونم هیچ ایرانی یا سیریایی را با اصلا پذیرش کنند....بنابراین داستان فعلا زیاده اصلا به پروپوزال از من می شنوی فکر هم نکن...
    سلام دوست عزیز، میشه بپرسم چند وقته که توی کرتین به استادها در مورد تحریم ایرانی ها ابلاغ کردن؟ اگر بتونید تاریخ دقیق بدید خیلی ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnnnn نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، میشه بپرسم چند وقته که توی کرتین به استادها در مورد تحریم ایرانی ها ابلاغ کردن؟ اگر بتونید تاریخ دقیق بدید خیلی ممنون میشم.
    این تحریم ربطی به استادها نداره مربوط به دانشجوهای دکتری و فوق لیسانس ایرانی هست که به عنوان مسئول آزمایشگاه ها و یا tutor تو دانشگاه کلاس برای تدریس دارند و دقیقا از july 2013 این اتفاق افتاده...باید یک فرم sanction را در کمال احترام پر کنی و بدی استاد و مشاور و رئیس دپارتمان پر کنند و بفرستی تا بررسی بشه و امضای آخر را هم human resource میزنه که از همه مهمتره

سلام بچه ها،
    امروز ایمیل ریجکتی از دانشگاه وولونگونگ بخاطر تحریم دریافت کردم. متن ایمیل:

Due to UOW's obligations under the Australian government's Autonomous Sanctions Regulations 2011, we cannot approve your application to study at UOW.

به امید پذیرش از دانشگاههای دیگه ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    سلام بچه ها،
    امروز ایمیل ریجکتی از دانشگاه وولونگونگ بخاطر تحریم دریافت کردم. متن ایمیل:

Due to UOW's obligations under the Australian government's Autonomous Sanctions Regulations 2011, we cannot approve your application to study at UOW.

به امید پذیرش از دانشگاههای دیگه ...

سلام دوست عزیز

اگه ممکنه بگید برای چه رشته ای و مقطعی اپلای کردید؟
    امیدوارم در باقی دانشگاه ها موفق باشید. جای نگرانی نیست.
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)