صفحه 2 از 24 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 234

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط - سال 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

از دانشگاه های ادلایت و UWA در مورد شرایط معدل پرسیدم. بدون اینکه جواب بدن اینو ایمیل کردن:

The Commonwealth of Australia has recently enacted the Autonomous Sanctions Act 2010 (Cth), which contains provisions designed to restrict access to sensitive knowledge, and prevents all Australian universities from providing education on a broad range of subjects to those from relevant sanctioned countries, including Iran or Syria. A breach of the Act can result in very serious consequences.
    As a result of the Commonwealth legislation, the University of Adelaide may consider potential applicants for graduate study who are citizens of Iran or Syria, but on the basis of very stringent criteria, which follow the Australian Commonwealth Department of Foreign Affairs and Trade (DFAT) standards. The DFAT standards mean that students planning to work in low-risk may be offered enrolment, those in medium-risk areas will be referred to DFAT, and those wanting to work in high-risk or unclear dual-purpose research cannot be considered.
    Please be advised that the approval process takes some time as it involves a number of University and Government assessments, so if you apply online for admission (http://www.adelaide.edu.au/graduatec...pplicants.html) it may be up to three months before you will have a final response. We will of course do all we can to shorten this time but parts of the evaluation are beyond the control of the University. Please be aware that although individual staff may be able to help you with your research project they are not able to offer advice as to the likelihood of your acceptance. Enquiries regarding research projects should be directed to the Postgraduate Coordinator (http://www.adelaide.edu.au/graduatec...ator-list.html) in the Faculty of your choice. Alternatively you may contact the International HDR team ( agc.international@adelaide.edu.au ) at the Adelaide Graduate Centre and they will facilitate your enquiry.

Senior Member

اینو من در مورد انگلستان هم شنیدم که دیگه نمیخوان به ایرانیا پذیرش بدن ولی مطمئن نیستم.

میشه بگید بجز فیزیک و هسته ای دیگه روی چه رشته هایی حساس هستن و پذیرش نمیدن؟ شما واسه چه رشته ای میخواستین اقدام کنین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    اینو من در مورد انگلستان هم شنیدم که دیگه نمیخوان به ایرانیا پذیرش بدن ولی مطمئن نیستم.

میشه بگید بجز فیزیک و هسته ای دیگه روی چه رشته هایی حساس هستن و پذیرش نمیدن؟ شما واسه چه رشته ای میخواستین اقدام کنین؟
    من برای مهندسی شیمی. البته نگفته که رشته منو ریجکت می کنه. رشته های حساس هم مشخص نکرده. گفته پروسه بررسی اپلای شما 2-3 ماه بیشتر طول می گشه. زمینه تحقیقاتی رو بررسی می کنن جواب میدن !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط us_majid نمایش پست ها
    من برای مهندسی شیمی. البته نگفته که رشته منو ریجکت می کنه. رشته های حساس هم مشخص نکرده. گفته پروسه بررسی اپلای شما 2-3 ماه بیشتر طول می گشه. زمینه تحقیقاتی رو بررسی می کنن جواب میدن !
    من هم برای دکترای مهندسی شیمی دانشگاه کوئینزلند اپلی کردم یه بار پروژه رو رد کردند که موضوع پروژه رو هم عوض کردیم و بار دوماکسپت شد که هر دو با هم 6 ماه طول کشید. من فارغ التحصیل دانشگاه امیر کبیر هستم ،مثل اینکه دانشگاه امیر کبیر هم از دانشگاههای تحریمی استرالیا هست ولی به من که اکسپت و سکولارشیپ رو دادند حتالا ببینیم سفارت چیکار می کنه.

Junior Member

سلام. شما از QUT پذیرش داشتی؟
    یعنی نتیجه DFAT برات اومد بار اول ریجکت شدی بعد اجازه دادن موضوع پروژتو عوض کنی بعد دوباره فرستادن برای DFAT و بعد جواب مثبت اومد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid1021 نمایش پست ها
    من هم برای دکترای مهندسی شیمی دانشگاه کوئینزلند اپلی کردم یه بار پروژه رو رد کردند که موضوع پروژه رو هم عوض کردیم و بار دوماکسپت شد که هر دو با هم 6 ماه طول کشید. من فارغ التحصیل دانشگاه امیر کبیر هستم ،مثل اینکه دانشگاه امیر کبیر هم از دانشگاههای تحریمی استرالیا هست ولی به من که اکسپت و سکولارشیپ رو دادند حتالا ببینیم سفارت چیکار می کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط imanaba نمایش پست ها
    سلام. شما از QUT پذیرش داشتی؟
    یعنی نتیجه DFAT برات اومد بار اول ریجکت شدی بعد اجازه دادن موضوع پروژتو عوض کنی بعد دوباره فرستادن برای DFAT و بعد جواب مثبت اومد؟
    نه برای UQ اسکولار شیپ دارم . درسته بار اول به پروژه ایراد گرفتند و رجکت شد که موضوع رو عوض کردیم و قبول کردند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

نه برای UQ اسکولار شیپ دارم . درسته بار اول به پروژه ایراد گرفتند و رجکت شد که موضوع رو عوض کردیم و قبول کردند.
    میشه بپرسم موضوع پروژه اول شما چی بود که ریجکت شد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط us_majid نمایش پست ها
    میشه بپرسم موضوع پروژه اول شما چی بود که ریجکت شد؟
    اولی در مورد فسفات ها بود دومی شد نمک زدایی از آب

Junior Member

ببخشید تقریبا چقدر طول کشید که نتیجه DFAT اومد؟

اولی در مورد فسفات ها بود دومی شد نمک زدایی از آب

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان، تو این فایل می تونین ببینید که چه تحریم هایی اعمال می شه و دانشگاه چه تعهدی داره.
    https://www.unimelb.edu.au/complianc...0Sanctions.pdf

مثلا

In relation to research-higher degree students, and visiting
    researchers and academics from sanctioned countries, care
    should be taken when approving research topic areas or
    changes to research topic areas, and in relation to the
    provision of access to high risk equipment and materials (for
    example, those with dual use capabilities i.e. products and
    technologies normally used for civilian purposes but which
    may have military applications) to ensure that that the
    University does not inadvertently breach a sanction law.
    Advice should be sought if in doubt.
    All other high level research (particularly research relating to
    arms or related material) and international collaborations
    with organisations from sanctioned countries should be
    undertaken with care, and advice sought if in doubt, as
    these activities may be prohibited under this framework for
    being a ‘sanctioned supply’ or ‘sanctioned service’

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)