صفحه 20 از 24 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 234

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط - سال 2013

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl2012 نمایش پست ها
    من با شرایط زیر اپلای کرده بودم:
    واسه مقطع دکتری
    رشته مهندسی هوافضا، گرایش مهندسی فضایی
    عنوان پروپوزالم: ارائه روش نوین در هدایت و کنترل سامانه های فضایی
    ریجکت دفعه اول 4 ماه پس از اپلای و ریجکت دوم 2 هفته پس از اپلای بهم اعلام شد.

کاملا موافقم!
    __________________________________________________ _______
    دوستان یه موضوعی رو بگم. روی صحبتم بیشتر با دوستانیه که الان دارن صفحات این تاپیکو (با امید!) بالا پایین میکنن و احتمالا الان این پست منو خوندن و با خودشون گفتن: "مهندسی هوافضا!! اوه اوه. خب معلومه ریجکت میشه! ولی رشته من که حساس نیست!!"
    به این عزیزان خیلی دوستانه میگم زهی خیال باطل! منم پارسال اینموقع همین تفکرات رو داشتم. میشناسم کسی رو که تخصصش جوشکاری بوده و واسه انگلیس اپلای کرد و تو ATAS گیر کرده بود. اونوقت یه نفر بهش گفته بود: "رشته شما معلومه حساسه دیگهههه!!!" . میخوام بگم الان کار به جایی رسیده که رشته های آبیاری گیاهان دریایی و گردگیری کامپیوتر هم اگر ریجیکت بشن، از دید بعضیا طبیعی به نظر میرسه.
    دیگه فقط رشته های ملیله دوزی و منجوق دوزی مونده واسه استرالیا که خبر ریجکتش نرسیده!
    یه چیز دیگه اینکه ببینید بحث سر این نیست که DFAT مارو ریجیکت کنه. باور کنید من اصلا با این قضیه هیچ مشکلی ندارم. دفعه دوم هم که ریجکت شدم اصلا ناراحت نشدم. چون به راحتی قابل پیشبینی بود.
    مشکل اینجاست الان بعضی دانشگاهها اصلا اپلیکیشن ما رو نمیفرستن برای بررسی DFAT از جمله همین دانشگاه RMIT. یادمه یه برهه زمانی Adelaide هم ایران رو تحریم کرده بود. ربطی هم اصلا به DFAT نداشت.
    اینو میگم چون تجربشو دارم. من پارسال همزمان واسه دکتری هم تو RMIT و هم تو UNSW اپلای کردم. چهار ماه بعد از اپلای RMIT ایمیل زده که ریجکت به خاطر تحریم و تمام. حالا داشته باشید جواب UNSW رو که ایمیل زده و گفته پروپوزال شما از طرف DFAT حالت Medium Risk رو داره و هنوز پروندتون درحال بررسیه (The DFAT assessment is still ongoing) و با توجه به اینکه زمان نیم سالی که اپلای کردید گذشته شما اجازه دارید دیفر کنید واسه ترمای بعد.
    تازه این درحالیه که شروع ترم RMIT من خیلی دیرتر از UNSW بود! حالا بگید چطور ممکنه پروپوزال یه نفر از طریق دو دانشگاه بره DFAT اونوقت یکی ریجکت شه و اونیکی نه!؟!؟ این درحالیه که دو پروپوزال عین هم اند و مو نمیزنن. این اتفاق نمیفته مگه اینکه یکی از دو دانشگاه خودش تحریم کرده باشه.
    ----------------
    اوه اوه یا ابوافضل
    آقا اینا توی این مرحله ها هم انقدر گیرن!!!!!!!!!!!!
    به نظرم این چک ها توی ATAS , DFAT همش مسخره بازیه، اخر سر افیسر ویزا جواب میده که
    Unfortunately, undertaking processes such as health, character and national security checks can take unclear time to complete, in some cases several months.
    منا بگو که COE هم گرفتم ولی 9 ماهه توی چک امنیتی ویزا هستم
    شما ok هم الان بگیرین اونوقت سفارت و وزارت خارجه سر شما چه بازی می خواد دراره!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    ----------------
    اوه اوه یا ابوافضل
    آقا اینا توی این مرحله ها هم انقدر گیرن!!!!!!!!!!!!
    به نظرم این چک ها توی ATAS , DFAT همش مسخره بازیه، اخر سر افیسر ویزا جواب میده که
    Unfortunately, undertaking processes such as health, character and national security checks can take unclear time to complete, in some cases several months.
    منا بگو که COE هم گرفتم ولی 9 ماهه توی چک امنیتی ویزا هستم
    شما ok هم الان بگیرین اونوقت سفارت و وزارت خارجه سر شما چه بازی می خواد دراره!!!
    دوست عزیز ۹ ماه!!!!!! اگه ممکنه راجع به شرایطتون بیشتر بگید. امیدوارم به زودی ویزاتون بیاد.
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

من امروز از دانشگاه Swinburne ریجکت شدم. اونم در مرحله Admission و به خاطر تحریم ها:
    In response to your application for admission to Swinburne University of Technology, I regret to inform you that at this stage, your application have been unsuccessful.

:Your application was assessed carefully in accordance with Swinburne's entry requirements and Australian regulatory requirements. However, at present, you do not meet these requirements.

Please note that due to Swinburne's obligations under Australian migration, trade and sanction laws, even if you meet Swinburne's academic entry and selection criteria, it is possible that Swinburne may not be able to offer you a place due to additional non-academic criteria required to meet Swinburne's legal requirements, which are applied at Swinburne?s sole discretion. For Further information please see:

(1) Migration Act 1958 (Cwth)
    (2) Migration Regulations 1994 (Cwth)
    (3) Autonomous Sanctions Act 2011 (Cwth)
    (4) Autonomous Sanctions Regulation 2011 (Cwth)

Refer to http://www.immi.gov.au

Refer to http://www.dfat.gov.au/
    من از UTS و Deakins پذیرش گرفتم که هر دو رنک بالاتری از Swinburne دارن. خودش توی نامه گفته (از استاد هم پرسیدم) که به دلایل NON_ACADEMIC ریجکت شدم. استاد که پروفسور پرنفوذی هم هست، گفت که کاملا از دست من خارجه و متاسفم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط us_majid نمایش پست ها
    من امروز از دانشگاه Swinburne ریجکت شدم. اونم در مرحله Admission و به خاطر تحریم ها:
    In response to your application for admission to Swinburne University of Technology, I regret to inform you that at this stage, your application have been unsuccessful.

:Your application was assessed carefully in accordance with Swinburne's entry requirements and Australian regulatory requirements. However, at present, you do not meet these requirements.

Please note that due to Swinburne's obligations under Australian migration, trade and sanction laws, even if you meet Swinburne's academic entry and selection criteria, it is possible that Swinburne may not be able to offer you a place due to additional non-academic criteria required to meet Swinburne's legal requirements, which are applied at Swinburne?s sole discretion. For Further information please see:

من از UTS و Deakins پذیرش گرفتم که هر دو رنک بالاتری از Swinburne دارن. خودش توی نامه گفته (از استاد هم پرسیدم) که به دلایل NON_ACADEMIC ریجکت شدم. استاد که پروفسور پرنفوذی هم هست، گفت که کاملا از دست من خارجه و متاسفم.
    ایشالله دیکین و UTS بورس بشی......به قول خودت سوینبرن رنک جالبی نداره....میشه رشته و موضوع تزتون رو بگین؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    ایشالله دیکین و UTS بورس بشی......به قول خودت سوینبرن رنک جالبی نداره....میشه رشته و موضوع تزتون رو بگین؟
    مهندسی شیمی- پروپوزال در مورد مدلسازی جریان حباب در تولید آلومینیوم بود.
    یه اشتباه کردم تو پست فبلی-از ECU پذیرش گرفتم نه Deakins !

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

مهندسی شیمی- پروپوزال در مورد مدلسازی جریان حباب در تولید آلومینیوم بود.
    یه اشتباه کردم تو پست فبلی-از ECU پذیرش گرفتم نه Deakins !
    تعداد مقاله و معدلهاتون چطوره دوست عزیز؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    تعداد مقاله و معدلهاتون چطوره دوست عزیز؟؟
    لیسانس: 12.4
    فوق:18.6
    6 مقاله ISI با ایمپکت 1.8 تا 2.2

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

لیسانس: 12.4
    فوق:18.6
    6 مقاله ISI با ایمپکت 1.8 تا 2.2
    باورم نمیشه رزومه ات خیلی شبیه منه حتی رشتمون. امیدوارم موفق بشی منم واسه 5 دانشکاه اپلای کردم...در تماس باش و خبراتو بیا بگو

سلام، من هم امروز دقیقا از همین دانشگاه ریجکت شدم در مرحله ادمیشن. خیلی جالبه

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinf نمایش پست ها
    دوست عزیز ۹ ماه!!!!!! اگه ممکنه راجع به شرایطتون بیشتر بگید. امیدوارم به زودی ویزاتون بیاد.
    ------------------
    شرایط خاصی نداره که مخصوصا الان که به مستر هم گیر میدن
    مکانیک واسه phd با بورس iprs
    مقاله نانو داشتم تئوری، اصلا هم experimental و جای حساس کار نکردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)