صفحه 23 از 24 نخستنخست ... 131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 234

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط - سال 2013

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

بعد از 4 ماه چشم انتظاری از دانشگاه تکنولوژی سیدنی اینو امروز دادن

Dear Mr ...

Thank you for your Application for Admission to a Higher Degree by Research/Coursework - Doctor of Philosophy
    The Faculty of Engineering and Information Technology was impressed with your Application but unfortunately UTS is prohibited by Australian law from providing sanctioned services to citizens from sanctioned countries.
    In particular, UTS is prohibited from providing advice, assistance and training to an IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF citizen in your chosen area of research.
    Accordingly, UTS is unable to offer you admission into the Doctor of Philosophy .
    Yours sincerely
    Soyoung Youn
    for

Professor William Purcell
    Deputy Vice-Chancellor and Vice President (International and Development)
    ویرایش توسط mani2541 : November 30th, 2013 در ساعت 04:07 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1988 نمایش پست ها

Dear Mr ...

Thank you for your Application for Admission to a Higher Degree by Research/Coursework - Doctor of Philosophy
    The Faculty of Engineering and Information Technology was impressed with your Application but unfortunately UTS is prohibited by Australian law from providing sanctioned services to citizens from sanctioned countries.
    In particular, UTS is prohibited from providing advice, assistance and training to an IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF citizen in your chosen area of research.
    Accordingly, UTS is unable to offer you admission into the Doctor of Philosophy .
    Yours sincerely
    Soyoung Youn
    for

پروپوزال شما ربطی به موارد تحریمی داشت یا فکر می کنید بهونه آوردن؟

Member khatamifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - James Cook University

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1988 نمایش پست ها

Dear Mr ...

Yours sincerely
    Soyoung Youn
    for

تا اونجایی که من میدونم این مسئله رو دولت استرالیا به دانشگاه ها گفته
    اما نه برای بورس خود دانشگاه
    IPRS ها رو نمی تونن ایرانی ها رو وارد کنن اما برای بورس داخلی خود دانشگاه میشه
    من خودم بورس داخلی رو بردم
    بعضی دانشگاه ها ریسک نمی کنن داخلی رو هم نمی دن ولی خیلی از دانشگاه ها میدن
    Subclass 574 - lodged on 01/04/2013 - Medical 17/04/2013 - Visa Grant 09/05/2013hhnhh

برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید. جهان ما، جهان تغییر است نه تقدیر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khatamifar نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم این مسئله رو دولت استرالیا به دانشگاه ها گفته
    اما نه برای بورس خود دانشگاه
    IPRS ها رو نمی تونن ایرانی ها رو وارد کنن اما برای بورس داخلی خود دانشگاه میشه
    من خودم بورس داخلی رو بردم
    بعضی دانشگاه ها ریسک نمی کنن داخلی رو هم نمی دن ولی خیلی از دانشگاه ها میدن
    این تماما به سیاست دانشگاه بر می گرده و فرقی در مورد نوع بورس نمی کنه که بورس دولت باشه یا بورس خود دانشگاه. من خودم امسال IPRS گرفتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

سلام دوستان
    ظاهرا دانشگاه شهید بهشتی جزء دانشگاههای تحریم شده هست. به نظر شما ارسال مقاله به یک کنفرانس در این دانشگاه میتونه دردسر ساز بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ظاهرا دانشگاه شهید بهشتی جزء دانشگاههای تحریم شده هست. به نظر شما ارسال مقاله به یک کنفرانس در این دانشگاه میتونه دردسر ساز بشه؟
    نگران نباشید دوست عزیز
    دانشگاه شهید بهشتی تحریم نیست. دوست من که از این دانشگاه فارغ التحصیل شده همین چند روز پیش پذیرش فول فاند از موناش گرفت.. دیگه یه کنفرانس که اصلا جای نگرانی نداره..

سلام
    بنده میخوام واسه پی اچ ی اپلای کنم
    چند تا سئوال دارم که ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن

1- موضوع تز ارشدی من کاربرد دوگانه داره و مرتبط با موارد تحریمی هست ( نانو کامپوزیت ) آیا این مسئله باعث ریجکت شدن درخواستم می شه؟
    2- مقاله هایی که تو این زمینه دادم رو تو رزومه بنویسم یا نه . اگه ننویسم آیا خودشون سرچ نمی کنن ؟ (منظورم DFAT و Security و سفارت هست )
    3-آیا با تهیه یک پروپوزال تو زمینه ای مناسب موارد قبلی نادیده گرفته می شه ؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1728 نمایش پست ها
    سلام
    بنده میخوام واسه پی اچ ی اپلای کنم
    چند تا سئوال دارم که ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن

1- موضوع تز ارشدی من کاربرد دوگانه داره و مرتبط با موارد تحریمی هست ( نانو کامپوزیت ) آیا این مسئله باعث ریجکت شدن درخواستم می شه؟
    2- مقاله هایی که تو این زمینه دادم رو تو رزومه بنویسم یا نه . اگه ننویسم آیا خودشون سرچ نمی کنن ؟ (منظورم DFAT و Security و سفارت هست )
    3-آیا با تهیه یک پروپوزال تو زمینه ای مناسب موارد قبلی نادیده گرفته می شه ؟
    با تشکر
    1. متاسفانه این زمینه تحقیقاتی به شدت حساس هست...ولی شما امیدت رو از دست نده و اپلی کن..متاسفانه هم دانشگاه میتونه از نظر تحریم به شما بورس و پذیرش نده و هم در مرحله بعد سفارت میتونه ویزا نده!
    این که ریجکت میشی یا نه برای دانشگاه به پرووزال بستگی داره ولی برای سفارت هم پروپوزال و هم مقالات شما
    2. قاعدتا باید بنویسین..چون اگه مقالاتتون رو نیارین شانستون برای بورس خیلی کم میشه..دانشگاه شاید متوجه مقالاتی که نیاورید نباشه ولی سفارت با یک سرچ ساده متوجه مقالات شما میشه
    3. برای تهیه پروپوزال سعی کنید با هماهنگی استادتون طوری اونو تنظیم کنید که شامل وارد حساس نباشه و وارد جزئیات نشین و کلی بنویسین.

P.S: پروپوزال من در مورد نانوکامپوزیت های زمینه پلیمری توی DFAT تائید شده..در مورد سفارت نمیدونم که باهاش مشکل دارن یا نه و باید منتظر بمونم. موضوع کاری شما چه نوع نانوکامپوزیت هایی هست؟
    ویرایش توسط orang : December 21st, 2013 در ساعت 09:20 AM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    1. متاسفانه این زمینه تحقیقاتی به شدت حساس هست...ولی شما امیدت رو از دست نده و اپلی کن..متاسفانه هم دانشگاه میتونه از نظر تحریم به شما بورس و پذیرش نده و هم در مرحله بعد سفارت میتونه ویزا نده!
    این که ریجکت میشی یا نه برای دانشگاه به پرووزال بستگی داره ولی برای سفارت هم پروپوزال و هم مقالات شما
    2. قاعدتا باید بنویسین..چون اگه مقالاتتون رو نیارین شانستون برای بورس خیلی کم میشه..دانشگاه شاید متوجه مقالاتی که نیاورید نباشه ولی سفارت با یک سرچ ساده متوجه مقالات شما میشه
    3. برای تهیه پروپوزال سعی کنید با هماهنگی استادتون طوری اونو تنظیم کنید که شامل وارد حساس نباشه و وارد جزئیات نشین و کلی بنویسین.

P.S: پروپوزال من در مورد نانوکامپوزیت های زمینه پلیمری توی DFAT تائید شده..در مورد سفارت نمیدونم که باهاش مشکل دارن یا نه و باید منتظر بمونم. موضوع کاری شما چه نوع نانوکامپوزیت هایی هست؟
    مرسی بابت راهنماییتون.
    من نانوکامپوزیت های زمینه پلیمری کار کردم.
    راستی من یه مقاله هم در مورد ویسکوزیته گازهای هیدروکربنی دارم که احتمال می دم مشکل ساز باشه.
    اگه من واسه پی جی ادی کلا یه زمینه متفاوت انتخاب کنم که مشکل تحریم نداشته باشه و پرپوزالم تویی زمینه کاملا متفاوتی باشه آیا باز هم مقاله هایی که تو زمینه های انرژی و کامپوزیت دارم واسم مشکل ساز می شه ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1728 نمایش پست ها
    مرسی بابت راهنماییتون.
    من نانوکامپوزیت های زمینه پلیمری کار کردم.
    راستی من یه مقاله هم در مورد ویسکوزیته گازهای هیدروکربنی دارم که احتمال می دم مشکل ساز باشه.
    اگه من واسه پی جی ادی کلا یه زمینه متفاوت انتخاب کنم که مشکل تحریم نداشته باشه و پرپوزالم تویی زمینه کاملا متفاوتی باشه آیا باز هم مقاله هایی که تو زمینه های انرژی و کامپوزیت دارم واسم مشکل ساز می شه ؟
    در مورد زمینه کاری متفاوت ولی مقالاتی که توی موارد تحریم میان من مطمئن نیستم که چه اتفاقی رخ میده...در همون زمینه کاری نانوکامپوزیت های پلیمری هم میتونی پروپوزالی بدی که جز موارد تحریمی نباشه...یک لینک معروف در مورد موارد تحریمی استرالیا هست...گوگلش کنی راحت پیدا میکنی ..اونو بخون بعد بر اساس اون پروپوزال بنویس...کوتاه مختصر بدون جزئیات بنویس
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)