صفحه 4 از 24 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 234

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط - سال 2013

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    با توجه به اینکه بایستی تا حالا جواب اپلای برای مهندسی شیمی دانشگاه کوئینزلند رو دریافت می کردم امروز با استاد تماس گرفتم تا ببینم قضیه چیه! گفت مدارکت واسه بررسی بیشتر فرستاده شده برا دولت استرالیا. کسی میدونه موضوع چیه؟ چقدر طول می کشه؟ این یعنی از نظر دانشگاه مشکلی نیست؟ اگه دولت بله رو بگه پذیرش می دن یعنی بهم؟ ممنون میشم اگه کسی جواب بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University/Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط savalan_366 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به اینکه بایستی تا حالا جواب اپلای برای مهندسی شیمی دانشگاه کوئینزلند رو دریافت می کردم امروز با استاد تماس گرفتم تا ببینم قضیه چیه! گفت مدارکت واسه بررسی بیشتر فرستاده شده برا دولت استرالیا. کسی میدونه موضوع چیه؟ چقدر طول می کشه؟ این یعنی از نظر دانشگاه مشکلی نیست؟ اگه دولت بله رو بگه پذیرش می دن یعنی بهم؟ ممنون میشم اگه کسی جواب بده.
    میشه بپرسم واسه کدوم دانشگاه اپلای کردین؟ جدیدا وزارت خارجه استرالیا خیلی به دانشجوهای ایرانی سخت میگیره. بررسی اونها حدودا ۲ ماه طول میکشه و باید دعا کنید که قبول کنند پروپوزا شما رو. کوچکترین بهانه ای پیدا کنن ریجکت می کنن. توکل بر خدا

نقل قول نوشته اصلی توسط rmohajer نمایش پست ها
    میشه بپرسم واسه کدوم دانشگاه اپلای کردین؟ جدیدا وزارت خارجه استرالیا خیلی به دانشجوهای ایرانی سخت میگیره. بررسی اونها حدودا ۲ ماه طول میکشه و باید دعا کنید که قبول کنند پروپوزا شما رو. کوچکترین بهانه ای پیدا کنن ریجکت می کنن. توکل بر خدا
    دانشگاه کوئینزلند- رشته مهندسی شیمی. 30 زانویه مدارکم رسید دستشون و بایستی اوایل مارس جواب می دادن فردا هم نتایج اسکولارشیپ رو اعلام می کنن. امروز با استاد تماس گرفتم اینو برام نوشت:
    Your application was not finalized since it has to be further submitted to the Government for further assessment regarding the UN sanction. It is something outside of my control and has to be strictly followed. Administration officer will officially get back to you

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط savalan_366 نمایش پست ها
    دانشگاه کوئینزلند- رشته مهندسی شیمی. 30 زانویه مدارکم رسید دستشون و بایستی اوایل مارس جواب می دادن فردا هم نتایج اسکولارشیپ رو اعلام می کنن. امروز با استاد تماس گرفتم اینو برام نوشت:
    Your application was not finalized since it has to be further submitted to the Government for further assessment regarding the UN sanction. It is something outside of my control and has to be strictly followed. Administration officer will officially get back to you
    بله. این ربطی به دانشگاه نداره. حتی به اداره مهاجرت هم ربطی نداره و وزارت خارجه استرالیا و وزارت دفاع باید در مورد پروپوزال دانشجوهای ایرانی نظر بدن و اگه اونها رد کنن نمیشه کاری کرد. متاسفانه نمیشه با وزارت خارجه هم تماس گرفت و پیگیری کرد. فقط باید صبر کنید.

Junior Member

من 2-3 ماه پیش واسه بورس RMIT اقدام کرده بودم که همون وقتا آفر رو گرفتم اما اسکالرشیپم ریجکت شد بخاطر رقابت بالا بین اپلیکنتها. امروز باز یه ایمیل اومد با این مضمون که اپلیکیشن شما بخاطر سنکشن ها کنسل میشه یعنی آفر بدون اسکولارشیپ رو هم گرفتن از ما. چه خبرشونه؟ چشونه اصن؟

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

سلام. جواب اپلیکیشن من از RMIT اومد.

Dear Seyed Mostafa,

Thank you for your recent application to study at RMIT.

Unfortunately, RMIT has withdrawn your offer into DR079 - PhD (Logistics) (R) Semester 1 2013 due to Sanctions regulations.

What are ‘sanctions regulations’?
    Sanctions are controls on trade in goods and services and financial restrictions against persons and entities under the Autonomous Sanctions Act 2011 and the Autonomous Sanctions Regulations 2011 and UN Sanctions implemented through regulations made under the Charter of the United Nations Act 1945. Further information about relevant countries and activities can be accessed on the DFAT website at http://www.dfat.gov.au/un/unsc_sanctions/.

The legislation and regulations relating to autonomous sanctions are complex and constantly being updated. While the University conducts a comprehensive review of its obligations under this legislation, applications from Iran and Syria will temporarily be put on hold until further notice, but this situation is subject to continuous review.

Kind Regards,

Carly
    RMIT International

ظاهرا این تحریما داره فراگیر میشه. از griffith هم آفر کاندیشنال برام اومد مشروط بر ارائه آیلتس 6.5 (نمره فعلی ام 6 هست). من از نروژ و انگلیس هم پذیرش فول فاندم اومده. به نظرتون استرالیا رو بی خیال شم؟ چون می ترسم باز مدرک زبان هم بهشون بدم و اینا هم بگن تحریم شدین.

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_mir نمایش پست ها
    سلام. جواب اپلیکیشن من از RMIT اومد.

Dear Seyed Mostafa,

Thank you for your recent application to study at RMIT.

Unfortunately, RMIT has withdrawn your offer into DR079 - PhD (Logistics) (R) Semester 1 2013 due to Sanctions regulations.

Sanctions are controls on trade in goods and services and financial restrictions against persons and entities under the Autonomous Sanctions Act 2011 and the Autonomous Sanctions Regulations 2011 and UN Sanctions implemented through regulations made under the Charter of the United Nations Act 1945. Further information about relevant countries and activities can be accessed on the DFAT website at http://www.dfat.gov.au/un/unsc_sanctions/.

The legislation and regulations relating to autonomous sanctions are complex and constantly being updated. While the University conducts a comprehensive review of its obligations under this legislation, applications from Iran and Syria will temporarily be put on hold until further notice, but this situation is subject to continuous review.

Kind Regards,

Carly
    RMIT International

ظاهرا این تحریما داره فراگیر میشه. از griffith هم آفر کاندیشنال برام اومد مشروط بر ارائه آیلتس 6.5 (نمره فعلی ام 6 هست). من از نروژ و انگلیس هم پذیرش فول فاندم اومده. به نظرتون استرالیا رو بی خیال شم؟ چون می ترسم باز مدرک زبان هم بهشون بدم و اینا هم بگن تحریم شدین.

--------------------

امروز صبح هم دقیقا همین ایمیل واسه من از RMIT اومد! اصلا چه ربطی داره به دانشگاه ! همین که ایزانی هستی تحریمی !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

سلام دوستان. سال نو همگی مبارک.
    این استرالیایی ها چشونه؟ دیوونه شدن؟! این تحریم ها همچنان ادامه داره که!!!
    امروز این ایمیلی که اینجا میذارم، از طرف RMIT واسه یکی از دوستام اومده. واقعا جای تاسف داره.

Sent: Thursday, March 28, 2013 9:11 AM
    Subject: Your RMIT application - unable to process your application -

Dear M,

Thank you for your application to study at RMIT University.

Unfortunately, we are unable to process your application at this time due to Sanctions regulations.

Kind Regards,
    Yelena

جا داره که به این پتیشن که لینکش توی امضای من هست، دوباره سر بزنیم.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farii نمایش پست ها
    من 2-3 ماه پیش واسه بورس RMIT اقدام کرده بودم که همون وقتا آفر رو گرفتم اما اسکالرشیپم ریجکت شد بخاطر رقابت بالا بین اپلیکنتها. امروز باز یه ایمیل اومد با این مضمون که اپلیکیشن شما بخاطر سنکشن ها کنسل میشه یعنی آفر بدون اسکولارشیپ رو هم گرفتن از ما. چه خبرشونه؟ چشونه اصن؟
    شما مگه از دیکین پذیرش اسکولارشیپ نداشتی؟ حتما مشکل داره رشته و پروژتون که اونجا هم شما رو ریجکت کرده دیگه. من اگه جای شما بودم بی خیال استرالیا می شدم. امسال سال خوبی برای اپلای تو استرالیا نیست

Junior Member

چرا خب از دیکین اسکالرشیپ دارم اما رشته که مهندسی شیمی هست و موضوع اینه که تاپیک RMIT از زمین تا آسمون با تاپیک دیکین فرق داره حتی یه چیز مشترک هم ندارن. ای آقا! کلا با این ایمیلی که امروز از RMIT گرفتم معلوم میشه ریجکت کردن اینا اصن به تاپیک و اینا بستگی نداره و کلا ترجیح میدن ایرانی نگیرن. انی وی فکر کنم به قول شما بی خیال استرالیا بشیم بهتر باشه. می مونه اینکه بی خیال کجا ما نباید بشیم؟ همه جا اوضاع همینه آقا. ممکنه جاهای دیگه انقدر رو نباشن اما کار خودشون و میکنن مخصوصن تو مرحله ویزا دادن.
    ویرایش توسط farii : March 28th, 2013 در ساعت 02:25 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)