صفحه 5 از 24 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 234

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط - سال 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University/Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط farii نمایش پست ها
    چرا خب از دیکین اسکالرشیپ دارم اما رشته که مهندسی شیمی هست و موضوع اینه که تاپیک RMIT از زمین تا آسمون با تاپیک دیکین فرق داره حتی یه چیز مشترک هم ندارن. ای آقا! کلا با این ایمیلی که امروز از RMIT گرفتم معلوم میشه ریجکت کردن اینا اصن به تاپیک و اینا بستگی نداره و کلا ترجیح میدن ایرانی نگیرن. انی وی فکر کنم به قول شما بی خیال استرالیا بشیم بهتر باشه. می مونه اینکه بی خیال کجا ما نباید بشیم؟ همه جا اوضاع همینه آقا. ممکنه جاهای دیگه انقدر رو نباشن اما کار خودشون و میکنن مخصوصن تو مرحله ویزا دادن.
    حق با شماست. در مورد نیوزیلند اطلاع دارین؟ نمیدونم سخت ویزا میدن یا نه ولی نشنیدم کسی از اونجا ریجکت بشه! کانادا و آمریکا رو هم که بهتره بی خیال شیم. می مونه اروپا، سنگاپور و ژاپن که رقابت شدیده

Junior Member

نیوزلند رو من سعی کردم اما تقریبا هیچ جوابی از استاد ها دریافت نکرم. دیگه منتظر میشم ببینم چی میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط rmohajer نمایش پست ها
    حق با شماست. در مورد نیوزیلند اطلاع دارین؟ نمیدونم سخت ویزا میدن یا نه ولی نشنیدم کسی از اونجا ریجکت بشه! کانادا و آمریکا رو هم که بهتره بی خیال شیم. می مونه اروپا، سنگاپور و ژاپن که رقابت شدیده

دوستان کسی میدونه که دانشگاههای استرالیا درمورد دانشجوهایی که از خارج از ایران کارشناسی ارشد دارن همین سختگیری رو داره یا نه؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه که دانشگاههای استرالیا درمورد دانشجوهایی که از خارج از ایران کارشناسی ارشد دارن همین سختگیری رو داره یا نه؟!
    بله- من یه نفر رو میشناسم. اونا به ملیت دانشجو نگاه می کنن نه به اینکه کجا درس خونده.

Junior Member

آقا من خودم مستر رو مالزی خوندم وضعم اینه

نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_mir نمایش پست ها
    سلام. جواب اپلیکیشن من از RMIT اومد.

Dear Seyed Mostafa,

Thank you for your recent application to study at RMIT.

Unfortunately, RMIT has withdrawn your offer into DR079 - PhD (Logistics) (R) Semester 1 2013 due to Sanctions regulations.

What are ‘sanctions regulations’?
    Sanctions are controls on trade in goods and services and financial restrictions against persons and entities under the Autonomous Sanctions Act 2011 and the Autonomous Sanctions Regulations 2011 and UN Sanctions implemented through regulations made under the Charter of the United Nations Act 1945. Further information about relevant countries and activities can be accessed on the DFAT website at http://www.dfat.gov.au/un/unsc_sanctions/.

The legislation and regulations relating to autonomous sanctions are complex and constantly being updated. While the University conducts a comprehensive review of its obligations under this legislation, applications from Iran and Syria will temporarily be put on hold until further notice, but this situation is subject to continuous review.

Kind Regards,

Carly
    RMIT International

ظاهرا این تحریما داره فراگیر میشه. از griffith هم آفر کاندیشنال برام اومد مشروط بر ارائه آیلتس 6.5 (نمره فعلی ام 6 هست). من از نروژ و انگلیس هم پذیرش فول فاندم اومده. به نظرتون استرالیا رو بی خیال شم؟ چون می ترسم باز مدرک زبان هم بهشون بدم و اینا هم بگن تحریم شدین.

خوب دوست عزیز طبق چیزی که توی قوانین تحریم اومده، رشته شما (لجستیک) صریحا جز تحریما حساب میشه و این withdrawn شما کاملا طبیعی و قابل پیش بینی بوده....حالا اینکه اینو تعمیم بدین به کل رشته ها و کارای تحقیقاتی فقط ته دل ما رو خالی میکنه که در حین اپلی هستیم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    سلام دوستان. سال نو همگی مبارک.
    این استرالیایی ها چشونه؟ دیوونه شدن؟! این تحریم ها همچنان ادامه داره که!!!
    امروز این ایمیلی که اینجا میذارم، از طرف RMIT واسه یکی از دوستام اومده. واقعا جای تاسف داره.

Sent: Thursday, March 28, 2013 9:11 AM
    Subject: Your RMIT application - unable to process your application -

Dear M,

Thank you for your application to study at RMIT University.

Unfortunately, we are unable to process your application at this time due to Sanctions regulations.

What are ‘sanctions regulations’?
    Sanctions are controls on trade in goods and services and financial restrictions against persons and entities under the Autonomous Sanctions Act 2011 and the Autonomous Sanctions Regulations 2011 and UN Sanctions implemented through regulations made under the Charter of the United Nations Act 1945. Further information about relevant countries and activities can be accessed on the DFAT website at http://www.dfat.gov.au/un/unsc_sanctions/.

The legislation and regulations relating to autonomous sanctions are complex and constantly being updated. While the University conducts a comprehensive review of its obligations under this legislation, applications from Iran and Syria will temporarily be put on hold until further notice, but this situation is subject to continuous review.

Kind Regards,
    Yelena

جا داره که به این پتیشن که لینکش توی امضای من هست، دوباره سر بزنیم.
    دوست عزیز میشه رشته و زمینه تحقیقاتی رو بگی؟ و همچنین همه دوستانی که فکر میکنند به خاطر تحریم رجکت شدن زمینه های کاری شون رو هم بگن. بررسی کنیم ببینیم واقعا همه رو رجکت میکنن یا فقط اونایی که پروپوزالشون توی تحریما هست.

Junior Member

نه دوست عزیز لجستیک کجا بود؟ اونم صریحن ؟؟؟؟ من تاپیک RMIT ایم ساخت کامپوزیت پلیمری با RHA بود که RHA یه ماده ی کاملن طبیعی هست و بله اگه منم بشینم بخوام هر تاپیکی رو ربط بدم به سلاح و اینا کاری نداره که میتونم. موضوع دیکین هم که داره بررسی میشه پوشش های خطوط لوله نفت و گازه. دیگه خودت ببین که اینا کجاشون لجستیکه؟ همه رو هم ریجکت نمیکنن آقا. مشکل همینه که حساب کتاب درست حسابی ندارن. اینه مشکل.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه رشته و زمینه تحقیقاتی رو بگی؟ و همچنین همه دوستانی که فکر میکنند به خاطر تحریم رجکت شدن زمینه های کاری شون رو هم بگن. بررسی کنیم ببینیم واقعا همه رو رجکت میکنن یا فقط اونایی که پروپوزالشون توی تحریما هست.
    دوست عزیز، دانشگاه های g8 به خاطر مشکلات موجود در گرفتن دانشجوهای ایرانی دیگه اصلا ایرانی نمی گیرن. ولی دانشگاه های دیگه پروپوزال رو بررسی می کنن و اصلا به رزومه شما کاری ندارن. ***** های موجود: دانشگاه، وزارت خارجه، وزارت دفاع و وزارت مهاجرت که ویزا میده! همه اینهام مستقل بررسی می کنن.

ApplyAbroad Hero

پس با این تفاسیر باید کلا قید استرالیا رو زد دیگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)