صفحه 6 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 234

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط - سال 2013

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط farii نمایش پست ها
    نه دوست عزیز لجستیک کجا بود؟ اونم صریحن ؟؟؟؟ من تاپیک RMIT ایم ساخت کامپوزیت پلیمری با RHA بود که RHA یه ماده ی کاملن طبیعی هست و بله اگه منم بشینم بخوام هر تاپیکی رو ربط بدم به سلاح و اینا کاری نداره که میتونم. موضوع دیکین هم که داره بررسی میشه پوشش های خطوط لوله نفت و گازه. دیگه خودت ببین که اینا کجاشون لجستیکه؟ همه رو هم ریجکت نمیکنن آقا. مشکل همینه که حساب کتاب درست حسابی ندارن. اینه مشکل.
    ممنون....ماتریکس پلیمرتون چی بوده؟ خاکستر پوسته برنج به خودی خود حساس نیست. کامپوزیت نهایی چه کاربردایی داره؟
    انشالله که موضوع دیکین قبول بشه...من که کم کم دارم از استرالیا نا امید میشم.

Junior Member

سلام دوستان
    این تحریمها واسه سال 2014 هم هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rmohajer نمایش پست ها
    دوست عزیز، دانشگاه های g8 به خاطر مشکلات موجود در گرفتن دانشجوهای ایرانی دیگه اصلا ایرانی نمی گیرن. ولی دانشگاه های دیگه پروپوزال رو بررسی می کنن و اصلا به رزومه شما کاری ندارن. ***** های موجود: دانشگاه، وزارت خارجه، وزارت دفاع و وزارت مهاجرت که ویزا میده! همه اینهام مستقل بررسی می کنن.
    سلام دوست عزیز
    یه سوالی برام مطرح شد که شما از کجا انقدر مطمئن هستید بابت دانشگاههای استرالیا (g8) و نگرفتن دانشجوهای ایرانی. در واقع منبع شما چیه؟ چون من به استاد های این دانشگاه ها (g8) میل میزنم جواب میدن و میگن اپلای کن
    و اگه شما اطلاع دارید، لطفا مراجع قانونی-رسمی در مورد پذیرش دانشجوی ایرانی در استرالیا و یا قوانینی رو که بر اساس آنها ایرانی ها از پذیرفته شدن در استرالیا منع شدن رو معرفی کنید.
    با تشکر

Junior Member

من دوستم از ملبورن همین هفته پیش اسکالرشیپ گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یه سوالی برام مطرح شد که شما از کجا انقدر مطمئن هستید بابت دانشگاههای استرالیا (g8) و نگرفتن دانشجوهای ایرانی. در واقع منبع شما چیه؟ چون من به استاد های این دانشگاه ها (g8) میل میزنم جواب میدن و میگن اپلای کن
    و اگه شما اطلاع دارید، لطفا مراجع قانونی-رسمی در مورد پذیرش دانشجوی ایرانی در استرالیا و یا قوانینی رو که بر اساس آنها ایرانی ها از پذیرفته شدن در استرالیا منع شدن رو معرفی کنید.
    با تشکر

Junior Member

پلی پروپیلن ... هرجایی که کامپوزیت سبک با یه مقاومت معمولی کاربرد داره. بله خب همینو عرض میکنم. این انصافه که مثلن افسر مربوطه بشینه تو تخیلش ببینه که این کامپوزیت تو ساخت مثلن سپر ماشین یه فرمانده ی سپاه ایران کاربرد داره؟ انصاف نیس دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    ممنون....ماتریکس پلیمرتون چی بوده؟ خاکستر پوسته برنج به خودی خود حساس نیست. کامپوزیت نهایی چه کاربردایی داره؟
    انشالله که موضوع دیکین قبول بشه...من که کم کم دارم از استرالیا نا امید میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University/Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    با تشکر
    قانونی وجود نداره که اصلا ایرانی نگیرن. منتها چون گرفتن ایرانی خیلی سخت شده و این دانشگاه ها applicant های خیلی خوبی از سراسر دنیا دارن دیگه ایرانی ها رو قبول نمی کنن مگر اینکه استاد اون دانشگاه خیلی اسرار داشته باشه واسه یه دانشجو. من هیج سند رسمی ای در این زمینه ندارم که به شما بدم و اصلا شما رو از اپلای کردن واسه این دانشگاه ها منع نمی کنم. فقط تجربیات و اطلاعات خودم رو در اختیار دیگران قرار می دم.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط rmohajer نمایش پست ها
    دوست عزیز، دانشگاه های g8 به خاطر مشکلات موجود در گرفتن دانشجوهای ایرانی دیگه اصلا ایرانی نمی گیرن. ولی دانشگاه های دیگه پروپوزال رو بررسی می کنن و اصلا به رزومه شما کاری ندارن. ***** های موجود: دانشگاه، وزارت خارجه، وزارت دفاع و وزارت مهاجرت که ویزا میده! همه اینهام مستقل بررسی می کنن.
    همونطور که فرمودین قانونی وجود نداره که دانشجوی ایرانی نگیرن. اما بچه ها باید سعی کنن تا جایی که میتونن موضوع پروپوزالهاشون رو طوری انتخاب کنن که تا جایی که ممکن هست از موارد تحریمها دور باشه.
    ویرایش توسط vahidet : April 1st, 2013 در ساعت 11:48 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

Exclamation پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

سلام به همه دوستان
    من واسه2013 1st semester چند ماه پیش RMIT استرالیا اپلای کردم , پذیرش مشروط گرفتم....حالا واسه دیفر...ببینین چی جواب دادن !!!!!!!!!!!!!
    مقطع دکتری ، اینم توضیحی که دادن:

Dear Farsam,

Thank you for your recent request to defer your RMIT offer.

Unfortunately, we are unable to process your application at this time due to Sanctions regulations.

What are ‘sanctions regulations’?
    Sanctions are controls on trade in goods and services and financial restrictions against persons and entities under the Autonomous Sanctions Act 2011 and the Autonomous Sanctions Regulations 2011 and UN Sanctions implemented through regulations made under the Charter of the United Nations Act 1945. Further information about relevant countries and activities can be accessed on the DFAT website athttp://www.dfat.gov.au/un/unsc_sanctions/.

The legislation and regulations relating to autonomous sanctions are complex and constantly being updated. While the University conducts a comprehensive review of its obligations under this legislation, applications from Iran and Syria will temporarily be put on hold until further notice, but this situation is subject to continuous review.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl2012 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من واسه Fall 2013 چند ماه پیش RMIT استرالیا اپلای کردم.
    مقطع دکتری، تافل 96، 1 مقاله، 2 سال سابقه کار، 3 بار حل تمرین، معدل کارشناسی ارشد 19.02، رتبه اول در تمام نیمسال های تحصیلی ارشد

پریروز نتیجه اش از طریق ایمیل اومد.
    نتیجه: ریجکت به خاطر تحریم (ایران و سوریه)
    اینم توضیحی که دادن:

Dear Abolfazl
    Thank you for your application to study at RMIT University.
    Unfortunately, we are unable to process your application at this time due to Sanctions regulations.

Sanctions are controls on trade in goods and services and financial restrictions against persons and entities under the Autonomous Sanctions Act 2011 and the Autonomous Sanctions Regulations 2011 and UN Sanctions implemented through regulations made under the Charter of the United Nations Act 1945. Further information about relevant countries and activities can be accessed on the DFAT website at http://www.dfat.gov.au/un/unsc_sanctions/.

The legislation and regulations relating to autonomous sanctions are complex and constantly being updated. While the University conducts a comprehensive review of its obligations under this legislation, applications from Iran and Syria will temporarily be put on hold until further notice, but this situation is subject to continuous review.

Kind Regards

هروقت یه شکستی می خورم از خودم می پرسم کجای کار من اشتباه بوده و اگر زمان به عقب برمیگشت کدوم کار رو انجام میدادم. اما الان یک تناقض بزرگ تو ذهن من هست و اون اینه که کجای کار من اشتباه بوده. اگر شکستی هست به خاطر انجام یه اشتباه بوده ولی من که اشتباهی نکردم. مقاله، معدل، حل تمرین، تافل و .... من تو هیچکدوم کم نذاشتم و اگر زمان به عقب برگرده من بازهم همین مسیر رو طی می کنم. خودتون می دونید معدل بالا گرفتن اونم در دانشگاه دولتی چقدر سخته. من دو سال تو ارشد جون کندم تا معدلم رو بالا نگه دارم که به اینجا برسم و با این ایمیل روبرو بشم؟!؟ الان دارم به این فکر می کنم که چرا من اینهمه درس خوندم؟ شاید اشکال من اینه که حتی فکر خوندن دکتری در داخل پشتم رو به لرزه میندازه.
    پشت همه این حرفها، پشت همه این افکار چیزی نیست جز یک سوال و اون اینه که آیا من مسیرم رو از اول اشتباه انتخاب کردم؟ آیا انتخاب من از اول اشتباه بود؟ ما تو دنیای واقعی زندگی می کنیم. تو دنیای واقعی هرکس بیشتر تلاش کنه الزاما بهتر نتیجه نمیگیره.
    دوست عزیز اول اینکه واقعا متاسفم برای این اتفاق بد. مطمئنا شما مسیر درست رو انتخاب کردین...امید خودتونو از دست نیدین و دوباره واسه دانشگاه های دیگه اپلی کننین.....
    میشه رشته و زمینه کاریتونو بگین؟ تا ببینیم توی قوانین تحریم قرار میگیره یا نه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من واسه2013 1st semester چند ماه پیش RMIT استرالیا اپلای کردم , پذیرش مشروط گرفتم....حالا واسه دیفر...ببینین چی جواب دادن !!!!!!!!!!!!!
    مقطع دکتری ، اینم توضیحی که دادن:

Dear Farsam,

Thank you for your recent request to defer your RMIT offer.

Sanctions are controls on trade in goods and services and financial restrictions against persons and entities under the Autonomous Sanctions Act 2011 and the Autonomous Sanctions Regulations 2011 and UN Sanctions implemented through regulations made under the Charter of the United Nations Act 1945. Further information about relevant countries and activities can be accessed on the DFAT website athttp://www.dfat.gov.au/un/unsc_sanctions/.

میشه زمینه تحقیقاتیتونو بگین؟ رشته مکانیک اپلی کرده بودین؟
    هنوز ددلاین خیلی از دانشگاه ها هست، واسه دانشگاه های دیگه اپلی کنین.....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)