صفحه 7 از 24 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 234

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط - سال 2013

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

با سلام
    این قضیه تحریم شامل بقیه دانشگاههای استرالیا هم میشه؟ من دوستانی رو میشناسم که به عنوان مثال، تو رشته مکانیک برای دکترا پذیرش با فاند گرفتند و یک ماه پیش رفتند استرالیا. الان کامنتهای بچه هارو درباره دانشگاه RMIT دیدم. واقعا ناراحت کننده هست!!! درباره بقیه دانشگاههای استرالیا هم وضع به همین منواله؟
    عجیب و گنگه دنیامون، با اینکه همه چی ساده ست.....

As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters. (Seneca)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University/Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl2012 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من واسه Fall 2013 چند ماه پیش RMIT استرالیا اپلای کردم.
    مقطع دکتری، تافل 96، 1 مقاله، 2 سال سابقه کار، 3 بار حل تمرین، معدل کارشناسی ارشد 19.02، رتبه اول در تمام نیمسال های تحصیلی ارشد

پریروز نتیجه اش از طریق ایمیل اومد.
    نتیجه: ریجکت به خاطر تحریم (ایران و سوریه)
    اینم توضیحی که دادن:

Dear Abolfazl
    Thank you for your application to study at RMIT University.
    Unfortunately, we are unable to process your application at this time due to Sanctions regulations.
    What are ‘sanctions regulations’?

Sanctions are controls on trade in goods and services and financial restrictions against persons and entities under the Autonomous Sanctions Act 2011 and the Autonomous Sanctions Regulations 2011 and UN Sanctions implemented through regulations made under the Charter of the United Nations Act 1945. Further information about relevant countries and activities can be accessed on the DFAT website at http://www.dfat.gov.au/un/unsc_sanctions/.

The legislation and regulations relating to autonomous sanctions are complex and constantly being updated. While the University conducts a comprehensive review of its obligations under this legislation, applications from Iran and Syria will temporarily be put on hold until further notice, but this situation is subject to continuous review.

Kind Regards

هروقت یه شکستی می خورم از خودم می پرسم کجای کار من اشتباه بوده و اگر زمان به عقب برمیگشت کدوم کار رو انجام میدادم. اما الان یک تناقض بزرگ تو ذهن من هست و اون اینه که کجای کار من اشتباه بوده. اگر شکستی هست به خاطر انجام یه اشتباه بوده ولی من که اشتباهی نکردم. مقاله، معدل، حل تمرین، تافل و .... من تو هیچکدوم کم نذاشتم و اگر زمان به عقب برگرده من بازهم همین مسیر رو طی می کنم. خودتون می دونید معدل بالا گرفتن اونم در دانشگاه دولتی چقدر سخته. من دو سال تو ارشد جون کندم تا معدلم رو بالا نگه دارم که به اینجا برسم و با این ایمیل روبرو بشم؟!؟ الان دارم به این فکر می کنم که چرا من اینهمه درس خوندم؟ شاید اشکال من اینه که حتی فکر خوندن دکتری در داخل پشتم رو به لرزه میندازه.
    پشت همه این حرفها، پشت همه این افکار چیزی نیست جز یک سوال و اون اینه که آیا من مسیرم رو از اول اشتباه انتخاب کردم؟ آیا انتخاب من از اول اشتباه بود؟ ما تو دنیای واقعی زندگی می کنیم. تو دنیای واقعی هرکس بیشتر تلاش کنه الزاما بهتر نتیجه نمیگیره.
    خیلی خیلی متاسفم. منم دقیقا وضعیت و احساس شما رو دارم. دانشگاه RMIT جزو G8 هست؟ چون جدیدا گفته میشه که دانشگاه های g8 تا اطلاع ثانوی دانشجوی ایرانی یا نمیگیرن یا خیلی سخت میگیرن. البته جاهای دیگه استرالیا هم خیلی سخته که پذیرش گرفت. باید دعا کنیم این تحریما هر چه زودتر برطرف بشه. چون که همه هموطنا از این وضعیت دارن ضربه های بسیار بدی میخورن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    میشه زمینه تحقیقاتیتونو بگین؟ رشته مکانیک اپلی کرده بودین؟
    هنوز ددلاین خیلی از دانشگاه ها هست، واسه دانشگاه های دیگه اپلی کنین.....
    سلام
    واسه رشته ی مکانیک پذیرش داشتم، زمینه تحقیقاتی من رباتیک و کنترل هوشمند و بهینه سازی هوشمنده هست، فکر کنم برسم واسه جاهای دیگه اپلای کنم. از این حیفم میاد که استار خودش یه طورایی اسکولارشیب داشت که شانسم رو توی گرفتنش زیاد میکرد، ضمن اینکه بهم گفته بود تلاش میکنی اوکی کنه واسم.
    فعلا که گیر زبان هستم، انشا الله اگه فرصت بشه باید بشینم چند تا پروپوزال تهیه کنم که بتونم چند جا که قبلا جواب گرفته بودم، اقدام کنم.
    باید دید قسمت چی میشه.
    شما قرار بوده که واسه اواخر 2013 اپلی کنید، چی شد نتیجه اپلایتون؟

سلام بچه ها،
    اینطوری که معلومه پروژه ما بسختی توسط دولت استرالیا بررسی میشه.
    بررسی پروژه توسط دولت از نظر زمانی با بررسی اسکولارشیپ توسط دانشگاهها تقریبا همزمان است. می خواستم بدونم دانشگاههای استرالیا صبر میکنن تا پروژه اپلیکنت تایید بشه بعد اونو وارد رقابت اسکولارشیپ کنند یا بدون درنظر گرفتن نتیجه تحریمها بطور اولیه همه رو برای اسکولارشیپ درنظر میگیرن؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    سلام بچه ها،
    اینطوری که معلومه پروژه ما بسختی توسط دولت استرالیا بررسی میشه.
    بررسی پروژه توسط دولت از نظر زمانی با بررسی اسکولارشیپ توسط دانشگاهها تقریبا همزمان است. می خواستم بدونم دانشگاههای استرالیا صبر میکنن تا پروژه اپلیکنت تایید بشه بعد اونو وارد رقابت اسکولارشیپ کنند یا بدون درنظر گرفتن نتیجه تحریمها بطور اولیه همه رو برای اسکولارشیپ درنظر میگیرن؟
    البته ممکنه دانشگاههای مختلف روشهای متفاوتی داشته باشن، اما تا جایی که من دیدم حالت دوم بیشتر صادق هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    میشه زمینه تحقیقاتیتونو بگین؟ رشته مکانیک اپلی کرده بودین؟
    هنوز ددلاین خیلی از دانشگاه ها هست، واسه دانشگاه های دیگه اپلی کنین.....
    /////////////////
    سلام orang دوست عزیز
    شما چه قدر امیدوارانه به همه امید میدین! آخه چرا همه درهای بسته برای ما!!!نکنه تازه کارید که انرژی زیادو تازه ای دارید!
    منم مثل بقیه مشمول همین تحریم مستقیم استرالیاو sanctions regulations از RMIT شدم و بسیار ناراحتم! حالا که میگین ددلاین خیلی از دانشگاه ها مانده است، واسه دانشگاه های دیگه اپلی کنین..... میشه بگین کجاها و نمره زبانشون؟

شما اونجاها استاد هم پیدا کردین؟ یا همین طوری اپلای میکنید!

متشکرم...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2 نمایش پست ها
    /////////////////
    سلام orang دوست عزیز
    شما چه قدر امیدوارانه به همه امید میدین! آخه چرا همه درهای بسته برای ما!!!نکنه تازه کارید که انرژی زیادو تازه ای دارید!
    منم مثل بقیه مشمول همین تحریم مستقیم استرالیاو sanctions regulations از RMIT شدم و بسیار ناراحتم! حالا که میگین ددلاین خیلی از دانشگاه ها مانده است، واسه دانشگاه های دیگه اپلی کنین..... میشه بگین کجاها و نمره زبانشون؟

شما اونجاها استاد هم پیدا کردین؟ یا همین طوری اپلای میکنید!

متشکرم...
    باید امیدوار بود، فعلا مثل اینکه RMIT داره همه رو بدون در نظر گرفتن موضوع پروژه ریجکت میکنه. ولی باز هم این باعث نمیشه که واسه بقیه دانشگاه ها اپلی نکرد. جاهایی که ددلاین هاش هنوز باقی مونده زیاده...موناش (31 می) ملبورن، فلیندر و تکنولوژی سیدنی (آخر آگوست) دیکین (آخر جون) تاسمانی و کرتن (بدون ددلاین) و چند تا دانشگاه دیگه که آگوست و اکتبر هستن. البته اینا اکثرا شروعشون واسه 2014 هستش....نمره زبان کل دانشگاه های استرالیا 6.5 دیگه (.واسه مهندسی)
    من واسه یه دانشگاه اپلی کردم. و از اساتید جی 8 و غیر جی 8 هم قول های مساعد گرفتم که قراره واسشون اپلی کنم.

سلام می خواستم بدونم الان که پرزو های ما داره توسط DAFT بررسی می شه. میشه برای دانشکاه های دیگم بازتو خود استرالیا اپلای کنیم?

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehhhhhhhhhh نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم الان که پرزو های ما داره توسط DAFT بررسی می شه. میشه برای دانشکاه های دیگم بازتو خود استرالیا اپلای کنیم?
    بله دوست عزیز، منعی نداره. شما برای هر چند تا دانشگاه استرالیایی که بخوای میتونی اپلای کنی. حتی ممکنه از چند تا دانشگاه به طور همزمان اسکولارشیپ بگیری. اما فقط میتونی آفر اسکالرشیپ یک دانشگاه رو قبول کنی و براش درخواست ویزا بدی.

Junior Member

سلام دوستان
    امیدوارم این شرایط ناعادلانه به زودی رفع بشه.سوالی که از شما دوستان دارم اینکه من که اقامت دائم استرالیا دارم هم به همین شکل مشکل بر میخورم و اینکه بتونم از خود استرالیا پیگیر باشم برای تایید پروپوزال چقدر کمک می کنه؟ رشته من مکانیک هست و برای دکترا میخوام اقدام کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)