صفحه 9 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 234

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط - سال 2013

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای ایران و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m4057 نمایش پست ها
    سلام
    استرالیا دانشگاها رو تحریم کرده یا اینکه نگاه میکنن به proposal ؟
    اخه من مالزی فوقم رو گرفتم و دانشگاهم UTM هست. رشته من transportation and highways Engineering هست که من روی اسفالت دارم کار میکنم و همل ونقل عمومی.
    خب اینا دقیقا به چی گیر میدن. میخوام ببینم اگه کالا گیرشون ایرانی بودن هست که کلا بیهیال بشیم چون اینو دیگه نمیشه هیچ جوره درستش کرد که
    اغلب اوقات چیزی که مهمه پروپوزال هستش. یعنی موضوع پروپوزال نباید مشمول تحریمها باشه و فکر نمیکنم پروپوزال شما چیزی باشه که به تحریمها ربط پیدا کنه. به علاوه اخیرا دارن بچه هایی که فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی هستن رو هم فقط به این خاطر که توی این دانشگاه درس خوندن ریجکت میکنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University/Mechanical Engineering

سلام
    اخه من مالزی فوقم رو گرفتم و دانشگاهم UTM هست. رشته من transportation and highways Engineering هست که من روی اسفالت دارم کار میکنم و همل ونقل عمومی.
    خب اینا دقیقا به چی گیر میدن. میخوام ببینم اگه کالا گیرشون ایرانی بودن هست که کلا بیهیال بشیم چون اینو دیگه نمیشه هیچ جوره درستش کرد که
    یقینا مشکل اصلی ایرانی بودن ما هست. اینها منتها باید دلیل نسبتا منطقی بیارن که بتونن قانونا ما رو ریجکت کنن. ولی رشته شما به نظر بنده ربطی به مسائل نظامی و انرژی نداره مگر اینکه خیلی هنرمند باشن که ربطش بدن!. من پیشنهاد میکنم که حتما اپلای کنید ولی همزمان برای کشورهای دیگه نظیر مالزی و سنگاپور هم اقدام کنید تا خدای نکرده متضرر نشید.

علی‌ جان من جای شما بودم اپلی‌ می‌کردم،، ببین هر کسی‌ میاد اینجا تجربه شخصی‌ خودشو بین می‌کنه، پس بدون هیچ وقتنمیش رو تجربه دیگران تصمیم نهایی رو گرفت. من جای شما بودم کفش آهنی میپوشیدم و اپلی‌ می‌کردم.اتفاقا من هم مستر در دانشگاه شما بودم،، و حدود ۱ سال وقت گذشتم تا اومدم استرالیا. پس بچه‌ها نگران نباشید، بالاخره یه دانشگاه هائی رجکت می‌کنن، ولی‌ در انتها شما موفق میشید. من اینجا بچه‌های جدید رو دیدم اومدن ، پس هیچ راهی‌ بسته نیست،،،،،،،،،،،
    موفق باشید همه.....

سلام
    گاهــــــی گمـــان نمیکنـی ولی میشود ...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
    گاهـــی هـزار دوره دعا بی اجابت است...گاهـــی نگفتــه قرعـه به نام تو میشود

سلام دوستان من برای دانشگاه آدلاید اپلای کردم هفته پیش. دیشب یه ای میل دریافت کردم مشابه ای میل های دوستان دیگه. رشته من ژئوفیزیک هست و پروپوزالی که با مشورت استادی در دانشگاه آدلاید نوشتیم رو مدل سازی 4 بعدی ذخائر گازی هست به نظرتون این موضوع رو ریجت میکنن؟

Thank you for expressing an interest in graduate study at the University of Adelaide.
    The Commonwealth of Australia has recently enacted the Autonomous Sanctions Act 2010 (Cth), which contains provisions designed to restrict access to sensitive knowledge, and prevents all Australian universities from providing education on a broad range of subjects to those from relevant sanctioned countries, including Iran or Syria. A breach of the Act can result in very serious consequences.
    As a result of the Commonwealth legislation, the University of Adelaide may consider potential applicants for graduate study who are citizens of Iran or Syria, but on the basis of very stringent criteria, which follow the Australian Commonwealth Department of Foreign Affairs and Trade (DFAT) standards. The DFAT standards mean that students planning to work in low-risk may be offered enrolment, those in medium-risk areas will be referred to DFAT, and those wanting to work in high-risk or unclear dual-purpose research cannot be considered.
    Please be advised that the approval process takes some time as it involves a number of University and Government assessments, so if you apply online for admission (http://www.adelaide.edu.au/graduatec...pplicants.html) it may be several months before you will have a final response. We will of course do all we can to shorten this time but parts of the evaluation are beyond the control of the University. Please be aware that although individual staff may be able to help you with your research project they are not able to offer advice as to the likelihood of your acceptance. Enquiries regarding projects should be directed to the postgraduate coordinator (http://www.adelaide.edu.au/graduatec...ator-list.html )in the Faculty of your choice. Alternatively you may contact the International HDR team ( agc.international@adelaide.edu.au ) at the Adelaide Graduate Centre and they will facilitate your enquiry
    پرونده سيمپليفايد: 26 نوامبر 2006، حذف پرونده سال ۲۰۱۱
    پرونده 38 رشته: جون 2010فايل نامبر اول: سپتامبر 2010ارسال مدارك به دمشق: نوامبر 2010دريافت فايل نامبر دوم: مارس 2011 شروع این پروسس 10 می 2012، دریافت مدیکال از انکارا ۵ نوامبر 2013 پاسپورت ریکوئست 28 فوریه 2014

سلام دوستان
    از بچه ها کسی هست که DFAT پروژه ش رو تصویب کرده باشه؟ به نظرم همین که میره دست DFAT یعنی احتمال قبولش خیلی کمه!!!!!!!!

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط savalan_366 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از بچه ها کسی هست که DFAT پروژه ش رو تصویب کرده باشه؟ به نظرم همین که میره دست DFAT یعنی احتمال قبولش خیلی کمه!!!!!!!!
    تا اونجایی که من متوجه شدم دانشگاهها خودشون برای این قضیه تحریمها یک چک لیستی درست کردن و پروپوزال دانشجوهای ایرانی رو با استفاده از این چک لیست بررسی میکنن. بعد از این بررسی اگر ببینن که پروپوزالی توی محدوده موضوعات خطرناک قرار میگیره برای بررسی بیشتر میفرستنش DFAT. بنابراین مشخصه پروپوزالی که به DFAT ارسال میشه موضوع حساسی داره و ریسک ریجکت شدنش بالاس.

Junior Member

آقا اگه بره دیفت شک نکن که ریجکت میشه. ینی من احتمال 95 درصد میدم. اون پنج درصد هم واسه خیلی خوش شانس بودن شما در نظر میگیریم. ذخایر گازی؟؟؟ او ه اوه اوه. اصن فکرش و نکن. من پوشش پلیمری خطوط لوله بودم ریجکت شدم. حتمن موضوع پروپوزال رو عوض کن. و الا ریجکت و در نهایت علاف میشی. موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehf نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای دانشگاه آدلاید اپلای کردم هفته پیش. دیشب یه ای میل دریافت کردم مشابه ای میل های دوستان دیگه. رشته من ژئوفیزیک هست و پروپوزالی که با مشورت استادی در دانشگاه آدلاید نوشتیم رو مدل سازی 4 بعدی ذخائر گازی هست به نظرتون این موضوع رو ریجت میکنن؟

Thank you for expressing an interest in graduate study at the University of Adelaide.
    The Commonwealth of Australia has recently enacted the Autonomous Sanctions Act 2010 (Cth), which contains provisions designed to restrict access to sensitive knowledge, and prevents all Australian universities from providing education on a broad range of subjects to those from relevant sanctioned countries, including Iran or Syria. A breach of the Act can result in very serious consequences.
    As a result of the Commonwealth legislation, the University of Adelaide may consider potential applicants for graduate study who are citizens of Iran or Syria, but on the basis of very stringent criteria, which follow the Australian Commonwealth Department of Foreign Affairs and Trade (DFAT) standards. The DFAT standards mean that students planning to work in low-risk may be offered enrolment, those in medium-risk areas will be referred to DFAT, and those wanting to work in high-risk or unclear dual-purpose research cannot be considered.
    Please be advised that the approval process takes some time as it involves a number of University and Government assessments, so if you apply online for admission (http://www.adelaide.edu.au/graduatec...pplicants.html) it may be several months before you will have a final response. We will of course do all we can to shorten this time but parts of the evaluation are beyond the control of the University. Please be aware that although individual staff may be able to help you with your research project they are not able to offer advice as to the likelihood of your acceptance. Enquiries regarding projects should be directed to the postgraduate coordinator (http://www.adelaide.edu.au/graduatec...ator-list.html )in the Faculty of your choice. Alternatively you may contact the International HDR team ( agc.international@adelaide.edu.au ) at the Adelaide Graduate Centre and they will facilitate your enquiry

Junior Member

به نظر میرسه همینطور باشه. پروژه من توی دیفت ریجکت شده. دوباره ریوایز شده و رفته دیفت. هیچی هم هنوز معلوم نیس.

نقل قول نوشته اصلی توسط savalan_366 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    تا اونجایی که من متوجه شدم دانشگاهها خودشون برای این قضیه تحریمها یک چک لیستی درست کردن و پروپوزال دانشجوهای ایرانی رو با استفاده از این چک لیست بررسی میکنن. بعد از این بررسی اگر ببینن که پروپوزالی توی محدوده موضوعات خطرناک قرار میگیره برای بررسی بیشتر میفرستنش DFAT. بنابراین مشخصه پروپوزالی که به DFAT ارسال میشه موضوع حساسی داره و ریسک ریجکت شدنش بالاس.
    دو نمونه از این چک لیستی رو که گفتم میتونین اینجا و اینجا ببینین (مربوط به دانشگاه Macquarie).

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دو نمونه از این چک لیستی رو که گفتم میتونین اینجا و اینجا ببینین (مربوط به دانشگاه Macquarie).
    اینم مدرک دیگه ای در مورد رابطه تحریمها با نحوه پذیرش دانشجو توسط دانشگاهها: لینک (مربوط به دانشگاه ملبورن).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)