صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: سریعترین راه ریپورت نمره TOEFL PBT

Junior Member mobina87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SBU

پیش فرض پاسخ : سریعترین راه ریپورت نمره TOEFL PBT

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidpersian نمایش پست ها
    خوب دوستان بالاخره جواب رو گرفتم...

امروز با ETS تماس گرفتم و صبر کردم تا برم روی صحبت مستقیم با اپراتور. یه خانومه بود که بهش گفتم مشکل رو و گفت که بله ما این سیستم رو دیگه بستیم ولی من میتونم واستون همین الان انجام بدم با تلفن که من گفتم فعلا کردیت کارد ندارم و یه کیس نامبر بهم داد که بعدا که دوباره زنگ زدم مستقیم بریم سر اصل مطلب. حالا فقط اینم بگم موقعی که زنگ می زنین حتما رجیستریشن نامبر رو همراه داشته باشین چون می پرسه اونو ازتون. کردیت کارد حالا از کجا بیارم من. امیدوارم یه موسسه ای واسم بکنه این کارو. کسی پیشنهادی داره؟

شاد باشید و موفق
    سلام دوست عزیز
    می تونید از طریق فکس هم این کار رو انجام بدید. فقط باید فرمی که تو ets هست رو پر کنید و اطلاعات کردیت کارت رو وارد کنید. واسه هر ریپورت تا اونجا که من می دونم 17$ از کارت کم می شه. این روش مطمئن تره و لااقل خیالتون راحته که اطلاعات رو دقیق وارد می کنید و بعدا مشکلی پیش نمیاد. تو خود فرم توضیحات لازم و اینکه به چه شماره ای باید فکس کنید هست:
    https://www.ets.org/Media/Tests/TOEF...quest_form.pdf
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط mobina87 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    می تونید از طریق فکس هم این کار رو انجام بدید. فقط باید فرمی که تو ets هست رو پر کنید و اطلاعات کردیت کارت رو وارد کنید. واسه هر ریپورت تا اونجا که من می دونم 17$ از کارت کم می شه. این روش مطمئن تره و لااقل خیالتون راحته که اطلاعات رو دقیق وارد می کنید و بعدا مشکلی پیش نمیاد. تو خود فرم توضیحات لازم و اینکه به چه شماره ای باید فکس کنید هست:
    https://www.ets.org/Media/Tests/TOEF...quest_form.pdf
    موفق باشی
    من الان دو هفته هست که فکس کردم. هم از طریق اینترنت و هم دادم برام بیرون فکس کردن. ولی هیچ پولی از حسابم کم نشد. الان زنگ زدم با اپراتورشون صحبت کردم. گفت تنها راه ریپورت همون فکس و نامه هست و ما فقط میتونیم بهتون اعلام کنیم که درخواستتون تحت پیگیری هست یا نه و شماره کردیت کارت از شما نمیگیریم جز از همون طریق فکس و نامه. دوستان شما جایی رو میشناسید که بهد از اینکه فکس کرد مطمئن باشیم به دستشون رسیده. دفعه پیش یه کافی نت این کارو برام انجام داد که همونطور که گفتم به دستشون نرسید. من واقعا خیلی برای ریپورت تنم عجله دارم
    federal file number: 21 july 2010 (skillled worker) , Medical letter:29/08/2013, Medical received by Paris office: 14/09/2013, passport request: 03/01/2014

متاسفانه با فکس مثل حالت میل کردنه و دو هفته بعد از رسیدن ریپورت تازه فرستاده میشه ولی تلفن 4 روز بعد میفرستن. من فردا باز زنگ میزنم ببینم میتونم با تلفن کارم رو جلو بندازم یا نه!
    It may take time, but eventually you'll reach

خوب دوستان بالاخره بنده موفق به رویپورت نمره با تلفن شدم. راه همونه که در پست های قبل اشاره کردم بهش. حتی بهم گفت واسه یه دونه اش الکترونیکی فرستاده میشه واسه یکیش کاغذی. فقط گفتم که دوستانی که هنوز می خوان ریپورت کنن با تلفن میشه. گود لاک
    It may take time, but eventually you'll reach

با سلام و عرض ادب
    برای دوستانی که در آینده ریپورت نمره تافل کاغذی رو انجام می دن:

تجربه من:
    من فرمی رو که در سایت ets بود(https://www.ets.org/Media/Tests/TOEF...quest_form.pdf) رو با نرم افزار ویرایش pdf با فونتی که بولد شده بود پر کردم و سپس پرینت گرفتم. تنها بخش امضا و تاریخ+ علامت ضربدر زدن ها رو با خودکار مشکی انجام دادم. سپس دوباره اسکن کردم و به یکی از دوستام در آمریکا ایمیل کردم و ایشون زحمت ارسال فکس رو به همون شماره اعلامی در سایت ets کشیدند. دقیقا روز 28 فوریه فکس شد و امروز 5 مارس(کلا 6 روز) پول رو از کردیت کارتی که از یکی از شرکت های ایرانی در تهران تهیه کرده بودم کم شد.

نکته بسیار مهم: در اون فرم قیمت ارسال هر ریپورت 17 دلار زده شده که من 6 ریپورت رو انجام دادم و علامت 102 دلار رو زده بودم اما ets از کارتم 108 دلار کم کرده بود یعنی هر ریپورت 18 دلار. دوستان دقت کنند که کارتشون موجودیش کافی باشه و همون 18 دلار رو حساب کنند. امیدوارم که همگی موفق باشند.
    پیروز و سعادتمند باشید.

How do I order additional score reports? By fax or mail: Print and complete the TOEFL PBT Score Report Request Form (PDF). Provide all credit card information. Fax the form to: 1-610-290-8972

در ادامه وضعیت ارسال نمره تافل:
    همین الان وضعیت اپلیکیشن یکی از دانشگاه ها رو چک کردم که نمره تافل کاغذی من رو در تاریخ 7 مارس دریافت کردند. یعنی از تاریخ فکس کردن فرم به ets تا رسیدن نمره ها به دانشگاه دقیقا 8 روز طول کشید.
    پیروز و سعادتمند باشید.
    ویرایش توسط Simon : March 8th, 2014 در ساعت 09:15 AM
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)