صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: سریعترین راه ریپورت نمره TOEFL PBT

Senior Member naeemtop آواتار ها

پیش فرض سریعترین راه ریپورت نمره TOEFL PBT

سلام

من شنیدم روز امتحان میشه اسم چند دانشگاه رو واسه ریپورت رایگان تو ورقه ای که میدن بنویسیم

سوالم این هست که اگه نممون بد بشه و بعدا نخوایم ریپورت بشه چی؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

من شنیدم روز امتحان میشه اسم چند دانشگاه رو واسه ریپورت رایگان تو ورقه ای که میدن بنویسیم

سوالم این هست که اگه نممون بد بشه و بعدا نخوایم ریپورت بشه چی؟

ممنون
    کاری نمی تونید بکنید، نمرات ریپورت می شه. شما تا 10 شب قبل از روز آزمون وقت دارید اون 4 تا دانشگاه رو کدشون رو برای ریپورت رایگان وارد کنید، دیگه بعد از امتحان کاری نمی تونید بکنید... البته می تونید در انتهای آزمون بگید که نمرتون ارسال نشه واسه هیچ جا. ولی اون وقع خودتون هم نمره ای براتون نمیاد.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

سلام

گفتید تا 10 شب قبل از امتحان وقت دارم دانشگاه برای ریپورت مجانی انتخاب کنم

من تافل ورقه ای ثبت نام کردم کجا باید اینکار رو بکنم؟آخه من که پروفایلی ندارم؟

اصلا کسی میدونه ریپورت کردن معمولی نمره تافل ورقه ای چطوری هست؟من که پروفایل ندارم چیکار باید بکنم؟باید زنگ بزنم ets?

اون ریپورت های مجانی چی؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام

گفتید تا 10 شب قبل از امتحان وقت دارم دانشگاه برای ریپورت مجانی انتخاب کنم

من تافل ورقه ای ثبت نام کردم کجا باید اینکار رو بکنم؟آخه من که پروفایلی ندارم؟

اصلا کسی میدونه ریپورت کردن معمولی نمره تافل ورقه ای چطوری هست؟من که پروفایل ندارم چیکار باید بکنم؟باید زنگ بزنم ets?

اون ریپورت های مجانی چی؟
    IBT رو نمیدونم، اماPBT روز خود آزمون و روی برگه امتحانی کد ها رو باید در محل خودش بنویسید.
    برای ریپورت های بعدی (غیر مجانی) هم میتونید با تلفن سفارش بدید و هم میتونید این کار رو با پست انجام بدید فقط باید برای پستی باید صبر کنید تا کارنامتون بیاد
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

سلام

تو امتحان pbt تعداد ریپورت های مجانی که روی ورقه باید بنویسیم چند تاست

سلام

تو امتحان pbt تعداد ریپورت های مجانی که روی ورقه باید بنویسیم چند تاست
    تعداد ريپورتهاي مجاني در آزمون PBT مثل iBT به تعداد 4 تاست

پیش فرض سریعترین راه ریپورت نمره TOEFL PBT

با سلام.
    سریعترین راه ریپورت نمره TOEFL PBT رو پیشنهاد کنین. من فقط 6 روز وقت نمره ام به یکی از دانشگاههای آمریکا ارسال بشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سریعترین راه ریپورت نمره TOEFL PBT

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein61 نمایش پست ها
    با سلام.
    سریعترین راه ریپورت نمره TOEFL PBT رو پیشنهاد کنین. من فقط 6 روز وقت نمره ام به یکی از دانشگاههای آمریکا ارسال بشه.
    واسه PBT تنها راهش اینه که بهشون زنگ بزنی .در بهترین حالت 4 روزه می رسه . من خودم زنگ زدم.

سلام دوستان. با توجه به اینکه از این به بعد امکان ریپورت تمره تافل pbt با تلفن وجود نداره ظاهرا سریعترین راه فکس هستش. کسی تجربه ای از این روش داره؟ تنها راه اینکه متوجه بشیم ets نمره رو فرستاده یانه چک کردن کردیته؟ من برای یه دانشگاه اپلای کردم و فقط اسکن کارنامه تافل رو براشون فرستادم. میخواستم بدونم قبل از درخواست از ets برای ریپورت باید با دانشگاه هماهنگ کنم و اینکه چطور بفهمم نمره به دستشون رسیده؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    federal file number: 21 july 2010 (skillled worker) , Medical letter:29/08/2013, Medical received by Paris office: 14/09/2013, passport request: 03/01/2014

نقل قول نوشته اصلی توسط lhrm نمایش پست ها
    سلام دوستان. با توجه به اینکه از این به بعد امکان ریپورت تمره تافل pbt با تلفن وجود نداره ظاهرا سریعترین راه فکس هستش. کسی تجربه ای از این روش داره؟ تنها راه اینکه متوجه بشیم ets نمره رو فرستاده یانه چک کردن کردیته؟ من برای یه دانشگاه اپلای کردم و فقط اسکن کارنامه تافل رو براشون فرستادم. میخواستم بدونم قبل از درخواست از ets برای ریپورت باید با دانشگاه هماهنگ کنم و اینکه چطور بفهمم نمره به دستشون رسیده؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    با سلام وعرض ادب
    من که الان سایت ای تی اس رو چک کردم تلفنی میشه ریپورت کرد(http://www.ets.org/toefl/pbt/scores/send)
    الانم با یه شرکت پرداخت فی صحبت کردم ولی اونم می گفت از اول ژانویه 2014 نمیشه که پرداخت رو تلفنی انجام داد. منبع این که تلفنی نمیشه کجاست؟
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)