صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29

موضوع: خرید آنلاین بلیط هواپیمائی قطر ایرویز از طریق کارت شتاب ریالی برای ایرانیان !!!

ApplyAbroad Veteran

Cool خرید آنلاین بلیط هواپیمائی قطر ایرویز از طریق کارت شتاب ریالی برای ایرانیان !!!

گاها ایرلاین ها کلاسیفیکیشن های خاصی رو روی سایت اینترنت خودشون میذارن که آژانس ها میگن ما قابلیت فروش اونهارو نداریم و اگر میتونید برید با کردیت کارت! آنلاین بخرید
    اما یک قابلیت خیلی خوب رو قطر ایرویز گذاشته برای پرداخت آنلاین هزینه بلیط با کارت شتاب! که در شرایط کنونی، عالیه.... البته یک سری محدودیت زمانی داره برای خرید بلیط بشرح زیر:

• Sales period: 10th February to 10th March 2013
    • Travel period: All travel must be completed by 10th June 2013.

اینم
    لینک خبر از خود ایرلاین قطر

من بشخصه تصور میکنم تمدید این قابلیت و بازخورد مثبت اون، کاملا بستگی به استقبال و همت ماها داره...

همگی موفق باشید

Junior Member F A T I آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : خرید آنلاین بلیط هواپیمائی قطر ایرویز از طریق کارت شتاب ریالی برای ایرانیان !!

ولی به نظر میاد آنلاین خریدن تاثیری روی قیمت بلیط نداره، ضمن اینکه در هر صورت ما باید به ریال (تبدیل شده دلار 3700) پول بلیطو بدیم. درسته؟
    Trust your emotions, Believe in your dreams

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : خرید آنلاین بلیط هواپیمائی قطر ایرویز از طریق کارت شتاب ریالی برای ایرانیان !!

نقل قول نوشته اصلی توسط F A T I نمایش پست ها
    ولی به نظر میاد آنلاین خریدن تاثیری روی قیمت بلیط نداره، ضمن اینکه در هر صورت ما باید به ریال (تبدیل شده دلار 3700) پول بلیطو بدیم. درسته؟
    فرمایشتون درسته
    الان دیگه فرقی نداره

اما این قابلیت رزرو و پرداخت آنلاین توچند تا حالت ممکنه مفید باشه :

1) حالتی رو درنظر بگیرید که کسی در برنامه داره بیاد ایران و قصد داره بلیط برگشتش رو از ایران بخره...مطمئنا با آژانس تماس گرفتن از اونجا برای خرید بلیط و یا هماهنگ کردن با اعضای خانواده برای فاینال کردن پرواز و هزینه، کار دشواریه...درسته که آدم اونجا با کردیت کارت میتونه خرید کنه، اما خودتون بهتر میدونید که انتقال ارز و حواله و .... هزینه بردار هست و ممکنه اصلا تو کردیت کارت اونقد پول نداشته باشه ولی تو ایران پول داشته باشه یا از خانواده بتونه قرض کنه.... بعلاوه، ROE که تو سیستم هواپیمائی هر هفته چهارشنبه آپدیت میشه کمی ارزونتر از دلار بازار آزاده

2) برای من شخصا که میخاستم بلیط ملبورن بگیرم از قطر، توسایت چک کردم، یک پرواز داشت که از امارات حدود 200 تومن ارزونتر درمیومد . زنگیدم از دفتر مرکزی قطر قیمت گرفتم، 100 تومن گرونتر از اماراتی قیمت داد!! بهش گفتم اما تو سایتتون این قیمت نیست، جواب داد اون پروازهای داخل سایت رو باید از خود سایت با کردیت کارت بگیرید و پروازای ما نرخش فرق داره و درنهایت من منصرف شدم و همون اماراتی رو خریدم

3) نمیدونم براتون پیش اومده برید آژانس اینقد تاریخای مختلف، ایرلاینای جورواجور، پرواز به شهرهای نزدیک به شهر مقصد رو قیمت بگیرید که خودتون خجالت بکشید و آخرش رزرو نکنید و خداحافظی کنید برید....حتی در مورد یک روتِ مشخص و یک ایرلاین هم، آدم گاهی میخاد ارزونترین رو انتخاب کنه (محدودیت زمانی برای پرواز نداشته باشه ) و باید روزای مختلف رو بخاد آژانس چک کنه براش!

4) سیستم رزرو اینترنتی مزیتی داره که شما میتونید وضعیت موجودی رزرو رو چک کنید و اگر بازهم پرواز جا میداد، رزرو رو خودتون کنسل کنید و دوباره بگیرید تا مهلت بیشتری برای پرداخت هزینه داشته باشید

5) قاعدتا در صورت کنسل کردن بلیط خریداری شده، برای refund دیگه نباید نیاز به رفتن به آژانس مربوطه داشته باشید (اما مطمئن نیستم)

فعلا این موارد بنظرم اومد

سلام

خیلی ممنون از بابت این لینک اما اینجور که من فهمیدم این پرواز ها واسه ایران به خارج از کشور هست ، اگه بخایم از خارج به ایران بیام میشه از این افر استفاده کرد؟ قیمتش فکر میکنم خیلی خوبه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198 نمایش پست ها
    سلام

خیلی ممنون از بابت این لینک اما اینجور که من فهمیدم این پرواز ها واسه ایران به خارج از کشور هست ، اگه بخایم از خارج به ایران بیام میشه از این افر استفاده کرد؟ قیمتش فکر میکنم خیلی خوبه
    بنظر نمیاد برای خرید بلیط هواپیما از خارج به ایران این مکانیزم قابل استفاده باشه !

اما پیشنهاد میکنم آنلاین رزرو کنید پرواز موردنظر رو و ببینید میشه ازین طریق اقدام کرد یانه .....بعدش فید بک رو اینجا هم بذارید

کلا برای کسی که کردیت کارت داره بهتره هتل و پروازشو خودش روزو کنه یا در صورتی که همون پرواز و هتل رو بخواد از آژانس بگیره فرقی از نظر هزینه های فرقی نمی کنه؟

چون میدونم آژانسو هم کارمزد خودشونو دارن هم دلارو یکم بالاتر حساب می کنن، ولی از طرفی چون مثلا چارتر میگیرن قیمت عمده از خرید تکی من کمتر در میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    کلا برای کسی که کردیت کارت داره بهتره هتل و پروازشو خودش روزو کنه یا در صورتی که همون پرواز و هتل رو بخواد از آژانس بگیره فرقی از نظر هزینه های فرقی نمی کنه؟

چون میدونم آژانسو هم کارمزد خودشونو دارن هم دلارو یکم بالاتر حساب می کنن، ولی از طرفی چون مثلا چارتر میگیرن قیمت عمده از خرید تکی من کمتر در میاد؟
    سلام. این سوال من هم هست. ممنون میشم کسی جواب بده.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها

روی تور ها بله ممکنه اژانس ارزونتر بیفته ! ولی اگر نه هیچ فرقی نمیکنه !

Junior Member ziggorat آواتار ها

درستهو من از تو سایت خریدم. برام تو رسید یا نرخ روز که گویا 4شنیه و شنیه اعلام میشه حساب کرد. خلاصه خیلی عالیه. بهترین هواپیمایی به نظز من قطر هستش.

Junior Member ziggorat آواتار ها

برای کنسل کردن 3 هفته بعد پول رو به حساب میریزن که فکر کنم خیای زمان خوبیه.
    هزینه کنسلی بستگی به کلاس پرواز داره که حدود 50 دلاره
    هزینه تغییر تاریخ پرواز بستگی به کلاس پرواز داره که حدود 30 دلاره
    من از پزوازاش بلیت گرفتم که هیچ مشکل خاصی نداره
    پروازهای داخل سایت رو باید از خود سایت با کردیت کارت ایرانی بگیرید و پروازای ما نرخش فرق داره و ارزون تره
    درواقع فکر نکنم ارزون تر از قطر گیر بیایرید
    دلیل اینه که واسه جام جهانی تو کلی هواپیما گرفتن بهترین فرصته
    من برای پرتلند امریکا 754 دلار گرفتم با کارت بانک ابرانی شد 2361 گرفتم
    ارزون ترین بعدی برای KLM بود که 794 دلار می داد
    تاره هواپیما های قطر نو هستن

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)