نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: اعتراض به نحوه مدیریت FanTasTic

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

پیش فرض اعتراض به نحوه مدیریت FanTasTic

لطفا تمام کسانی که از ایشون امتیازه منفی دریافت کردهان نظر دهند تا تحلیل کنیم چون به نظر من سخت گیری توسط مدیران و رعایت قوانین توسط کاربران نه تنها خوبه بلکه عالیه ولی سخت گیریه بی موردجز اینکه از تعداد اعضای فعال مثل من و خیلی های دیگه می کاهد و باعث رکود می شود نتیجه دیگری ندارد واقعا من از بقیه مدیر ها خ راضیم و چند ساعت پیش از همه تشکر کردم ولی بی غرض و بی تعصب می گم تاپیک منو حذف نکنید تا همه نظر بدن.این روش مدیریت ایشون زیر سوال بردن مدیریت بقیه مدیران خوب applyabroad و نتیجه منفی دارد

پیش فرض پاسخ : اعتراض به نحوه مدیریت FanTasTic

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    لطفا تمام کسانی که از ایشون امتیازه منفی دریافت کردهان نظر دهند تا تحلیل کنیم چون به نظر من سخت گیری توسط مدیران و رعایت قوانین توسط کاربران نه تنها خوبه بلکه عالیه ولی سخت گیریه بی موردجز اینکه از تعداد اعضای فعال مثل من و خیلی های دیگه می کاهد و باعث رکود می شود نتیجه دیگری ندارد واقعا من از بقیه مدیر ها خ راضیم و چند ساعت پیش از همه تشکر کردم ولی بی غرض و بی تعصب می گم تاپیک منو حذف نکنید تا همه نظر بدن.این روش مدیریت ایشون زیر سوال بردن مدیریت بقیه مدیران خوب applyabroad و نتیجه منفی دارد
    شما نظراتت خیلی تحریک آمیز و لحنتون بسیار زنندس! الانم یه تاپیک ایجاد کردین که از "محمدرضا" بخاطر امتیاز منفی که بهتون داده انتقام بگیرین؟!!!؟؟ خیلی بی انصافیه! اتفاقا من از مدیریت ایشون راضیم و اینکه برای نمرات منفی که به شما داده دلیل قانع کننده داره. و از مدیریت میخوام این تاپیکو ببنده که بیشتر از این سایت به قهقرا نره!

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

ایشون این امتیازه منفی رو به خاطر جدله بی مورده شما دادن من جواب شما رو با دلیل دادم ولی شما جوابتون این بود که چون من دخترم پستم حذف نمیشه من اون پست شما رو برای تمام مدیر ها میفرستم تا ببینم نظرشون در مورد این توهینی که به همه مدیر ها کردین چیه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    شما نظراتت خیلی تحریک آمیز و لحنتون بسیار زنندس! الانم یه تاپیک ایجاد کردین که از "محمدرضا" بخاطر امتیاز منفی که بهتون داده انتقام بگیرین؟!!!؟؟ خیلی بی انصافیه! اتفاقا من از مدیریت ایشون راضیم و اینکه برای نمرات منفی که به شما داده دلیل قانع کننده داره. و از مدیریت میخوام این تاپیکو ببنده که بیشتر از این سایت به قهقرا نره!
    دوست عزیزم منم آزاد می خونم بحثتونم تو تاپیک گرفتن پذیرش تو آزاد دیدم این که شما سراسری میخونی نباید بهت بر بخوره به نظر من هم حرف nazanin درسته fantastic با این کاراش باعث میشه کسی جرات نکنه پست بده و خیییلی از سوال ها بی جواب میمونه به نظر من هم ایشون صلاحیت مدیریت ندارن من خودم وقتی مدیریت مدیر هایی مثل میلاد aida nima aa student, و خیلی های دیگه رو می بینم کیف می کنم ولی احساس میکنم fantastic باید روش خودش و عوض کنه

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

کاربر گرامی؛

محل رسیدگی به اعتراضات، تاپیک اعتراض به حذف، ویرایش و به طور کلی عملکرد مدیریت فروم می‌باشد، لذا خواهشمند است از ارسال پست اعتراضی خود در تاپیک های دیگر خودداری فرمایید. همچنین توجه بفرمایید که وارد شدن به موضوعات اعتراضی دیگران مجاز نمی‌باشد.

در صورت تمایل، لطفا نسبت به ایجاد یک موضوع جدید در تاپیک مذکور - بر اساس الگوی اعتراضات - اقدام فرمایید تا نسبت به بررسی و رسیدگی به آن اقدام شود.

با سپاس
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)