صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 63

موضوع: به همراه بردن همسر وفرزند (با ویزای تحصیلی نروژ)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Agder

پیش فرض پاسخ : به همراه بردن همسر وفرزند (با ویزای تحصیلی نروژ)

همسر شما اینجوری نمیتونه خارج بشه که. باید معافیت داشته باشه حالا هر مدلش مثلا تحصیلی. بهترین راهش اینه. همسر شما از دانشگاه برگن پذیرش بگیره. از طریق اون معافیت تحصیلی بگیره. اونوقت از طریق پیوستن به همسر (یعنی شما) ویزا بگیره. بعد بره وجه ضمانت رو بریزه و مجوز خروج بگیره و در انتها بیاد پیش شما. تا زمانی که نروژ محصل باشه میتونه معافیت تحصیلیش رو تمدید کنه.

حقوق شما برای زندگی مشترک بیشتر از کافی هست یعنی خیالتون راحت.

نقل قول نوشته اصلی توسط TTM70 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من برای دکتری دانشگاه برگن اقدام کردم، با حقوق 436000 کرون، می خواستم بدونم اگر همسر من سربازی نرفته باشه راهی هست که بتونه همراه من بیاد؟ مثلا با ویزای توریستی و وثیقه خارج بشه بعد برای ویزای همراه اقدام کنیم؟ و اینکه همین حقوقی که برای من تعیین شده برای ساپورت هر دومون کافی هست یا مبلغ بیشتری لازمه تو حساب داشته باشیم؟
    خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_b نمایش پست ها
    همسر شما اینجوری نمیتونه خارج بشه که. باید معافیت داشته باشه حالا هر مدلش مثلا تحصیلی. بهترین راهش اینه. همسر شما از دانشگاه برگن پذیرش بگیره. از طریق اون معافیت تحصیلی بگیره. اونوقت از طریق پیوستن به همسر (یعنی شما) ویزا بگیره. بعد بره وجه ضمانت رو بریزه و مجوز خروج بگیره و در انتها بیاد پیش شما. تا زمانی که نروژ محصل باشه میتونه معافیت تحصیلیش رو تمدید کنه.

حقوق شما برای زندگی مشترک بیشتر از کافی هست یعنی خیالتون راحت.

آخه ایشون دانشجوی ارشده و گرفتن پذیرش دکتری با توجه به رزومه ش خیلی محتمل نیست. برای ارشد هم که دو بار معافیت نمیدن. اما تا جایی که میدونم در زمان دانشجویی و تا یک سال بعد که هنوز سرباز محسوب نمیشن به صورت توریستی با وثیقه میتونن خارج بشن از کشور. از این طریق یعنی ممکن نیست اقدام کنیم؟

با فرض اینکه وثیقه را پس نگیریم و نخواد که دیگه برگرده به ایران.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Agder

شما نگفته بودی که الان دانشجوعه! خب شما بعنوان الحاق به همسر براش ویزا بگیر چرا دیگه توریستی؟ روالش اینه که شما جداجدا یا همزمان اقدام میکنین (شما که ویزای نیروی کار باید بگیری ایشون هم ویزای الحاق به همسر). ایشون که ویزا گرفت بعد میره نظام وظیفه باید وثیقه رو برای سفر توریستی بریزه و بعد با همون ویزای الحاق به همسر بیاد نروژ. دیگه بعدش میخاد یا نمیخاد بیاد ایران رو من نمیدونم اما ویزای الحاق به همسر رو شما میتونین تو نروژ تبدیل به کارت اقامت کنین و بعد تمدید میشه و تا زمانی که حضور شما اونجا برای دولت نروژ موجه باشه حضور ایشون هم موجه خواهد بود.
    سفارت نروژ کاری به اینکه همسر شما سربازی رفته یا نرفته نداره. منظورت این بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط TTM70 نمایش پست ها
    آخه ایشون دانشجوی ارشده و گرفتن پذیرش دکتری با توجه به رزومه ش خیلی محتمل نیست. برای ارشد هم که دو بار معافیت نمیدن. اما تا جایی که میدونم در زمان دانشجویی و تا یک سال بعد که هنوز سرباز محسوب نمیشن به صورت توریستی با وثیقه میتونن خارج بشن از کشور. از این طریق یعنی ممکن نیست اقدام کنیم؟

با فرض اینکه وثیقه را پس نگیریم و نخواد که دیگه برگرده به ایران.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط resorius نمایش پست ها
    وضعیت من هم همین هست. واسه دانشجو 111657 کرون که باید به حساب دانشگاه واریز بشه (که رسیدید اونجا برمیگردونند) و یک حداقل 253704 کرون که گواهی بانک میخواد. میشه با هم برای ویزا اقدام کرد اما مشکلی که هست محل اقامت خانواده در نروژ باید مشخص باشه. بخ جز اینها مشکل خاصی نیست.

سلام

وقتتون بخیر
    من هم لینک رو خوندم ولی یه سوالی داشتم و اون اینکه اگر دانشجو سالانه فاند خوبی دریافت کنه آیا باز هم نیازه که گواهی بانکی 253705 کرون رو داشته باشه و نشون بده برای یک ساله همسرش؟؟؟؟!!!!!!!

سلام.من برای دکتری نروژ میخوام اقدام کنم.10 روز تا پایان ددلاین مونده اگه میشه راهنماییم کنین.
    متاهلم. میخواستم ببینم رسیدم اونجا باید همسرم درخواست ویزا الحاق به همسرو بده؟ و چقد باید هم برای خودم هم ایشون پول تو حساب بزارم. همون 250 هزارتاس با توجه به اینکه دکتری حقوق 2000 تایی میدن.ممنونم.

سلام وقت همگی به خیر ببخشید من یه سوال دارم من برای پاییز 2019 پذیرش ارشد از دانشگاه ntnu گرفتم و یه دختر 2.5 دارم که می خوام همزمان با هم بریم ؟ سوالم این بود که چقدر امکانش هست که من با دخترم همزمان بریم و همسرم بعدا واسه ویزا درخواست بده؟ و اینکه چه ویزایی باید براش درخواست بدم

Local Moderator

سلام

تبریک میگم خدمتتون. لطفاً نتیجه پذیرش رو به همراه رشتتون در تاپیک اعلام نتیجه پذیرش 2019 اعلام بفرمایید. این تاپیک

چند تا مورد در خصوص سوال شما مطرح هست:

اول این که احتمالاً ویزای شما را با هم خواهند داد یا به فاصله کوتاهی پس از هم که بتونید با دخترتون برید، منتها همسرتون بعد از رسیدن شما می تونن درخواست بدن.

دوم این که برای اضافه شدن هر کدام از افراد به شما در نروژ، باید مبلغی معادل 260 هزار کرون در حساب شما باشه. این لینک رو ببینید:
    https://www.udi.no/en/want-to-apply/family-immigration/family-immigration-with-a-citizen-of-a-country-outside-the-eueea/?o=s&f=irn&c=irn#link-4221

سوم این که به فرض شما با دخترتون تونستید ویزا بگیرید و رفتید، تا اضافه شدن همسرتون، چطور می خواهید به کارهاتون برسید؟

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_176 نمایش پست ها
    سلام وقت همگی به خیر ببخشید من یه سوال دارم من برای پاییز 2019 پذیرش ارشد از دانشگاه ntnu گرفتم و یه دختر 2.5 دارم که می خوام همزمان با هم بریم ؟ سوالم این بود که چقدر امکانش هست که من با دخترم همزمان بریم و همسرم بعدا واسه ویزا درخواست بده؟ و اینکه چه ویزایی باید براش درخواست بدم

من با مهدکودک مکاتبه کردم و اونها به من گفتن که می تونم دخترم رو ثبت نام کنم بعدم اینکه من کل صفحات رو خوندم یعنی امکان اینکه همزمان به سه تامون ویزا بدن نیست؟

Local Moderator

سلام

به شما و دخترتان که به نظرم با هم ویزا میدن و اگر مهدکودک دخترتون رو پذیرش می کنه، مشکلی نیست. ولی همسرتان قطعاً بعد شما باید برای ویزا اقدام کنند و دیرتر می تونن به شما ملحق بشن.

برای هزینه های دو نفر دیگر که در لینک نوشته با UDI مکاتبه ای داشتید که مطمین بشید برای دخترتان هم این قدر باید به حسابتان منتقل بشه؟

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_176 نمایش پست ها
    من با مهدکودک مکاتبه کردم و اونها به من گفتن که می تونم دخترم رو ثبت نام کنم بعدم اینکه من کل صفحات رو خوندم یعنی امکان اینکه همزمان به سه تامون ویزا بدن نیست؟

سلام خسته نباشید
    من برای ارشد اپلای کردم و سه تا سوال برام یش اومده:

1- ممکنه که هم سهم خودم و هم سهم همسرم رو به صورت تمکن مالی نشون بدم یا حتما باید بفرستم پول رو

2- یه قانونی هست که میگه ازدواج هایی که یکیاز طرفین زیر 24 سال باشه با توجه به وضعیت کودک همسری در ایران قابل قبول نیست و حتما هر ردو باید بالای 24 باشن. این درسته؟ کسی میتونه راهنماییم کنه؟

3- آیا اگه تونستیم با هم بریم میتونم از خوابگاه های دانشگاه استفاده منم یا دیگه بهم تعلق نمیگیره؟ شنیده ام مثل اینکه خوابگاه متاهلی دارن.

ممنونم اگه راهنمایی کنین دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)