صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 63

موضوع: به همراه بردن همسر وفرزند (با ویزای تحصیلی نروژ)

Banned

پیش فرض پاسخ : به همراه بردن همسر وفرزند (با ویزای تحصیلی نروژ)

با سلام
    برای ویزای همسر چه زمان باید اقدام بشه ؟ بعد از اینکه ویزای دانشجوویی فرد اصلی اومد؟ چه مقدار باید پول توی حساب باشه
    با سپاس

Local Moderator

سلام دوست عزیز
    بعد این که ویزای دانشجویی متقاضی بیاد و بره نروژ، دو هفته ای طول می کشه تا بتونه تو بانک های نروژ حساب باز کنه. بعد باید مبلغی حدود 242000 کرون پول تو حسابش بریزه تا تازه همسر بتونه برای ویزای همراه تقاضا بده. می گن تا چند ماه هم ممکنه طول بکشه.
    شاد باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط mgamini نمایش پست ها
    با سلام
    برای ویزای همسر چه زمان باید اقدام بشه ؟ بعد از اینکه ویزای دانشجوویی فرد اصلی اومد؟ چه مقدار باید پول توی حساب باشه
    با سپاس
    ویرایش توسط MMoHH : June 19th, 2013 در ساعت 05:54 PM

Junior Member

سلام
    میشه لطفاتوضیحات کامل تو این زمینه بدین؟
    همسر من هم داره واسه ادامه تحصیل میادنروژمیخواستم ببینم من چطور میتونم همراهش بیام؟
    ممنون

Local Moderator

سلام
    متأسفانه سفارت نروژ، برعکس بعضی از سفارت های دیگه، این اجازه رو نمده که همسرتون با شما وارد نروژ بشه.
    شما باید ابتدا بیایید نروژ، درخواست شماره ملی نروژی بدید و بعد حساب باز کنید.
    مدتی طول می کشه که همسرتون با ساپورت شما به عنوان همراه بتونه بیاد نروژ.
    شاد باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise2 نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطفاتوضیحات کامل تو این زمینه بدین؟
    همسر من هم داره واسه ادامه تحصیل میادنروژمیخواستم ببینم من چطور میتونم همراهش بیام؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    بر خلاف نظر دوستمون باید بگم که سفارت نروژ از هیچ قاعده کلی در این موارد تبعیت نمی کنه. بودن کسی که تو مدت 1 ماه ویزای خودش و همسرش با هم اومده. موردی هم بوده که بعد از چندین ماه ویزای خود طرف که دانشجو بوده نیومده ولی ریجکت ویزای همسرش اومده... یا شانس و یا اقبال هست قضیه...
    توضیحی هم ندارم که چرا این جوریه............

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohyeddin نمایش پست ها
    سلام
    متأسفانه سفارت نروژ، برعکس بعضی از سفارت های دیگه، این اجازه رو نمده که همسرتون با شما وارد نروژ بشه.
    شما باید ابتدا بیایید نروژ، درخواست شماره ملی نروژی بدید و بعد حساب باز کنید.
    مدتی طول می کشه که همسرتون با ساپورت شما به عنوان همراه بتونه بیاد نروژ.
    شاد باشی.

Local Moderator

سلام
    از سایر عزیزانی که در این زمینه تجربه دارند، خواهش می کنم نظراتشون رو بیان کنن.
    شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط noush نمایش پست ها
    سلام
    بر خلاف نظر دوستمون باید بگم که سفارت نروژ از هیچ قاعده کلی در این موارد تبعیت نمی کنه. بودن کسی که تو مدت 1 ماه ویزای خودش و همسرش با هم اومده. موردی هم بوده که بعد از چندین ماه ویزای خود طرف که دانشجو بوده نیومده ولی ریجکت ویزای همسرش اومده... یا شانس و یا اقبال هست قضیه...
    توضیحی هم ندارم که چرا این جوریه............

Junior Member dorna1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrda88 نمایش پست ها
    سلام، من سال پیش برای فوق اومدم نروژ، اون موقع همچین صفحه ای نبود و من برای گرفتن ویزای همسرم خیلی تحقیق کردم و بالاخره گرقتیمش. چون بعد عبد کارای سفارت آغاز میشه اگر کسی سوالی داشت خوشحال میشم اکه بدونم کمکش کنم.
    سلام
    اگه راهنمایی کنین ممنون میشم .آیا میشه من و شوهرم همزمان ویزای تحصیلی برای ارشد بگیریم و با هم بریم وقتی رسیدیم نروژ من ادامه تحصیل بدم اما شوهرم ترم اول مرخصی تحصیلی بگیره یا اصلا سر کلاسها نره و در جستجوی کار باشه تا بتونه کارفرما پیدا کنه و job offer بگیره؟(مهندس صنایع ست و سابقه کار در زمینه نفت و گاز داره).چون اصلا شوهرم قصد ادامه تحصیل نداره.

Junior Member

سلام
    برای ویزای الحاق به همسر ، 23 شهریور رفتم مصاحبه سفارت. همسرم مرداد ماه با ویزای دانشجویی مقطع فوق لیسانس به نروژ رفتن. آفیسر زمان مصاحبه گفت 4_3 ماه زمان میبره تا جواب ویزاتون بیاد. فردای روز مصاحبه ایمیل زدند که ممکنه 8_9ماه طول بکشه!!
    می خواستم بدونم کسی جدیدا برای ویزای الحاق به همسر اقدام کرده؟
    معمولا چقدر زمان میبره؟

ایمیلی که از سوی اداره مهاجرت یا UDI ارسال می شود یک ایمیل با فرمت از قبل تعیین شده است که در آن زمان انتظار بر اساس آنچه در سایت هم درج شده نقل می شود.پس خیلی به آن توجه نکنید.معمولا ویزای همراه دانشجو خیلی طول نمی کشد.2 ماه و نهایتا 3 ماه اگر مدارک جدیدی از شما خواسته شود.پیگیر باشید و به اداره مهاجرت ایمیل یا تلفن بزنید و با ارائه DUF نامبرتان پیگیر پرونده شوید.قطعا زودتر جواب می گیرید.پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rosmer نمایش پست ها
    سلام
    برای ویزای الحاق به همسر ، 23 شهریور رفتم مصاحبه سفارت. همسرم مرداد ماه با ویزای دانشجویی مقطع فوق لیسانس به نروژ رفتن. آفیسر زمان مصاحبه گفت 4_3 ماه زمان میبره تا جواب ویزاتون بیاد. فردای روز مصاحبه ایمیل زدند که ممکنه 8_9ماه طول بکشه!!
    می خواستم بدونم کسی جدیدا برای ویزای الحاق به همسر اقدام کرده؟
    معمولا چقدر زمان میبره؟
    You were born an original. Don't die as a copy

Junior Member

با سلام
    من همسرم برای PhD میخواد نروژ آپلاي کنه. سوالم اینه که با توجه به اینکه دانشجویان دکترا لازم نیست برای درخواست ویزای همسر پول تو حساب بانکی نروژ داشته باشن. آیا میتونیم با هم برای ویزا اقدام کنیم و با هم وارد نروژ بشیم یا بازم اون باید چند ماه زودتر بره؟ در ضمن یک پسر سه ساله هم داریم.
    اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.
    Have courage to lead the life you want to lead

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)