صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 63

موضوع: به همراه بردن همسر وفرزند (با ویزای تحصیلی نروژ)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به همراه بردن همسر وفرزند (با ویزای تحصیلی نروژ)

سلام
    دوستان براي گرفتن ويزاي همسر چقدر بايد تو حسابمون باشه؟
    ممنون ميشم جواب بديد

دوستان سلام.
    من پذیرش ارشد گرفتم. میخوام با پسرم و همسرم برم. شرایط گرفتن ویزا چجوریه؟ همزمان به خودم و خونواده م میدن یا اول به خودم میدن و بعدا باید پسرم و همسرم بیان؟ استرس دارم....پسرم کوچیکه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rozepoo نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من پذیرش ارشد گرفتم. میخوام با پسرم و همسرم برم. شرایط گرفتن ویزا چجوریه؟ همزمان به خودم و خونواده م میدن یا اول به خودم میدن و بعدا باید پسرم و همسرم بیان؟ استرس دارم....پسرم کوچیکه
    سلام،
    فکر میکنم از این لینک شاید بتونید اطلاعاتی بدست بیارید. https://www.udi.no/en/want-to-apply/...?c=irn#link-58

اصلا در این مورد مطمن نیستم اما یکی از دوستان میگفت جدیدا میتونید برای همسرتون همزمان با خودتون اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hagit نمایش پست ها
    سلام،
    فکر میکنم از این لینک شاید بتونید اطلاعاتی بدست بیارید. https://www.udi.no/en/want-to-apply/...?c=irn#link-58

اصلا در این مورد مطمن نیستم اما یکی از دوستان میگفت جدیدا میتونید برای همسرتون همزمان با خودتون اقدام کنید.
    ممنون ازجوابتون. سایت رو زیر و رو کردم قانع نشدم و اطلاعات درست و درمونی پیدا نکردم!
    حالا برا udi ایمیل زدم، ببینم چی جواب میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط fahim66 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان براي گرفتن ويزاي همسر چقدر بايد تو حسابمون باشه؟
    ممنون ميشم جواب بديد

سوال منم هست.
    لطفا اگه جواب گرفتین شما، به منم اطلاع بدین.

Junior Member

وضعیت من هم همین هست. واسه دانشجو 111657 کرون که باید به حساب دانشگاه واریز بشه (که رسیدید اونجا برمیگردونند) و یک حداقل 253704 کرون که گواهی بانک میخواد. میشه با هم برای ویزا اقدام کرد اما مشکلی که هست محل اقامت خانواده در نروژ باید مشخص باشه. بخ جز اینها مشکل خاصی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط resorius نمایش پست ها
    وضعیت من هم همین هست. واسه دانشجو 111657 کرون که باید به حساب دانشگاه واریز بشه (که رسیدید اونجا برمیگردونند) و یک حداقل 253704 کرون که گواهی بانک میخواد. میشه با هم برای ویزا اقدام کرد اما مشکلی که هست محل اقامت خانواده در نروژ باید مشخص باشه. بخ جز اینها مشکل خاصی نیست.

سلام.شما این مرحله رو پشت سر گذاشتید یعنی؟ یعنی با همسر اقدام کردید و الان اونجائین؟ این مقدار 253704 رو از چه منبعی در آوردید؟؟؟

Junior Member gn68 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rozepoo نمایش پست ها
    سلام.شما این مرحله رو پشت سر گذاشتید یعنی؟ یعنی با همسر اقدام کردید و الان اونجائین؟ این مقدار 253704 رو از چه منبعی در آوردید؟؟؟
    به سايت udi مراجعه كنيد قسمت family immigration اين مبلغ 253704 رو اونجا نوشته كه احتياج هستش كه نشون بديد داريد تو حسابتون .

Banned

دوستان منم همین سوالو داشتم و استرس شدید داشتم بدون همسرم چطور برم اما الان تو این لینکی که گزاشتید خوندم که اگر همزمان با خانوادتون درخواست بدید همزمان جواب میگیرید.امیدوارم واقعا اینطور باشه
    Your spouse or cohabitant and children can usually apply to come and live with you in Norway. If your family members apply at the same time as you, you will receive the answer to your applications at the same time

Junior Member

سلام دوستان، من برای دکتری دانشگاه برگن اقدام کردم، با حقوق 436000 کرون، می خواستم بدونم اگر همسر من سربازی نرفته باشه راهی هست که بتونه همراه من بیاد؟ مثلا با ویزای توریستی و وثیقه خارج بشه بعد برای ویزای همراه اقدام کنیم؟ و اینکه همین حقوقی که برای من تعیین شده برای ساپورت هر دومون کافی هست یا مبلغ بیشتری لازمه تو حساب داشته باشیم؟
    خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)