صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 98 , از مجموع 98

موضوع: راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به استرالیا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط dehnavi نمایش پست ها
    این رو هم اضافه کنم که برای اون جدول سودها ظاهرا یکسری شرایط جدید دارند که مثلا برای وست پک باید حداقل 50 دلار واریزی داشته باشید و برداشت نداشته باشید تا اون ماه بهتون همون مبلغ سود تعلق بگیره و یا commenworth حداقل واریزی 200 دلار رو گفته ولی یکبار برداشت بدون جریمه هم اجازه میده.

Bonus rate conditions (if they are any)

The terms for earning the bonus rate should play a big role in the account you choose because if you don't meet them, you will only earn the base rate for that month. For example, with Westpac, you need to make at least a $50 deposit and have no withdrawals to get the bonus rate, while CommBank requires that you grow your savings by at least $200 but allow one withdrawal. Since the base rates are typically very low, you will want to ensure that you are able to meet these terms before investing your savings.
    این سودها به چه دردی میخوره با اون درصد

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    این سودها به چه دردی میخوره با اون درصد
    کلا من اینکار رو انجام دادم که دوستانی که مثل من از افراد دیگه سوال می پرسن و جواب واضح دریافت نمیکنند بدونن که هر بانک چه مزایا و معایبی داره. مثلا من NAB رو گزینه بدی توش نمی بینم اما چند نفر کامنت بد دادند اما تجربه ای رو نقل نکردند. فقط گفتن بانک بدی هست. یا کمن ورث رو خیلی ها تعریف میکنند درحالی که هزینه نگهداری ماهانه و جریمه برداشت و گزینه های دیگه ای داره که اگه در نظر نگیرید امکان داره کلا هر روز از حسابتون کم بشه. بماند که نرخ سود یا خیلی کمه یا امکان داره چیزی تعلق نگیره.
    بازم درخواست دارم از دوستان تجربه شون رو در مورد بانک در میان بزارن. به گفتن بانک خوبیه یا بانک بدی اکتفا نکنن. ممنون

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

سلام
    من سالهاست که کاستومر NAB هستم واقعیتش تجره بد رو من متوجه نمیشم ولی وظیفه بانک اینه که پولتون رو نگه داره و یا پولی که قراره بحسابتون بیاد رو ثبت کنه و بهتون بدیت کارد بده که نب همه ی این کارها رو میکنه من با این بانک هوم لون هم دارم - اتفاقا نب شرایط سختی برای هوم لون داره چون تقاضا برای گرفتن هوم لون با نب بالاست - حسن نب اینه که هزینه ای از شما برای نگه داشتن پولتون نمیگیره
    ولی کامان ولث هزینه دازه البته فکر میکنم برای دانشجو ها پلنی داره که هزینه نداره
    اگر دنبال بانکی هستید که ازتون هزینه ماهیانه نگیره و مینیمم امانت هم نداشته باشه نب گزینه ای خوبیه - البته معایبش اینه که خیلی سریع جواب ایمیل ها رو نمیدن اگر مشکلی داشته باشین شاید خیلی سریع رسیدگی نکنن
    من با ANZ هم حساب دارم و راضیم - حساب من در ای ان زد مجانیه بشرطی که هر ماه 2000 دلار ترنزکشن داشته باشه - بعضی ماهها که این اتقاق نمیوفته خودم 2000 دلار منتل میکنم و برمیگردونم که 5 دلار هزینه ویو بشه
    موفق باشید
    Racism. It Stops With Me

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting - Shahid Beheshti University

نقل قول نوشته اصلی توسط ArashDezzaki نمایش پست ها
    درود به همه دوستان
    در آغاز نیاز می بینم که از کوشش همه دوستان در این گروه (و به اشتراک گذاری اطلاعاتشان) سپاسگذاری کنم.

من و همسرم احتمالا اوایل July (به عنوان PR) به سیدنی می آییم و خرسند می شویم که بتوانیم با کسی هم خانه شویم، یا اگر کسی واحدی برای اشتراک (یا اسکان موقت) دارد به ما اطلاع بدهد.

پیروز باشید.
    سلام دوست عزيز
    من ايران هستم
    فقط خواستم بهتون تبريك بكم و بپرسم از طريق ويداي ١٨٩ ويزاتون گرنت شده و رشتتون چيه؟
    تو اگر سخت به من ميگيري،با خبر باش که پژمردن من آسان نيست،گرچه دلگيرتر از ديروزم،گر چه فرداي غم انگيز مرا ميخواند،ليک باور دارم دلخوشيها کم نيستزندگي بايد کرد.

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)