صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 98

موضوع: راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به استرالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به استرالیا

سلام دوستان عزیزم،من سابکلاس 189 و متاهل هستم.رشته تحصیلیم هم کامپیوتر هست!اما منتظر مدیکالمون هستیم هنوز!تو این فاصله یکسری تحقیقات کردیم و تصمیم گرفتیم برای ورود به استرالیا شهر بریزبین رو انتخاب کنیم اما اطلاعات کاملی در موردش نداریم!اگر عسل جون شما براتون امکان داره ممنون میشم مارو راهنمایی کنید.

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط minali93 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم،من سابکلاس 189 و متاهل هستم.رشته تحصیلیم هم کامپیوتر هست!اما منتظر مدیکالمون هستیم هنوز!تو این فاصله یکسری تحقیقات کردیم و تصمیم گرفتیم برای ورود به استرالیا شهر بریزبین رو انتخاب کنیم اما اطلاعات کاملی در موردش نداریم!اگر عسل جون شما براتون امکان داره ممنون میشم مارو راهنمایی کنید.
    سلام شهر بریزبین کلا جای مناسبی برای کامپیوتر نیست بنظر من شما اگر به سیدنی برید موفق تر خواهید بود- کلا کسانی که در شهرهای دیگه هستن عقیده دارن که سیدنی محل مناسب تری برای مهاحرین هست - بریزبین شهر خوبیه ولی خیلی برای کامچیوتر مناسب نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    سلام شهر بریزبین کلا جای مناسبی برای کامپیوتر نیست بنظر من شما اگر به سیدنی برید موفق تر خواهید بود- کلا کسانی که در شهرهای دیگه هستن عقیده دارن که سیدنی محل مناسب تری برای مهاحرین هست - بریزبین شهر خوبیه ولی خیلی برای کامچیوتر مناسب نیست
    ممنون از راهنماییتون.اما وکیل ما اصلا سیدنی رو پیشنهاد نکرده!!!ایشون گفتن ملبورن و بریزبین خیلی جاهای خوبی هستن هم برای رشته کامپیوتر و هم بریزبین به جهت هزینه!و اینکه سیدنی خیلی شهر گرونی هم هست!اما خودمون هیچ اطلاع موثقی نداریم!میتونم بپرسم شما با استناد به چی این حرفو زدین؟!ممنون

Junior Member analyst آواتار ها

سلام دوستان
    من عازم بریزبین هستم و میخواستم ببینم برای روزهای اول شما چه نوع اقامتی را پیشنهاد می کنید؟ کجاها میشه مستقر شد، چند وقت طول میکشه تا خونه پیدا کنی(سایت دانشگاه رو چک کردم و کلی گزینه مناسب پیدا کردم ولی دانشگاه توصیه کرده که حتما حضوری هم ببینم و بعد پول رو ترانسفر کنم) و چه مدارکی برای اجاره خونه در استرالیا لازمه؟ آیا کارت بانکی یا حساب بانکی هم میخواد و آیا نیاز به ترجمه مدرک خاصی از ایران هست؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید
    به جای لعنت به تاریکی، یک شمع روشن کنید

Junior Member

When I first arrived in Australia, I stayed at a hostel YHA for ten days. Basically you share a room at a hostel. YHA is a neat and clean one. It is reasonably cheap and they have branches all over Australia.

Good luck with your trip to OZ and finding a good accommodation.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minali93 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.اما وکیل ما اصلا سیدنی رو پیشنهاد نکرده!!!ایشون گفتن ملبورن و بریزبین خیلی جاهای خوبی هستن هم برای رشته کامپیوتر و هم بریزبین به جهت هزینه!و اینکه سیدنی خیلی شهر گرونی هم هست!اما خودمون هیچ اطلاع موثقی نداریم!میتونم بپرسم شما با استناد به چی این حرفو زدین؟!ممنون
    To me, Sydney and Melbourne sound better places. They are the biggest and the most populated cities in Oz and you should be able to find more job opportunities there. For example Google has a big nice office in Sydney.

Senior Member mehran23 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط analyst نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من عازم بریزبین هستم و میخواستم ببینم برای روزهای اول شما چه نوع اقامتی را پیشنهاد می کنید؟ کجاها میشه مستقر شد، چند وقت طول میکشه تا خونه پیدا کنی(سایت دانشگاه رو چک کردم و کلی گزینه مناسب پیدا کردم ولی دانشگاه توصیه کرده که حتما حضوری هم ببینم و بعد پول رو ترانسفر کنم) و چه مدارکی برای اجاره خونه در استرالیا لازمه؟ آیا کارت بانکی یا حساب بانکی هم میخواد و آیا نیاز به ترجمه مدرک خاصی از ایران هست؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید
    دوست عزيز بستگي به شرايط و وضع جيبتون داره. مجرد بودن يا متاهل بودن و خيلي چيزاي ديگه. از backpacker تا هتل و متل و ...

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

دوستان سلام.
    از اساتید اوزستان یه سوال داشتم. امکانش هست از داخل ایران در بانکی در استرالیا حساب باز کنیم و قبل از رفتن پول رو به اون حساب واریز کنیم؟

visa: subclass 476 , lodge: 4 Feb 2015 , case officer: 6 March 2015 , Health examination: 10 March 2015 , Grant: 16 March 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    از اساتید اوزستان یه سوال داشتم. امکانش هست از داخل ایران در بانکی در استرالیا حساب باز کنیم و قبل از رفتن پول رو به اون حساب واریز کنیم؟

این سوال من هم هست. دانشگاه میگع باید حساب از کنی تا پول بورس رو برات بریزیم. از commonealth نمیشه. ولی من westpac رو دیدم انگار میذارن از ایران حساب باز کنی برای اولین بار. وی اگه کسی راهی قطعی رو رفته بگه
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

سلام
    تا جاییکه میدونم بانک وست پک اجازه میده که از ایران حسابتون رو باز کنید. و برای انتقال پول از ایرانم هم شدنیه و هم راحته. اگه سرچ کنید انتقال پول از ایران به استرالیا، لیست صرافی هایی که اینکارو میکنن میاد. هم ایران شعبه دارن هم استرالیا
    من خودم دوبار امتحان کردم کارشون درسته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)