صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 98

موضوع: راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به استرالیا

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Falahat نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر

دوستان من میخوام حساب بانکی توی ملبورن باز کنم.
    از دوستان کسی اطلاع داره کدوم بانک مناسب تر هستش؟
    و همچنین برای سیم کارت. چه سیم کارتی بهتر است که هزینه اینترنتشم خوب باشه.

سپاس
    من تو Westpac حساب باز کرده بودم و راضی بودم. اما آپشن های دیگه ای هم مثل NAB و ANZ و غیره هست. اونا هم بانکهای خوبین. بنظر من خیلی با هم فرقی ندارند.
    سیم کارت من استارتر پک Vodafone رو گرفته بودم که فکر می کنم 20 دلار بود. عالی بود واسه شروع چون می تونستی انتخاب کنی 8 گیگ اینترنت، 90 دقیقه تماس با خارج از استرالیا، تماس مجانی داخل استرالیا داشته باشی. البته فقط ماه اول اینطوری بود. بعدش دیگه تعرفه عادی حساب می شد و به اندازه نیازت شارژ می کردی. من چند تا استارتر پک خریده بودم و تا چند ماه استفاده می کردم ولی خب انتقال شماره کمی دردسر داره و اگر می خواهید شماره تون رو نگه دارید این کار رو نکنید و یه سیم کارت بخرید. در ضمن pre paid بگیرید برای شروع، مثل سیم کارت اعتباری های ایران که شارژ می خریم. بنظر من بهتره از اینه که روی پلن خاصی باشید

Junior Member

سلام. به نظر شما برای خرید وای فای نامحدود داخل ملبورن، از سرویس و پلن چه شرکتی استفاده کنم که ارزونتر تموم شه؟

سوال بعدیم اینه که برای خرید آیفون، معمولا از کجا باید آفرها رو دنبال کنم؟ چون شنیدم یه مدت دنبال کنم میتونم آفر بهتری گیر بیارم. ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    من تو Westpac حساب باز کرده بودم و راضی بودم. اما آپشن های دیگه ای هم مثل NAB و ANZ و غیره هست. اونا هم بانکهای خوبین. بنظر من خیلی با هم فرقی ندارند.
    سیم کارت من استارتر پک Vodafone رو گرفته بودم که فکر می کنم 20 دلار بود. عالی بود واسه شروع چون می تونستی انتخاب کنی 8 گیگ اینترنت، 90 دقیقه تماس با خارج از استرالیا، تماس مجانی داخل استرالیا داشته باشی. البته فقط ماه اول اینطوری بود. بعدش دیگه تعرفه عادی حساب می شد و به اندازه نیازت شارژ می کردی. من چند تا استارتر پک خریده بودم و تا چند ماه استفاده می کردم ولی خب انتقال شماره کمی دردسر داره و اگر می خواهید شماره تون رو نگه دارید این کار رو نکنید و یه سیم کارت بخرید. در ضمن pre paid بگیرید برای شروع، مثل سیم کارت اعتباری های ایران که شارژ می خریم. بنظر من بهتره از اینه که روی پلن خاصی باشید
    سلام
    خیلی ممنون از اطلاعاتتون
    از داخل ایران هم میشه این حساب رو باز کرد؟

سلام
    خیلی ممنون از اطلاعاتتون
    از داخل ایران هم میشه این حساب رو باز کرد؟
    من اونجا حساب باز کردم ولی شنیدم Westpac رو میشه از ایران هم آنلاین باز کرد ولی مثل اینکه اگر تا چند ماه پول توش واریز نکنید بسته میشه.
    خواهش می کنم می تونید امتیاز اضافه کنید.

سلام و ممنون از پاسخگویی دوستان
    یک سوالی داشتم خدمتتون. ببخشید اگه بخوام از استرالیا برای ایران پولی بفرستم باید چیکار کنم چه راه هایی هست
    الان ایرانم ولی وقتی برم میخوام پولی که اونجا در میارمو بخشیشو بفرستم برای خانواده
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidozein نمایش پست ها
    سلام و ممنون از پاسخگویی دوستان
    یک سوالی داشتم خدمتتون. ببخشید اگه بخوام از استرالیا برای ایران پولی بفرستم باید چیکار کنم چه راه هایی هست
    الان ایرانم ولی وقتی برم میخوام پولی که اونجا در میارمو بخشیشو بفرستم برای خانواده
    خیلی ممنون
    از طریق صرافی هایی مثل MoneyMex یا Selectdeal
    من خودم تا حالا انتقالی انجام ندادم ولی از خیلی ها راجع به کار با این دو تو صرافی شنیدم و راضی بودند.

سلام وقتتون بخیر

دوستان من میخوام حساب بانکی توی ملبورن باز کنم.
    از دوستان کسی اطلاع داره کدوم بانک مناسب تر هستش؟
    و همچنین برای سیم کارت. چه سیم کارتی بهتر است که هزینه اینترنتشم خوب باشه.

سپاس
    سلام،اگر دلنشجو هستيد بانك كامن ولث خوبه،سيم كارت ارزون كه حدود ٢ گيگ اينترنت بده از وايا بخريد ماهي ١٦ دلار،ولي كلا اينترنت سيم كار گرونه،بهتره براي خونه واي فاي بخريد كه باصرفه تره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting - Shahid Beheshti University

نقل قول نوشته اصلی توسط ArashDezzaki نمایش پست ها
    درود به همه دوستان
    در آغاز نیاز می بینم که از کوشش همه دوستان در این گروه (و به اشتراک گذاری اطلاعاتشان) سپاسگذاری کنم.

من و همسرم احتمالا اوایل July (به عنوان PR) به سیدنی می آییم و خرسند می شویم که بتوانیم با کسی هم خانه شویم، یا اگر کسی واحدی برای اشتراک (یا اسکان موقت) دارد به ما اطلاع بدهد.

پیروز باشید.
    سلام دوست عزيز
    من ايران هستم
    فقط خواستم بهتون تبريك بكم و بپرسم از طريق ويداي ١٨٩ ويزاتون گرنت شده و رشتتون چيه؟
    تو اگر سخت به من ميگيري،با خبر باش که پژمردن من آسان نيست،گرچه دلگيرتر از ديروزم،گر چه فرداي غم انگيز مرا ميخواند،ليک باور دارم دلخوشيها کم نيستزندگي بايد کرد.

Junior Member

سلام،

برای تلفن زدن به ایران از استرالیا چه راههایی هست؟
    من خط تلفن vodafone گرفتم که نمیشه باهاش به ایران زنگ زد. میخواستم بپرسم برای تماس تلفنی با ایران چه راهی ارزون تره؟
    میشه کارت تلفن گرفت؟ کسی تجربه ای داره؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام . وقتتون بخیر. سرکار خانم شما همچنان تشریف دارین در بریزبن؟ میتونم از کمکتون استفاده کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)