صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 80

موضوع: تمام سوالات و نمونه سوالات GRE Subject Mathematic

پیش فرض راهنمایی درباره منابع math subject

دوستانی که سابجکت ریاضی امتحان دادن لطفا منابع و سرفصلهای مطالعاتیشون رو به همراه نمره بنویسن

ApplyAbroad Veteran
    FlirTcia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات و نمونه سوالات GRE Subject Mathematic

سلام دوستان
    میخواستم از کسانی که امتحان دادن خواهش کنم از تجربه شون بگن و منابعی رو که مطالعه کردن ذکر کنن.

پیش فرض پاسخ : راهنمایی درباره منابع math subject

نقل قول نوشته اصلی توسط morvarid2191 نمایش پست ها
    دوستانی که سابجکت ریاضی امتحان دادن لطفا منابع و سرفصلهای مطالعاتیشون رو به همراه نمره بنویسن

نقل قول نوشته اصلی توسط morvarid2191 نمایش پست ها

كتاب اصلي كه تو همه دنيا مطالع ميشه اينه:

Cracking the GRE mathematics subject test

فايلش هم روي وب هست، با يه جستجو مي تونيد دانلود كنيد، اول اين كتاب رو به همراه ٤ نمونه امتحان موجود بخونيد، بعد اون بخشهايي كه نياز به مطالعه عميقتر هست رو از منابع ديگه مطالعه كنيد، سرفصلها هم تو خود سايت ETS اومده، در بخش ويكي سايت applyabroad هم در مورد اين آزمون يه توضيحي هست

Junior Member

سلام دوستان
    راستش من می خوام چی آر ای سابجکت ریاضی بدم و تازه ام می خوام شروع کنم .رشته ام ریاضی و علوم پایه نیست. ولی ریاضیم بدک نیست . من نمونه ای که تو سایت ای تی اس بود و نگاه کردم . می خواستم بدونم مثلا اگه یکی بتونه 50 تا سوال از اون 66 تا رو بلد باشه خوبه در کل یا نه ؟
    غیر این cracking و 4 تا نمونه سوال منبع دیگری وجود نداره که بچه ها جواب گرفته باشن ازش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_np نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راستش من می خوام چی آر ای سابجکت ریاضی بدم و تازه ام می خوام شروع کنم .رشته ام ریاضی و علوم پایه نیست. ولی ریاضیم بدک نیست . من نمونه ای که تو سایت ای تی اس بود و نگاه کردم . می خواستم بدونم مثلا اگه یکی بتونه 50 تا سوال از اون 66 تا رو بلد باشه خوبه در کل یا نه ؟
    غیر این cracking و 4 تا نمونه سوال منبع دیگری وجود نداره که بچه ها جواب گرفته باشن ازش؟
    انتهاي همون دفترچه نمونه امتحان، يه جدول هست كه مشخص مي كنه اگر ٥٠ تا سوال رو درست بزنيد، حدوداً بالاي چند درصد جامعه آماري خواهيد شد، مي تونيد به اون جدول مراجعه كنيد.
    يه كتاب كمتر معروف براي امتحان هست از research and education association
    جز اين و cracking كتابي مخصوص امتحان نيست، كتابهاي رياضي ديگه رو با توجه به نياز و سطح خودتون مي تونيد بخونيد، تستهاي كنكور ارشد رياضي رو هم ببينيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electircal Engireeng

سلام
    دوستان من رشته ام ریاضی نیست، با مفاد درس ها آشنا نیستم. اون چند تا سوالی که گفتید از توپولوژی و گروه میاد منظورتون کدوم توپولوژی و گروه هست؟
    توپولوژی عمومی یا جبری؟
    مبانی گروه ها که در مقطع کارشناسی تدریس می شه رو بخونم یا گروه های متناهی و نامتناهی که بصورت جداگانه مطرح میشه هم باید بخونم ؟

ممنون
    آنجا و آنچه را که هستی، افکار و باورهایت رقم زده اند.
    افکار و باورهایت را تغییر بده، تا آنجا و آنچه را که هستی تغییر دهی.

ApplyAbroad Veteran
    FlirTcia آواتار ها

دوستان عزیز،
    من به پاسخ تشریحی این چهار دوره نمونه سوال ETS فوری احتیاج دارم. 0568, 8767, 9367, 9768
    هفته دیگه امتحان دارم... ممنون میشم کمک کنید.

Junior Member

میخواستم بدونم برای گرفتن پذیرش برای دکترا ریاضی محض به GRE Subject نیاز هست یا نه؟ اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electircal Engireeng

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirarsi نمایش پست ها
    میخواستم بدونم برای گرفتن پذیرش برای دکترا ریاضی محض به GRE Subject نیاز هست یا نه؟ اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم
    سلام. بله ، اگر برای آمریکا تصمیم دارید که جزو ملزمات هست. برای سایر کشورها هم توصیه می شه و موثر هست.
    آنجا و آنچه را که هستی، افکار و باورهایت رقم زده اند.
    افکار و باورهایت را تغییر بده، تا آنجا و آنچه را که هستی تغییر دهی.

سلام
    من تو این فروم خوندم که خیلی ها کتاب های ارشد رشته ی ریاضی و برای سابجکت پیشنهاد می کنند، امکان داره بگید چه درس هایی و چه کتاب هایی مد نظرشون هست ؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)