صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 88

موضوع: ترجمه ریز نمرات غیر رسمی برای اپلای "قبل از آزاد سازی مدرک تحصیلی"

پیش فرض پاسخ : ترجمه ریز نمرات (اپلای) قبل از آزاد سازی مدرک تحصیلی

سلام
    من کپی ریزنمرات رو از دانشگاه ارشد روزانه دارم ولی تا مدرک رو آزاد نکنم کارنامه رسمی نمیدن. چطوری می تونم این رو ترجمه کنم؟ چون دیگه الان واسه آزاد کردن مدرک وقت نیست.

دوستان لطفا اگه میشه منو راهنمایی کنید
    این دانشگاه مدارک رو به فارسی هم می خواد- یک سری ریزنمره از دانشگاه ارشد گرفتم- بعد اتمام مراحل ترجمه ، (چون می خوام چندین سری بگم ترجمه کنن) یک کپی از فارسی زیرنمرات بگیرم
    بعد از اینکه ببرم وزارت علوم تا هم کپی ترجمه وهم کپی ریزنمراتم مهر بخوره باید مجدد دانشگاه هم ببرم تا مهر و امضا کنه یا نه??

اون مهر و مومی که واسه مدارک لازمه توسط وزارت علوم هست یا دانشگاه ??

Send two official hard copies of all marksheet/transcripts from all post-secondary institutions you have attended, in the original language and in English. If degree status does not show on transcript and you have completed your program, you are also required to send your degree certificate. Documents must be sent to us in an unopened sealed envelope from the issuing institution. Unofficial transcripts can be uploaded via the online application system.

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام
    شما 1 سری ریز نمره بگیر از دانشگاه-5سری ترجمه کن
    فارسیش نیازی نیست اما کپی هم کفایت میکنه
    وقتی ترجمه شما مزین به مهر دادگستری و وزارت خارجه هستش مشکلی نداره و معتبره!
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان ، من دانشجوی سال آخر کارشناسی دانشگاه شیراز هستم و تا تیر 93 فارغ التحصیل میشم ، الان ریز نمراتم تا اینجا رو ترجمه میکنن که بتونم باهاش اپلای کنم ؟

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

سلام دوستان
    ترجمه ای که خودم از کارنامه نوشتم و هیچ مهر و امضایی از دانشگاه یا دارالترجمه نداره هم به عنوان ریزنمره غیررسمی تلقی میشه؟ توی همین فروم چندتا از بچه ها نمراتشون رو خودشون ترجمه کرده بودند و داخل یک فایل ورد یا پی دی اف ذخیره کرده بودند. اگه دانشگاهی قبول کنه که با ریزنمرات غیر رسمی اپلای کنیم، میشه همین ریزنمرات رو براشون فرستاد؟ دوستانی که تجربه دارند کمک کنند لدفن.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط imaa نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من دانشجوی سال آخر شهید بهشتی هستم می خوام بدونم برای اپلای این ترم با توجه به اینکه هنوز فارغ التحصیل نشدم چطوری باید ریز نمرات رو بگیرم؟آیا میتونم الان مبلغ آزاد کردن نمره هامو پرداخت کنم یا غیر رسمی اش رو بفرستم؟
    شما تا فارغ التحصیل نشین نمی تونین مدارکتون و آزاد کنین. فعلا ریز نمرات غیر رسمی و بفرستین. خیلی دانشگاهها در مراحل اولیه اپلای می پذیرن.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezahmd نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من دانشجوی سال آخر کارشناسی دانشگاه شیراز هستم و تا تیر 93 فارغ التحصیل میشم ، الان ریز نمراتم تا اینجا رو ترجمه میکنن که بتونم باهاش اپلای کنم ؟
    بله ترجمه غیر رسمی و برای خیلی دانشگاهها قابل قبوله اما وقتی پذیرشتون نهایی شد باید مدارک آفیشال و بفرستین براشون.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

Junior Member FDR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Emichat نمایش پست ها
    من خودم دانشجوی ارشدم. البته کارت سربازی داشتم ولی سر پول و وقت مدرک کارشناسی رو آزاد نکردم و از اون طرف ریزنمرات برای ارشد رو هم دانشگاه ما (وزارت بهداشت) به هیچ وجه تا فارغ التحصیل نشیم نمیدن.
    برای همین به جاهایی که میخواستم بفرستم ایمیل زدم و مساله رو گفتم. بدون استثنا همشون موافقت کردن حتی دانشگاهی مثل میشیگان که بصراحت گفته بود نمره غیر رسمی قبول نمیکنه......
    میشه متن اون ایمیل رو بگذارید؟ نمیدونم تو ایمیلم دقیقا چی بگم که کاملا موضوع رو برسونم ...... (البته من ریزنمره کارشناسی برای اپلای ارشد می‌خوام نه دکترا که در عمل فرقی ندارن تو اصل قضیه)
    ویرایش توسط FDR : December 2nd, 2013 در ساعت 12:43 AM
    شکست، نردبان پیروزی است.

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

سلام

تعدادی از پست های اخیر به دلیل عدم رعایت قوانین حذف شد.خواهش دارم بیشتر به قوانین احترام بگذارید.

شاد باشید
    مدریریت تالار
    ویرایش توسط ariaie : December 6th, 2013 در ساعت 01:04 PM
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member

دوستااان خواهش میکنم راهنمایی کنید من واقعا گیج شدم.... آیا میشه قبل از آزاد کردن مدرک ریزنمرات رسمی را از دانشگاه گرفت؟؟چجوری؟؟ من این ریزنمرات و مدرک موقتمو که دارالترجمه بردم گفتن بدون مهر و سربرگ برات ترجمه میکنیم ... هیچ ارزشی هم نداره انگار که خودت ترجمه کردی!!! من چکار کنم الان آخه؟؟

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sudenega نمایش پست ها
    دوستااان خواهش میکنم راهنمایی کنید من واقعا گیج شدم.... آیا میشه قبل از آزاد کردن مدرک ریزنمرات رسمی را از دانشگاه گرفت؟؟چجوری؟؟ من این ریزنمرات و مدرک موقتمو که دارالترجمه بردم گفتن بدون مهر و سربرگ برات ترجمه میکنیم ... هیچ ارزشی هم نداره انگار که خودت ترجمه کردی!!! من چکار کنم الان آخه؟؟
    خیر دوست عزیز. تا مدرکتون رو آزاد نکنید نمیتونید مدارکتون رو ترجمه رسمی کنید(یعنی اینکارو براتون انجام نمیدن) و مهر دادگستری و وزارت خارجه روش نمیزنن. یه کاری که شاید بتونید انجام بدید اینه که همون ترجمه های غیر رسمی رو بگیرید و ببرید دانشگاه تون و ازشون خواهش کنید که اونا رو واستون بزارن داخل پاکت دانشگاه و مهر روش بزنن (که احتمالا اگر بزنن هم مهر Unofficial هستش) و مهرومومش کنن تا بتونید بعد پستش کنید. البته این کار هم سلیقه ای هستش، در حالی که بعضی دانشگاه ها این کارو میکنن بعضی دیگه هم اصلا زیر بار این کار نمیرن و فقط و فقط مدارک رسمی رو توی پاکت های خودشون میزارن. شما حتما قبلش با مسولان اونجا هماهنگ کنید و سعی کنید راضیشون کنید.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)