صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 88

موضوع: ترجمه ریز نمرات غیر رسمی برای اپلای "قبل از آزاد سازی مدرک تحصیلی"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه ریز نمرات (اپلای) قبل از آزاد سازی مدرک تحصیلی

دوستان عزیز من کل این 4 پیج رو خوندم ولی دقیقا جواب این سوال رو نفهمیدم.
    لطفا برای یک بار به شکل دقیق و صریح به این سوال پاسخ بدین که امثال من مشکلشون حل بشه.

سوال: برای اپلای در حین تحصیل ، فرض نمایید قبل دفاع پایان نامه ،به لیست نمرات نیاز هست اعم از رسمی یا غیر رسمی،حالا چیکار کنیم ؟

رسمی که باید مدرک آزاد باشه ، که در هنگام تحصیل از لحاظ فیریکی هم غیر ممکن هست.
    می ماند ترجمه غیر رسمی . حالا باید چیکار کنیم.

بریم تو سایت گلستان ، تک تک تو فایل اکسل ذخیره کنیم ، بعد ترجمه کنیم؟ خودمون ترجمه کنیم ؟
    راه کار چیه ؟

Junior Member

با سلام
    منم دقیقا سوال کاردینالو دارم.ترم سوم ارشد هستم و واقعا نمیدونم چکارکنم واس گرفتن ریزنمرات. واقعا کمکتونو نیازدارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط cardinal نمایش پست ها
    دوستان عزیز من کل این 4 پیج رو خوندم ولی دقیقا جواب این سوال رو نفهمیدم.
    لطفا برای یک بار به شکل دقیق و صریح به این سوال پاسخ بدین که امثال من مشکلشون حل بشه.

سوال: برای اپلای در حین تحصیل ، فرض نمایید قبل دفاع پایان نامه ،به لیست نمرات نیاز هست اعم از رسمی یا غیر رسمی،حالا چیکار کنیم ؟

رسمی که باید مدرک آزاد باشه ، که در هنگام تحصیل از لحاظ فیریکی هم غیر ممکن هست.
    می ماند ترجمه غیر رسمی . حالا باید چیکار کنیم.

بریم تو سایت گلستان ، تک تک تو فایل اکسل ذخیره کنیم ، بعد ترجمه کنیم؟ خودمون ترجمه کنیم ؟
    راه کار چیه ؟
    برید از آموزش کارنامه غیر رسمی بگیرید بدید مترجم ترجمه کنه ولی باهاش حرف بزنید که رو سربرگ قوه قضاییه بنویسه.

Junior Member

سلام دوستان
    میشه خواهشا آدرس دارالترجمه ای که ریزنمرات غیر رسمی رو با مهر خود دارالترجمه روی سربرگ قوه قضائیه ترجمه میکنه واسم توی پیام خصوصی بفرستید؟
    خواهش میکنم خیلی فوریه

Junior Member

سلام دوستان
    من می خواستم نمره هامو برای معادل سازی بفرستم آلمان و دانشجوی پزشکی هستم و هیچ راهی برا آزاد کردن مدرک الان ندارم .
    چیزی که برای معادل سازی از ما می خواد اداره ای که این کارو می کنه تو آلمان یه " ترجمه از طرف یک مترجم که سوگند خورده " هست .
    میخواستم بدونم هست جایی که بتونه یه همچین ترجمه ای از ریز نمره ای که ما از سایت دانشگاه می تونیم بگیریم انجام بده . یعنی فقط مهر مترجم کافیه و نیاز به سربرگ دادگستری هم نیست . ضمنا تا جایی که می دونم لزوما ترجمه به آلمانی نمی خوان و انگلیسی هم قبول می کنن .
    ممنون می شم اگه میدونید این جا یا با پیام خصوصی بگید به من . خیلی مهمه برام .

سلام دوستان
    میتونید آدرس دارالترجمه ای که ریزنمرات غیر رسمی رو با مهر خود دارالترجمه روی سربرگ قوه قضائیه ترجمه میکنه را توی پیام خصوصی بفرستید؟
    خواهش میکنم خیلی لازم دارم و عجله ایه

Junior Member

برای اقدام برای اپلای فقط باید ترجمه رسمی نمرات رو آنلاین ارسال کرد یا اینکه باید حتما بریم دانشگاه و از اونها بخوایم که پست کنند مدارک رو؟

سلام بچه ها. در این راه خیلی اذیت شدم گفتم که اینجا تجربیاتم رو بنویسم تا بقیه بتونن استفاده کنن. بخاطر اینکه وزارت علوم پذیرش های مشروط رو قبول نمیکنه، پس باید سعی کنید که پذیرش مشروط نگیری ( مشروط به نمرات و ترجمه ی اصلی). خب منم دنبال این بودم، خودم نمراتم رو از گلستان پرینت کرفته بودم، مترجم روی سربرگ خودش و بدون مهر مترجم و فقط با مهر دارالترجمه مهر میکرد. کلی زنگ زدم دانشگاه، ( دانشگاه سراسری خوندم الان لیسانسم رو تازه تموم کردم)، با آموزش و معاونت آموزشی حرف زدم و کامل توضیح دادم که من نمراتی که شما پرینت میکنید رو که به صورت فرمت اصلی و رسمی هست نمیخوام ( فرمت پرینت نمرات از گلستان توسط خود دانشجو با فرمت پرینت آموزش دانشگاه فرق داره و رسمیه برای آموزش) من خودم پرینت کردم و میخوام فقط دانشکده یه مهر بزنه روی این نمره ها تا بتونم روی سربرگ قوه قضاییه ترجمه کنم (دارالترجمه میگفت یه مهری از دانشکده یا آموزش یا معاونت دانشجویی باشه تا بتونم روی سربرگ قوه قضاییه ترجمه کنم و برای پذیرش مشکلی نداشته باشی) آموزش گفت اگر رییس دانشکده بخوار مهر بزنه ما مشکلی نداریم همین حرف رو از امور دانشجویان در تهران پرسیدم اونا هم گفتن اگه دانشکده بخواد مهر بزنه مشکلی نداره. هرچی زور زدم رییس دانشکده مهر نزد بخاطر دلایل بی منطق خودش ( میترسید) رو آوردم به معاونت دانشجویی کامل توضیح دادم بهش ایشونم قبول کردن (برای اطمینانش سی وی رو فرستادم و اینکه با دارالترجمه حرف زد و دارالترجمه گفت که این کار رو همه میکنن اونایی که سربازی دارن و مشکلی نداره) و مهر کردن و نمراتم ترجمه شد. فقط سعی کنید مسولین دانشگاه رو قانع کنید بعدش حله. امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad2009 نمایش پست ها
    برای اقدام برای اپلای فقط باید ترجمه رسمی نمرات رو آنلاین ارسال کرد یا اینکه باید حتما بریم دانشگاه و از اونها بخوایم که پست کنند مدارک رو؟
    اپلیکیشن به صورت پروسه هستش و باید آپلود نمرات توسط خود شما باشه، عین ثبت نام برای کنکوره .

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    برید از آموزش کارنامه غیر رسمی بگیرید بدید مترجم ترجمه کنه ولی باهاش حرف بزنید که رو سربرگ قوه قضاییه بنویسه.
    پاسخ شما بالا نوشته شده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)