صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 88

موضوع: ترجمه ریز نمرات غیر رسمی برای اپلای "قبل از آزاد سازی مدرک تحصیلی"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه ریز نمرات غیر رسمی برای اپلای "قبل از آزاد سازی مدرک تحصیلی"

سلام.میشه اگه کسی دارالترجمه میشناسه که ریز نمره غیر رسمی رو با مهر دادگستری ترجمه میکنه معرفی کنه؟گواهی موقت و پرینت ریز نمره رو یعنی.ممنون میشم خیلی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه ریز نمرات غیر رسمی برای اپلای "قبل از آزاد سازی مدرک تحصیلی"

من ریز نمرات غیر رسمی انگلیسی ام رو از خود دانشگاه گرفتم. گذاشتن توی پاکت، درشو چسب زدن و روش مهر زدن و دادن بهم (خواجه نصیر )

نکته ای که هست اینه که زیر هر برگ از این ریز نمرات نوشته:

s/he has commitments with the government of Islamic Republic of Iran. Should s/he want to continue her/his studies, s/he is required to obtain the official permission and agreements from the Iranian government.

نباید نگران این جمله باشم؟؟ کسی از دوستان تجربه ای در این باره داره؟؟

خیلی ممنونم.
    ببخشید اگر جای این سوال مناسب نیست، جستجو کردم ولی جای بهتری پیدا نکردم!

Junior Member

سلام.

جای نگرانی نیست. این عبارت به خاطر اینکه شما هنوز لغو تعهد تحصیل رایگان رو انجام ندادید. شما بعد از اینکه این کار رو انجام دادید می تونید دوباره ریز نمرات رسمی رو بگیرید. اون عبارت البته که پایین برگه هست برای هر دانشگاه فرق می کنه (برای من که این طور بود) ولی به طور کلی جای نگرانی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط happier نمایش پست ها
    سلام.

جای نگرانی نیست. این عبارت به خاطر اینکه شما هنوز لغو تعهد تحصیل رایگان رو انجام ندادید. شما بعد از اینکه این کار رو انجام دادید می تونید دوباره ریز نمرات رسمی رو بگیرید. اون عبارت البته که پایین برگه هست برای هر دانشگاه فرق می کنه (برای من که این طور بود) ولی به طور کلی جای نگرانی نیست.

خیلی ممنون از پاسختون

من الان میخوام مدارک رو پستی براشون بفرستم و البته قبلا یه نسخه اسکن شده براشون فرستادم و دانشگاه مقصد هم حرف خاصی نزده،
    باید براشون توضیحی بدم یا به نظرتون خودشون این جمله رو ول می کنن؟

بازم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMOMM نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون

من الان میخوام مدارک رو پستی براشون بفرستم و البته قبلا یه نسخه اسکن شده براشون فرستادم و دانشگاه مقصد هم حرف خاصی نزده،
    باید براشون توضیحی بدم یا به نظرتون خودشون این جمله رو ول می کنن؟

بازم ممنون
    خواهش می کنم.

نیازی نیست توضیح خاصی بدید. چون پاکت توسط دانشگاه مهر و موم شده مشکلی نیست و اعتبار داره و اصل هم همینه. انشالله زمانی که خواستید رسما مدارک ارسال/ارایه کنید بعد از تسویه با دانشگاه (همون نامه لغو تعهد) می تونید دوباره ریزنمرات انگلیسی رو دریافت کنید بدون ذکر اون عبارت. و یا اینکه ریزنمرات فارسی و دانشنامه رو بعد از مهر وزارت ترجمه رسمی کنید.

اگر یک زمانی اشاره شد/ یا خواستن اون موقع می تونید اشاره کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد Official Transcripts

سلام دوستان

ببخشید اگه سوالم تکراریه

من واسه دانشگاه های آمریکا میخوام اپلای کنم و ددلاین دپارتمان 1 دسامبر هست

مدرک کارشناسی رو آزاد کردم و دانشنامه و ریزنمرات رو گرفتم ولی ارشد هنوز کارای فارغ التحصیلیم انجام نشده و از اونجایی که ددلاین خیلی نزدیکه آیا میشه ریزنمرات رو به صورت غیر رسمی داد به دارالترجمه و بعد اونها رو ارسال کرد برای دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hes_luckey نمایش پست ها
    سلام دوستان

ببخشید اگه سوالم تکراریه

من واسه دانشگاه های آمریکا میخوام اپلای کنم و ددلاین دپارتمان 1 دسامبر هست

مدرک کارشناسی رو آزاد کردم و دانشنامه و ریزنمرات رو گرفتم ولی ارشد هنوز کارای فارغ التحصیلیم انجام نشده و از اونجایی که ددلاین خیلی نزدیکه آیا میشه ریزنمرات رو به صورت غیر رسمی داد به دارالترجمه و بعد اونها رو ارسال کرد برای دانشگاه؟
    بله . من دقیقا همین کار رو انجام دادم. ببرید دارالترجمه بگید ترجمه ناجیت یا ناتی می خواید. یکی دو روزه حاضر می کنن بهتون میدن . بعدش م که انشاءالله پذیرش گرفتید بدید مدارک رو ترجمه رسمی کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

سلام دوستان، یه استاد از من خواسته که ریز نمراتمو براش بفرستم، چطوری به انگلیسی بهش بگم که الان نمی تونم ریزنمراتمو بدم و بعد از پذیرش و پرداخت هزینه لغو تعهد آموزش رایگان می تونم ریز نمرات رسمی بگیرم، و به همین دلیل الان نمراتمو تو یه فایل که خودم درست کردم میفرستم برات
    چطوری اینو بگم؟؟
    پیشاپیش ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

دوستان اگه کسی یه کارنامه انگلیسی کارشناسی مکانیک داره ممنون میشم واسم بفرسته، لیست انگلیسی درسا رو احتیاج دارم
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه ریز نمرات (اپلای) قبل از آزاد سازی مدرک تحصیلی

سلام؛ منم دنبال یه دارالترجمم که ریز نمرات غیر رسمی با مهر خود دارالترجمه ترجمه کنه، لطفا کسی اگه می دونه، بهم پیام خصوصی بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)