صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: چه نرم افزاری رو برای مدلسازی ریاضی پیشنهاد میکنید؟

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : چه نرم افزاری رو برای مدلسازی ریاضی پیشنهاد میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط M0jtaba نمایش پست ها
    متلب، متكد يا متمتيكا
    سعي كنيد از يكي از اينا استفاده كنيد
    ولي ماشين حساب هاي كلاسپد(كاسييو) و الجبرا هم خوبن
    كار با ماشين حسابا خيلي راحت تره
    توي دو سه ساعت ياد ميگيريد، نيازي به برنامه نويسي هم نيست
    دقیقا! از اونجایی که من دسترسی به اون ماشین حساب ها ندارم، چطوری میتونم نرم افزارهاشون رو استفاده کنم؟ یا نرم افزارهای مشابه رو میشه معرفی کنید؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

سلام
    از لحاظ انتخاب گزينه كه من 100% ميگم matlab استفاده كنيد، وقتتون رو واس بقيه گزينه ها هدر نديد!
    منظورتون چيه دسترسي ندارم؟ يعني نرم افزار كرك شده نميتونيد استفاده كنيد؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dr-data نمایش پست ها
    سلام
    از لحاظ انتخاب گزينه كه من 100% ميگم matlab استفاده كنيد، وقتتون رو واس بقيه گزينه ها هدر نديد!
    منظورتون چيه دسترسي ندارم؟ يعني نرم افزار كرك شده نميتونيد استفاده كنيد؟
    یعنی نمیتونم اون ماشین حساب ها رو بخرم چون خیلی گرون هستند! چطور میتونم بدون خریدشون از نرم افزارهاشون استفاده کنم؟ مثلا همون الجبرا!

چقدر طول میکشه تا متلب رو به قدر کافی یاد بگیرم؟ ایا کتاب یا جزوه اموزشی مختصر و کاربردی میشناسید؟ من با نرم افزارهای پیشرفته زیادی کار کردم و پروژه انجام دادم، میدونم که اکثر کتاب های اموزشی موجود روده درازی میکنند و 90% توضبجات برای منو ها و دستوراتی میزارن که ممکنه سالی یکبار هم استفاده نشوند، اما در عین حال از بعضی جاها یک سری جزوه 30_40 صفحه ای پیدا کردم که خیلی خلاصه و کاربردی، روش انجام یک پروژه با سطح جزئیات معقول رو کامل توضیح داده، خوندنش هم 1 روز بیشتر وقت نمیخواد. ایا شما همچین کتاب هایی واسطه متلب سراغ دارید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم‌افزار، امیرکبیر

Matlab خیلی ابزار به درد نخور (برای شما) داره و شروع کار باش شاید کمی دشوار باشه. همچنین به دلیل وجود ابزارهای متعددش با تمرکز به فیلدهای متفاوت تقریبا غیر ممکنه براش کتابی پیدا کنید که همه اش را پوشش بده، چون کثر عظیمی از مطالب فقط تئوری و فهمیدنیه!

قاعدتا شما دنبال ابزار ریاضی و آمارش هستید و استفاده از این کلید‌واژه ها خیلی مهمه موقع جستجو.

پیشنهاد می‌کنم به هرچی نیاز دارید یک جستجوی ساده بکنید تا پیدا بشه.

به طور مثال من توی عکس شما پیچیده ترین چیزی که دیدم انتگرال بود که بلد نبودم چجوری تعریف میشه توی متلب
    یک جستجو کردم و حالا بلدم

http://matlab.cheme.cmu.edu/2011/08/...ral-equations/

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط goldingname نمایش پست ها
    Matlab خیلی ابزار به درد نخور (برای شما) داره و شروع کار باش شاید کمی دشوار باشه. همچنین به دلیل وجود ابزارهای متعددش با تمرکز به فیلدهای متفاوت تقریبا غیر ممکنه براش کتابی پیدا کنید که همه اش را پوشش بده، چون کثر عظیمی از مطالب فقط تئوری و فهمیدنیه!

قاعدتا شما دنبال ابزار ریاضی و آمارش هستید و استفاده از این کلید‌واژه ها خیلی مهمه موقع جستجو.

پیشنهاد می‌کنم به هرچی نیاز دارید یک جستجوی ساده بکنید تا پیدا بشه.

به طور مثال من توی عکس شما پیچیده ترین چیزی که دیدم انتگرال بود که بلد نبودم چجوری تعریف میشه توی متلب
    یک جستجو کردم و حالا بلدم

http://matlab.cheme.cmu.edu/2011/08/...ral-equations/
    من هم از این سرچی که شما میگید، خیلی جاها استفاده کردم اما مهم برام همون شروع کاره! از کجا، شروع کار رو سریع یاد بگیرم؟

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    یعنی نمیتونم اون ماشین حساب ها رو بخرم چون خیلی گرون هستند! چطور میتونم بدون خریدشون از نرم افزارهاشون استفاده کنم؟ مثلا همون الجبرا!

چقدر طول میکشه تا متلب رو به قدر کافی یاد بگیرم؟ ایا کتاب یا جزوه اموزشی مختصر و کاربردی میشناسید؟ من با نرم افزارهای پیشرفته زیادی کار کردم و پروژه انجام دادم، میدونم که اکثر کتاب های اموزشی موجود روده درازی میکنند و 90% توضبجات برای منو ها و دستوراتی میزارن که ممکنه سالی یکبار هم استفاده نشوند، اما در عین حال از بعضی جاها یک سری جزوه 30_40 صفحه ای پیدا کردم که خیلی خلاصه و کاربردی، روش انجام یک پروژه با سطح جزئیات معقول رو کامل توضیح داده، خوندنش هم 1 روز بیشتر وقت نمیخواد. ایا شما همچین کتاب هایی واسطه متلب سراغ دارید؟
    سلام
    عذر ميخام دير جواب دادم، نميدونم چطوري خبر رساني با ايميل رو فعال ميكنن!
    ببين عزيزم ماشين حساب ديگه واس چي بخري؟ اين چيزا واس دبيرستاني ها خوبه (مگه اينكه پول اضافي داشته بشي). وقتي كمي با متلب كار كني ميفهمي همه كار باهاش ميشه كرد! براي شروع مطالب رو از لينكاي زير بخون، (همشون رو نه! مثلاً ببين كلاً قضيش چيه، چطور محاسبات ساده رياضي رو باهاش انجام ميدن و..... ) بعد كم كم ميتوني كاراي وحشتناكي باهاش بكني! كه با نرم افزارهاي ديگه بايد 1 سال وقت بذاري اين نتيجه رو بگيري متلب يه هسته مركزي داره و بعد براي هر كاري اصطلاحاً يك تولباكس داره، شما فعلا رو هسته مركزي كار ميكني.

اين سايت كه فكر كنم كفايت ميكنه و راه ميفتي و از بين سايتهاي فارسي، يكي از بهترين هابراي آموزش متلبه:

http://mathworks.ir/matlab-learning

موفق و پيروز باشي
    ویرایش توسط dr-data : February 5th, 2013 در ساعت 12:58 PM

رشته و دانشگاه

سلام
    عذر ميخام دير جواب دادم، نميدونم چطوري خبر رساني با ايميل رو فعال ميكنن!
    ببين عزيزم ماشين حساب ديگه واس چي بخري؟ اين چيزا واس دبيرستاني ها خوبه (مگه اينكه پول اضافي داشته بشي). وقتي كمي با متلب كار كني ميفهمي همه كار باهاش ميشه كرد! براي شروع مطالب رو از لينكاي زير بخون، (همشون رو نه! مثلاً ببين كلاً قضيش چيه، چطور محاسبات ساده رياضي رو باهاش انجام ميدن و..... ) بعد كم كم ميتوني كاراي وحشتناكي باهاش بكني! كه با نرم افزارهاي ديگه بايد 1 سال وقت بذاري اين نتيجه رو بگيري متلب يه هسته مركزي داره و بعد براي هر كاري اصطلاحاً يك تولباكس داره، شما فعلا رو هسته مركزي كار ميكني.

اين سايت كه فكر كنم كفايت ميكنه و راه ميفتي و از بين سايتهاي فارسي، يكي از بهترين هابراي آموزش متلبه:

http://mathworks.ir/matlab-learning

موفق و پيروز باشي
    از این که وقت میزارید و پاسخ میدید خیلی ممنونم
    اممممم.....چقدر طول میکشه تا راه بیوفتم و کارای وحشتناک خودم رو انجام بدم؟ یک هفته، یک ماه؟....زمان برام خیلی مهمه....
    چندتا forum خوب و فعال (به انگلیسی) میشه بهم معرفی کنید که سریع و واضح سوالات رو پاسخ بدن؟
    مشابه مطالب اموزشی این سایت فارسیه رو به زبان انگلیسی میشه بهم معرفی کنید؟ تاکید بسیارم بر روی مختصر و مفیده

ممنونم

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه

از این که وقت میزارید و پاسخ میدید خیلی ممنونم
    اممممم.....چقدر طول میکشه تا راه بیوفتم و کارای وحشتناک خودم رو انجام بدم؟ یک هفته، یک ماه؟....زمان برام خیلی مهمه....
    چندتا forum خوب و فعال (به انگلیسی) میشه بهم معرفی کنید که سریع و واضح سوالات رو پاسخ بدن؟
    مشابه مطالب اموزشی این سایت فارسیه رو به زبان انگلیسی میشه بهم معرفی کنید؟ تاکید بسیارم بر روی مختصر و مفیده

ممنونم

خواهش ميكنم .
    به نظر من وظيفه هر آدميه كه اطلاعات عمومي رو در اختيار بقيه قرار بده و به شخصه هر وقت به اينجا ميام به پيامهاي خصوصي و مطالبي كه بلد باشم ج.اب ميدم، ولي من خودم تو زمينه اپلاي خيلي كم اطلاعاتم و بارها شده از جانب دوستان جوابايي شنيدم كه دلخورم كردن (بلاخره هركي تو يه زمينه هايي قويه و تو زمينه هاي ديگه كم دانش و نيازمند راهنماييه)

در مورد سوالتون بگم كه بستگي به خودتون داره،‌اگه مثل من باشيد 1 هفته اي پيچاي موتور نرم افزارو مياريد پايين!! ولي در بدترين حالت 2 هفته اي ميتونيد راه بيفتيد و كاراي ساده رو انجام بديد، بعدش ديگه فقطططططط از هلپ خود متلب كمك ميگيريد كه دنيايي داره واس خودش نه نياز به كلاس داريد نه استاد!
    عجله نكن فعلا همين فارسيارو بخون يكم كه راه افتادي خودت ميفهمي قضيه چيه و چرا من انقدر طرفدارشم
    در مورد مطالب به زبان انگليسي هم فقط هلپ و البته خود سايت مثوركس، كه توش هم فروم داره هم كلي مثال و ويدئوي آموزشي.

به جاهاي خفن كه رسيديد اگه سوالي داشتي در حد توان و وقتم كمكت ميكنم
    موفق باشي

رشته و دانشگاه

خواهش ميكنم .
    به نظر من وظيفه هر آدميه كه اطلاعات عمومي رو در اختيار بقيه قرار بده و به شخصه هر وقت به اينجا ميام به پيامهاي خصوصي و مطالبي كه بلد باشم ج.اب ميدم، ولي من خودم تو زمينه اپلاي خيلي كم اطلاعاتم و بارها شده از جانب دوستان جوابايي شنيدم كه دلخورم كردن (بلاخره هركي تو يه زمينه هايي قويه و تو زمينه هاي ديگه كم دانش و نيازمند راهنماييه)

در مورد سوالتون بگم كه بستگي به خودتون داره،‌اگه مثل من باشيد 1 هفته اي پيچاي موتور نرم افزارو مياريد پايين!! ولي در بدترين حالت 2 هفته اي ميتونيد راه بيفتيد و كاراي ساده رو انجام بديد، بعدش ديگه فقطططططط از هلپ خود متلب كمك ميگيريد كه دنيايي داره واس خودش نه نياز به كلاس داريد نه استاد!
    عجله نكن فعلا همين فارسيارو بخون يكم كه راه افتادي خودت ميفهمي قضيه چيه و چرا من انقدر طرفدارشم
    در مورد مطالب به زبان انگليسي هم فقط هلپ و البته خود سايت مثوركس، كه توش هم فروم داره هم كلي مثال و ويدئوي آموزشي.

به جاهاي خفن كه رسيديد اگه سوالي داشتي در حد توان و وقتم كمكت ميكنم
    موفق باشي
    ادرس اون سایته چیه؟
    در ضمن، لینک دانلود ورژن درست کرک شده متلب رو دارید؟

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ادرس اون سایته چیه؟
    در ضمن، لینک دانلود ورژن درست کرک شده متلب رو دارید؟
    بفرما عزيزم:
    دانلود پارت 1 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت
    دانلود پارت 2 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت
    دانلود پارت 3 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت
    دانلود پارت 4 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت
    دانلود پارت 5 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت
    دانلود پارت 6 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت
    دانلود پارت 7 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت
    دانلود پارت 8 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت
    دانلود پارت 9 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت
    دانلود پارت 10 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت
    دانلود پارت 11 با لینک مستقیم و حجم 262 مگابایت

پسورد فايل فشرده : soft98.ir
    تصويري از محيط نرم افزار کرک شده
    توضیحات :
    این نرم افزار با فرمت isz.* فشرده سازی شده.
    فرمت isz.* رو میتونید با نرم افزار ساخت درایو مجازی
    DAEMON Tools ( نسخه رایگان هم این فرمت رو پشتیبانی میکنه ) اجرا كنيد.

در مورد اون سايت هم فكر كنم mathworks.com هست، تو ايران فندق شكن نياز داره الان دسترسي ندارم چك كنم.

راستي يه مدت نيستم.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)