صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 91

موضوع: تامین هزینه آزمون، توسط ای تی اس، بخاطر شرایط و نتایج آزمون قبلی!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تامین هزینه آزمون، توسط ای تی اس، بخاطر شرایط و نتایج آزمون قبلی!

نقل قول نوشته اصلی توسط mazi_emin3m نمایش پست ها
    آقایون این آدرس اعتراض چیه تورو خدا راهنماییم کنین این آدرس ets@toefl.org رو میل فیلیر می ده
    فکر میکنم tofel@ets.org باشه،مطمئن نیستم.به اکانت تافل خودتون در سایت ets مراجعه کنید.

Banned

پیش فرض پاسخ : تامین هزینه آزمون، توسط ای تی اس، بخاطر شرایط و نتایج آزمون قبلی!

آقایون این آدرس اعتراض چیه تورو خدا راهنماییم کنین این آدرس ets@toefl.org رو میل فیلیر می ده
    چون بايد بزنيد toefl@ets.org

نقل قول نوشته اصلی توسط navidrajil نمایش پست ها
    فکر میکنم tofel@ets.org باشه،مطمئن نیستم.به اکانت تافل خودتون در سایت ets مراجعه کنید.
    دوستان عزیز برای اعتراض ، همزمان به دو ایمیل آدرس زیر ایمیل بزنید:
    toefl@ets.org
    TOEFLSupport4Iran@ets.org
    چند تا ایمیل آدرس دیگه هم دارن که متعلق به Advocacy group هستند، ولی در 99% مواقع همون دوتا ایمیل بالا کافیه و کارتون رو راه میندازه.
    " پر بکش سوی دل روشنی ها که شاید از پس تیرگی ، آفتابی در آید "
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

مشکلی که واسه من پیش اومده بود این بود که توی سنتر سنجش، این قدر گرم بود که من در حین لیسنینگ همش خودم را باد می زدم و ازم عرق می ریخت! در ضمن، امتحان ساعت 9 صبح شروع میشد که توی سایت ETS به اشتباه ساعت 10 اعلام شده بود و من دیر رفتم سر امتحان! و رسما ردینگ را مفتضح کردم حالا در پست های قبلی یکی از دوستان گفت که باید 3 روز پس از امتحان اعتراض کنیم. واسه من 6 روز گذشته، کسی بعد از 3 روز هم جواب گرفته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    مشکلی که واسه من پیش اومده بود این بود که توی سنتر سنجش، این قدر گرم بود که من در حین لیسنینگ همش خودم را باد می زدم و ازم عرق می ریخت! در ضمن، امتحان ساعت 9 صبح شروع میشد که توی سایت ETS به اشتباه ساعت 10 اعلام شده بود و من دیر رفتم سر امتحان! و رسما ردینگ را مفتضح کردم حالا در پست های قبلی یکی از دوستان گفت که باید 3 روز پس از امتحان اعتراض کنیم. واسه من 6 روز گذشته، کسی بعد از 3 روز هم جواب گرفته؟
    شما اعتراض کن به روزش کاری نداشته باش(هر چه زودتر بهتره) ، حتما جوابتو میدن ولی با دلایل محکم تر از دلیلی مثل گرما.مثلا همین که خود ETS ساعت امتحان رو 10 اعلام کرده ولی سنجش 9 امتحان گرفته دلیل خوبیه برای اینکه شما امتحانتو خراب کنی و سریعا به ETS ایمیل بزن.
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

نقل قول نوشته اصلی توسط hell_s_angel نمایش پست ها
    دوستان عزیز برای اعتراض ، همزمان به دو ایمیل آدرس زیر ایمیل بزنید:
    toefl@ets.org
    TOEFLSupport4Iran@ets.org
    چند تا ایمیل آدرس دیگه هم دارن که متعلق به Advocacy group هستند، ولی در 99% مواقع همون دوتا ایمیل بالا کافیه و کارتون رو راه میندازه.
    من در مورد مشکلی که داشتم، به هر دو ایمیل زدم و حالا TOEFLSupport4Iran@ets.org این جواب را داده:
    We do apologize for all the inconveniences you had to encounter on your testing date.

In order for your complaints to be taken into consideration you will have to send your complaints by fax to the Test Center Complaints department at fax number 001-609-771-7710.

We do trust that this information will be relevant to you.
    حالا سوالم این است که چطوری به یک شماره ی خارجی باید فکس بفرستم؟ از کجا؟ از فکس خونه میشه؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    من در مورد مشکلی که داشتم، به هر دو ایمیل زدم و حالا TOEFLSupport4Iran@ets.org این جواب را داده:
    We do apologize for all the inconveniences you had to encounter on your testing date.

In order for your complaints to be taken into consideration you will have to send your complaints by fax to the Test Center Complaints department at fax number 001-609-771-7710.

We do trust that this information will be relevant to you.
    حالا سوالم این است که چطوری به یک شماره ی خارجی باید فکس بفرستم؟ از کجا؟ از فکس خونه میشه؟
    مرسی
    من تاحالا فکس نکردم به خارج از کشور ولی فکر نمیکنم فرقی داشته باشه فقط کافیه دستگاه رو داشته باشید و شماره گیری کنید.البته اگه بتونید این موضوع در گوگل سرچ کنید بهتره و اطلاعات مفیدتری بدست خواهید آورد.
    البته این رو هم بگم سایت هایی است که شما حتی بدون نیاز به داشتن دستگاه فکس میتونید از طریق اینترنت به امریکا فکس رایگان ارسال کنید.(در گوگل سرچ کنید ، پیدا میکنید).مثلا این سایت
    ویرایش توسط hell_s_angel : October 12th, 2013 در ساعت 11:09 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

با تشکر از hell_s_angel، من هم به toefl@ets.org و هم به TOEFLSupport4Iran@ets.org ایمیل زدم. TOEFLSupport4Iran@ets.org که به من جواب داد که باید به شماره ی 001-609-771-7710 فکس بزنم و مشکلم را بیان کنم. من هم این کار را کردم اما بعد از 3-4 روز جواب ندادن. ولی بالاخره toefl@ets.org بعد از یک هفته به من جواب داد و گفتن که یه ووچر مجانی به من میدن تجربه ام را گفتم شاید به درد دیگران بخوره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University Of Tehran

سلام من امروز توی سنتر سنجش آزمون تافل دادم ؛ و از اونجایی که توی تیکتم نوشته شده بود شروع آزمون ساعت 10 هست من هم 9.20 رسیدم ، ولی در کمال ناباوری به من گفتن که کل آزمون ها 9 شروع شده و باعث شد من حسابی قاتی کنم... نهایتا امتحان رو دادم ولی این موضوع خیلی روی بخش ریدینگم اثر گذاشت ، میخواستم ببینم اگر الان به ای تی اس ایمیل بزنم ممکنه کلا بگن این آزمون مردوده و نتیجش رو اعلام نکنن؟ چون واقعا برام سخته که دوباره آزمون بدم... از طرفی اگر نتیجه آزمون اونی که میخوام نشه باید دوباره امتحان بدم و خوبه که اگر میشه ای تی اس به من یه تیکت دیگه بده... میخواستم بپرسم ببینم به نظرتون ایمیل بزنم یا نه؟ ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Inceptor نمایش پست ها
    سلام من امروز توی سنتر سنجش آزمون تافل دادم ؛ و از اونجایی که توی تیکتم نوشته شده بود شروع آزمون ساعت 10 هست من هم 9.20 رسیدم ، ولی در کمال ناباوری به من گفتن که کل آزمون ها 9 شروع شده و باعث شد من حسابی قاتی کنم... نهایتا امتحان رو دادم ولی این موضوع خیلی روی بخش ریدینگم اثر گذاشت ، میخواستم ببینم اگر الان به ای تی اس ایمیل بزنم ممکنه کلا بگن این آزمون مردوده و نتیجش رو اعلام نکنن؟ چون واقعا برام سخته که دوباره آزمون بدم... از طرفی اگر نتیجه آزمون اونی که میخوام نشه باید دوباره امتحان بدم و خوبه که اگر میشه ای تی اس به من یه تیکت دیگه بده... میخواستم بپرسم ببینم به نظرتون ایمیل بزنم یا نه؟ ممنون
    صد در صد اقدام کن. همین دوستی که بالای شما کامنت گذاشته همین مشکل رو داشت و فرصت مجدد بهش دادن. سریعا هم به ایمیلها ایمیل بزن هم فکس کن
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)