صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 91

موضوع: تامین هزینه آزمون، توسط ای تی اس، بخاطر شرایط و نتایج آزمون قبلی!

Junior Member pooryaaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Trade Law

پیش فرض پاسخ : تامین هزینه آزمون، توسط ای تی اس، بخاطر شرایط و نتایج آزمون قبلی!

سلام دوستان.
    من 20 اکتبر دیباگران آزمون داشتم. در حین گوش دادن به لکچر لیسنینگ، خانم مراقب اومد کنار من و بهم میگه چکنویس نمیخوای؟؟!!! آخه خدا پدرت رو بیامرزه، ما داریم مثلا گوش میدیم!!! گِل که لگد نمیکنیم!! دیگه اون لکچر رو از دست دادم و واسه بقیه لیسنینگ هم حواسم کاملا جمع نبود و ناراحتِ اون قسمت از دست رفته بودم.

من نمیدونستم که باید تا 3 روز بعد از آزمون ایمیل بزنیم و بگیم به ETS و 7 روز بعد از آزمون به toefl@ets.org وTOEFLSupport4Iran@ets.org ایمیل زدم. بعد دو روز از toefl@ets.org جواب اومد که ما ایمیلت رو به قسمت مربوطه فوروارد کردیم و فرصت کافی برای بررسی بهمون بده. و دیگه هم خبری نشد ازشون!

دوستان عزیز، شما یادتون باشه که حتما تا 3 روز بعد از آزمون میتونید اگر اعتراضی به محیط یا نحوه برگزاری امتحان داشتید به ETS بگید.

موفق باشید.
    ویرایش توسط Simon : November 9th, 2013 در ساعت 07:47 AM دلیل: درخواست كاربر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تامین هزینه آزمون، توسط ای تی اس، بخاطر شرایط و نتایج آزمون قبلی!

سلام بچه ها
    من امروز امیر بهادر امتحان داشتم. 9:02 رسیدم نذاشتن امتحان بدم. گفتن سیستم بسته شده.
    اگه کسی تجربه ای تو این زمینه داره کمکم کنه خواهشا...
    خیلی حالم بده... همه برنامه هام به هم ریخت.

راستش ای تی اس نتایج یه آزمون من رو که 20 اکتبر 2013 تو مجمع فنی تهران دادم معلق کرده و نتیجه ها رو از تو پرتالم برداشتن( البته مال همرو این کارو کردن ) و وقتی بهشون زنگ زدم گفتن 6 هفته دیگه نتیجه ها رو بر می گردونیم!
    منم که دیدم تاریخ ها رد می شه اگه بخوام ۶ هفته وایسم و واسه همین یه آزمون دیگه ثبت نام کردم ولی بازم بعد دو هفته دیشب یه ایمیل بم زدن که به دلایل نامعلومی این آزمون هم کنسله و یه وچر بهم دادن که با هاش یه تافل ثبت نام کنم
    منم که هیج جا باز نبود مجبور شدم آمل ۳۰ آذر ثبت نام کنم...
    با این کاراشون تمام برنامه هامو داغون کردن- 380 دلارم به باد رفته تا الان ...
    منم که دیگه اعصابم خورد شده بود ایمیل بشون زدم و از این کاراشون شکایت کردم....
    امیدوارم جواب بدن....
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنین.
    با تشکر

Junior Member

سلام
    من امروز صبح مجتمع فنی آزمون داشتم اما دیشب ساعت 11 بهم ایمیل زدن که آزمونتون کنسله. زحمت کشیدن بهم یه تاریخ دیگه دادن مال 22 فوریه!! گفتن میتونی یه بار رایگان reschedule کنی اما مسئله اینه که تاریخ دیگه ای باز نیست! به نظرتون ایمیل بزنم بهشون اعتراض کنم فایده ای داره؟ لطفا راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EL master at KTH

سلام به همگی.من آزمون بدی توی سنتر علامه سخن داشتم. وسط آزمون مدیر موسسه گفت ما آزمونت رو به دلیل مشکل فنی کنسل میکنیم. اما یک مسئول تافل (ms.wilson)در برابر اعتراض من گفت نه به خاطر اعتراضت کاری نمیکنیم.خلاصه من به حرف مدیر اومدم بیرون، به ETS هم ایمیل و فکس زدم. یک هفته گذشته و هیچ جوابی نیومده!حالا سوالم اینه که من وقتی با یوزر و پسوردم وارد سایت ETS میشم آزمونی که دادم رو توی View orders میبینم. این ینی کنسل نشده؟! کسی هست که براش آزمونی کنسل شده باشه و بگه پیغام خاصی میاد، تو سایت حذف میشه یا...؟؟ترسم از اینه که ریپورت امتحان نصفم به دانشگاههایی که انتخاب کردم بره.

من 7 دسامبر در موسسه معرفت امتحان دادم , ولی درحین امتحان هدفن شکست و کل لیسینگ یک وری امتحان دادم مسئولش اومد هدفن عوض کرد ولی سیم ها را اشتباه زد و من اسپیکینگ را هم از دست دادم آیا میتوان نسبت به این موضوع اعتراض کرد

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad782001 نمایش پست ها
    من 7 دسامبر در موسسه معرفت امتحان دادم , ولی درحین امتحان هدفن شکست و کل لیسینگ یک وری امتحان دادم مسئولش اومد هدفن عوض کرد ولی سیم ها را اشتباه زد و من اسپیکینگ را هم از دست دادم آیا میتوان نسبت به این موضوع اعتراض کرد
    بله چرا نشه...حتما زودتر ایمیل کن بهشون و کل ماجرا رو بهشون بگو....کاش همونجا می گفتی به مسئولش که اونم از طرف سنتر برات میل کنه....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

سلام.
    من امروز سازمان سنجش امتحان داشتم. وسط ریدینگ 3 بار برنامه قطع شد و مجبور شدن که کامپیوتر من رو ریست کنن. آخرشم جامو عوض کردند. (البته برخوردشون خوب بود.). من اعصابم به هم ریخت. هر چند که میگفتن جوابها و همه چیز سیو میشه. ولی یه قسمتایی از ریدینگ رو یادم میرف و مجبور بودم دوباره بخونمشون. نتیجه این شد که وقت کم آوردم. 30 دقیقه هم از بقیه عقب افتادم، نتیجش این شد که لیستینگ من همزمان شد با اسپیکینگ بقیه. تمرکزمو به هم زد. آخرش هم موقعه رایتینگ فقط من بودم تو سنتر. (در آخر هم مسئولین گفتن که این قضیه رو به ای تی اس ریپرت کردن)

به نظرتون بهم امکان شرکت در آزمون مجدد رو میدن؟ کجاهای قضیه رو باید تاکید کنم؟ آیا اینکه لیسنینگ با اسپکینگ بقیه همزمان شده رو جزو دلایلم بیارم؟
    اگه این کار رو بکنن، آیا امتحان الانم رو حذف میکنن یا نمره میدن؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aahmad نمایش پست ها
    سلام.
    من امروز سازمان سنجش امتحان داشتم. وسط ریدینگ 3 بار برنامه قطع شد و مجبور شدن که کامپیوتر من رو ریست کنن. آخرشم جامو عوض کردند. (البته برخوردشون خوب بود.). من اعصابم به هم ریخت. هر چند که میگفتن جوابها و همه چیز سیو میشه. ولی یه قسمتایی از ریدینگ رو یادم میرف و مجبور بودم دوباره بخونمشون. نتیجه این شد که وقت کم آوردم. 30 دقیقه هم از بقیه عقب افتادم، نتیجش این شد که لیستینگ من همزمان شد با اسپیکینگ بقیه. تمرکزمو به هم زد. آخرش هم موقعه رایتینگ فقط من بودم تو سنتر. (در آخر هم مسئولین گفتن که این قضیه رو به ای تی اس ریپرت کردن)

به نظرتون بهم امکان شرکت در آزمون مجدد رو میدن؟ کجاهای قضیه رو باید تاکید کنم؟ آیا اینکه لیسنینگ با اسپکینگ بقیه همزمان شده رو جزو دلایلم بیارم؟
    اگه این کار رو بکنن، آیا امتحان الانم رو حذف میکنن یا نمره میدن؟
    سلام
    تا 3 روز بعد آزمون فرصت داريد خودتون شرايط رو اطلاع بديد. سريعتر نامه ي مفصلي با جزييات كامل تا جاييكه يادتونه بنويسيد و به ETS بفرستيد.جزييات خاموش شدن سيستم و همزماني آزمون ليسنينگ با اسپيكينگ بقيه و اينكه گفتن خودشونم گزارش كردن رو بگيد.هر چه صادقانه تر و كاملتر نتيجه بهتر.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    تا 3 روز بعد آزمون فرصت داريد خودتون شرايط رو اطلاع بديد. سريعتر نامه ي مفصلي با جزييات كامل تا جاييكه يادتونه بنويسيد و به ETS بفرستيد.جزييات خاموش شدن سيستم و همزماني آزمون ليسنينگ با اسپيكينگ بقيه و اينكه گفتن خودشونم گزارش كردن رو بگيد.هر چه صادقانه تر و كاملتر نتيجه بهتر.
    شادزي
    اگر قبول کنن که ویچر بدن، آیا این امتحانی رو که الان دادم رو نمره میدن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)