صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 91

موضوع: تامین هزینه آزمون، توسط ای تی اس، بخاطر شرایط و نتایج آزمون قبلی!

پیش فرض پاسخ : تامین هزینه آزمون، توسط ای تی اس، بخاطر شرایط و نتایج آزمون قبلی!

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    خیلی ممنون . به اون هم ایمیل زدم(یک هفته بعد آزمون) ولی اون اصلاً جواب نداده!
    من 2 روز بعد از امتحان به هر دو ایمیل زدم. ولی هیچ ایمیلی از toefl@ets.org برام نیومد. دقیقا یه ایمیل مشابه ایمیلی که به شما زدن برام اومد. ولی هنوز تماسی نگرفتن. امروز فردا هم جواب امتحانم میاد. (20 دسامبر داشتم). میتونم بپرسم شما مشکلتون چی بوده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

پیش فرض پاسخ : تامین هزینه آزمون، توسط ای تی اس، بخاطر شرایط و نتایج آزمون قبلی!

نقل قول نوشته اصلی توسط aahmad نمایش پست ها
    من 2 روز بعد از امتحان به هر دو ایمیل زدم. ولی هیچ ایمیلی از toefl@ets.org برام نیومد. دقیقا یه ایمیل مشابه ایمیلی که به شما زدن برام اومد. ولی هنوز تماسی نگرفتن. امروز فردا هم جواب امتحانم میاد. (20 دسامبر داشتم). میتونم بپرسم شما مشکلتون چی بوده؟
    مشکل من این بود که جلوی پنجره نشسته بودم و بعد ریدینگ ،نور درست به چشمم می خورد و من به مسئول با اشاره گفتم ولی اون بعدش اومد و بهم گفت کارت شناسایی تو بده که منم مجبور شدم هدفونم رو از گوشم دربیارم بعد بهش گفتم کانورسیشنم داره میره اونم گفت می خوام جاتو عوض کنم گفتم خب لیسینینگ چی میشه اونم گفت اگه نمی خوای جاتو عوض کنی خب بشین بعدش دیگه کلاً اعصابم خراب شد و استرس گرفتم... بی معرفت بهم نگفت می خوام ری استارت کنم لیسینینگو .اینو آخر امتحان فهمیدم. همین شد که اعتراض کردم.

خالاصه: 20 دسامبر امتحان دادم. 2 روز بعدش اعتراض کردم. حدود دو هفته پیش ایمیل برام اومد که ثبت شده اعتراضت و به زودی باهات تماس میگیرند. ولی هنوز کسی تماس نگرفته.
    جدید: جواب امتحانم اومد. همه موارد بهتر شدم(البته خیلی کمتر از حد انتظارم) به جز لیسنینگ که 5 نمره کمتر شدم. بهشون الان دوباره امیل زدم و نمرمو گفتم و اینکه نمرم کم شده و این حرفا. منتظر جوابشونم.
    همه مکاتباتم با ets4iran هست.
    نمیدونم آیا اینقدر طول میکشه که بررسی کنن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

خالاصه: 20 دسامبر امتحان دادم. 2 روز بعدش اعتراض کردم. حدود دو هفته پیش ایمیل برام اومد که ثبت شده اعتراضت و به زودی باهات تماس میگیرند. ولی هنوز کسی تماس نگرفته.
    جدید: جواب امتحانم اومد. همه موارد بهتر شدم(البته خیلی کمتر از حد انتظارم) به جز لیسنینگ که 5 نمره کمتر شدم. بهشون الان دوباره امیل زدم و نمرمو گفتم و اینکه نمرم کم شده و این حرفا. منتظر جوابشونم.
    همه مکاتباتم با ets4iran هست.
    نمیدونم آیا اینقدر طول میکشه که بررسی کنن؟
    من که 17 دسامبر براشون میل زدم هنوز درست و حسابی جواب ندادن، آخرین بار هم همون Support4iran بهم گفت که کلاً پرونده تو انتقال دادیم به Toefl@ets و باید از اونا پیگیر بشم. برای اونا هم چند بار میل زدم ولی هنوز جوابی ندادن!
    The greater the challenge, The greater the gain

خوب این 2 3 روز پیش برام اومد. حدود 40 روز طول کشید که جواب بدن. ولی آخرش قراره پول بهم بدن.

I have received your email regarding the TOEFL that you had taken on December 20, 2013. Please accept my apologies for the problems that you encountered during your test. Since the test center staff filed a report that documents your concerns, I have posted a free retest voucher on your profile so that you can schedule another test. You can register online and use the voucher number as your payment. If you do not have time to test over, I will refund your test fees. Please reply.

Sincerely,

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

خوب این 2 3 روز پیش برام اومد. حدود 40 روز طول کشید که جواب بدن. ولی آخرش قراره پول بهم بدن.

I have received your email regarding the TOEFL that you had taken on December 20, 2013. Please accept my apologies for the problems that you encountered during your test. Since the test center staff filed a report that documents your concerns, I have posted a free retest voucher on your profile so that you can schedule another test. You can register online and use the voucher number as your payment. If you do not have time to test over, I will refund your test fees. Please reply.

Sincerely,
    برای منم تقریباً همچین پیامی اومده ولی من قبلاً ووچر خریدم و ثبت نام کردم! بنظرتون میشه این ووچری که دادن رو یک اکانت دیگه استفاده کنه؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

پیش فرض پاسخ : خريد و فروش ووچر (Voucher) براي شركت در آزمون ها!!( فرمت و قوانين پست اول رعاي

سلام
    آقا سایمون جای دیگری پیدا نکردم که بپرسم. اگه ممکنه اول جواب بدین بعد پاک کنید
    من دو ماه پیش تافل دادم بعدش بخاطر مشکلی که پیش آمد اعتراض کردم و الان بعد اینکه دوباره ثبت نام کردم، ای تی اس یه ووچر بهم داده می خواستم بدونم این ووچر رو میشه فروخت و در اکانت دیگه باهاش ثبت نام کرد؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خريد و فروش ووچر (Voucher) براي شركت در آزمون ها!!( فرمت و قوانين پست اول رعاي

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    سلام
    آقا سایمون جای دیگری پیدا نکردم که بپرسم. اگه ممکنه اول جواب بدین بعد پاک کنید
    من دو ماه پیش تافل دادم بعدش بخاطر مشکلی که پیش آمد اعتراض کردم و الان بعد اینکه دوباره ثبت نام کردم، ای تی اس یه ووچر بهم داده می خواستم بدونم این ووچر رو میشه فروخت و در اکانت دیگه باهاش ثبت نام کرد؟

سلام
    زود بخون كه بايد منتقل كنم
    اينكار خلاف قانونه. اون ووچر به شما تعلق گرفته بابت ظلمي كه در حقتون شده. ولي خيلي دير جواب دادن. يك راهش اينه بهشون بگيد كه ثبت نام كرديد بعد مشخصات يك كرديت كارت رو بديد تا در صورت اينكه قبول كردن پول رو برگردونن به كارت مورد نظر شما.
    در مورد اينكه كسي ديگه بجاي شما ثبت نام كنه مطمئن نيستم ايده ي خوبي باشه. به اين فكر كنيد اونها مشخصات ووچر رو دارن ميدونن اون رو به كي دادن و قطعا بعد از ثبت تو سيستمشون اين توانايي هست كه چك شه باهاش كي ثبت نام كرده. پس به نظر منطقي نمياد اين ريسك رو بكنيد.
    البته مختاريد. ميتونيد امتحان كنيد نتيجه رو به ما هم بگيد. ولي با مسئوليت خودتون. ضمنا من راه اول كه همانا تماس با ETS و توضيح اينكه ثبت نام كرديده. اينطوري بگيد ريفاند ميخواهيد و مشخصات كرديت كارت يكي از دوستان رو بديد.
    اميدوارم قبول كنند.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام . من نتونستم سر جلسه امتحان شرکت کنم . گواهی پزشکی براشون فرستادم که مسموم شدم . خوشبختانه قبول کردند که دوباره امتحان بدم. اما نزدیک 20 روز طول کشید تا ایمیل ها به نتیجه رسید . نزدیک پنج شش تا ایمیل زدم ... مدرک پزشکی بردم دارالترجمه و ترجمه رسمی دادگستری کردم نزدیک 50 تومان هزینه برداشت اما شکر خدا موافقت کردند

Junior Member

سلام.
    من 12 july امتحان داشتم. تو قسمت لسینیگ سیستم من یه Error داد و بعدش گفت برنامه تا 10 ثانیه دیگه Terminate میشه، که شد و منم که سر تا پام شده بود استرس به مراقب قضیه رو گفتم بهد نزدیک 7 8 دقیقه سیستمم رو عوض کردن. ولی واسه اسپیکینگ انقد عصبی بودم و حواسم پرت بود که رسما گند زدم .
    من حالا می تونم اعتراض کنم بابت این قضیه ؟ اگه آره باید به چه ایمیل-آدرسی این قضیه رو اطلاع بدم.
    خواهشا اگه کسی می تونه کمکم کنه
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)