صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 91

موضوع: تامین هزینه آزمون، توسط ای تی اس، بخاطر شرایط و نتایج آزمون قبلی!

پیش فرض پاسخ : تامین هزینه آزمون، توسط ای تی اس، بخاطر شرایط و نتایج آزمون قبلی!

نقل قول نوشته اصلی توسط saraasgari نمایش پست ها
    سلام
    من شنبه امتحان داشتم مرکز سنجش، منتها نتونستم برم. قرار شد به ای تی اس ایمیل بزنم و جریان رو براشون توضیح بدم که دلیل پزشکی بوده (منتها فقط توضیح دادمو گفتم اگر نیاز باشه مدرکم بداشون میفرستم). الان دو روزه ولی هنوز جواب ندادن...کسی هست تجربه مشابه داشته باشه؟ لطفا راهنماییم کنید
    سلام دوست عزیز
    من خودم تجربه ندارم ولی یکی از دوستام دو هفته بعد از امتحان که نتیجه اومد و نمره کم شده بود ایمیل زد به ای تی اس که من بنا به و نا مناسب نتونستم عملکرد خوبی تو امتحان داشته باشم م تقاضای ووچر کرد و گفته بود نمیتونم دیگه هزینه بپردازم و اونا هم بعد از دو سه روز بهش گفتن دو تا انتخاب داری یا میخوای پول رو برگردونیم یا فری ری تست!
    که دوستم ازشون فری ری تست خواست و بهش ووچر دادن
    یکی دو روز هم صبر کنید اگر جواب ندادند دوباره ایمیل بزنید
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

پیش فرض پاسخ : تامین هزینه آزمون، توسط ای تی اس، بخاطر شرایط و نتایج آزمون قبلی!

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehseyyedi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من خودم تجربه ندارم ولی یکی از دوستام دو هفته بعد از امتحان که نتیجه اومد و نمره کم شده بود ایمیل زد به ای تی اس که من بنا به و نا مناسب نتونستم عملکرد خوبی تو امتحان داشته باشم م تقاضای ووچر کرد و گفته بود نمیتونم دیگه هزینه بپردازم و اونا هم بعد از دو سه روز بهش گفتن دو تا انتخاب داری یا میخوای پول رو برگردونیم یا فری ری تست!
    که دوستم ازشون فری ری تست خواست و بهش ووچر دادن
    یکی دو روز هم صبر کنید اگر جواب ندادند دوباره ایمیل بزنید
    موفق باشید
    . ممنون از راهنماییتون
    فقط برای اینکه تجربه ای هم برای دوستان باشه میگم: بعد از دو روز جوابم رو دادند. در این موارد که مساله شخصی هست یه ووچر به فرد داده میشه. البته باید مدارک هم براشون فکس بشه.
    Sorry to hear you weren't able to take your scheduled TOEFL® test!

If you were unable to get to the test center due to a personal emergency, we may be able to issue you a voucher you can use to reschedule your test date at no charge.

Emergency vouchers may be issued if you were hospitalized on the date you were scheduled to test, or for a death in your immediate family (a grandparent, parent, sibling or child).

Please fax your documentation - such as a hospital bill showing you were there on the test date or a family member's obituary - and a copy of this email to 1-610-290-8972. We will review your situation and an agent will get back to you.

Hope all is well with you now, and good luck on the TOEFL test!
    بله

Junior Member

سلام، من امروز تو سنتر خاتم قرار بود امتحان بدم ولی به دلیل لود نشدن برنامه ی امتحان روی کامپیوترهای سنتر، امتحان کنسل شد. حالا سوال من اینه: من خودم باید به ای تی اس گزارش کنم و درخواست ووچر بدم یا سنتر اینکار رو برام میکنه؟ بعد اینکه من برای گزارش به ای تی اس باید از سنتر گواهی یا چیزی بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک/ نانوفیزیک

روز امتحان به مشکل فنی برخوردم. یعنی برای یکساعت برق قطع شد. بعد از چند روز به ETS ایمیل زدم و گفتم این وضعیت بر عملکردم تاثیر منفی داشته. چند روز بعد دقیقا توی همون روزی که جواب امتحانم اومد، از ETS هم ایمیل عذرخواهی به همراه یک فرصت رایگان برا امتحان مجدد اومد. حالا سئوالم اینه:
    1- الان این امتحان اخیرم کنسل شده؟ یا اگه من از فرصت مجدد استفاده کنم نتیجه ش کنسل می شه؟
    2- اون ریپورت های مجانی به چهار دانشگاه چه بلایی سرشون میاد؟
    چون من الان چندان از این نمره فعلیم ناراضی نیستم و برا بعضی از دانشگاه ها خصوصا یکی دو تا از ریپورت رایگان ها می نیمم ها رو کسب کردم! نگرانم که نمره برای اونا فرستاده نشه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy of Science

سلام دوستان،
    من به خاطر مشکلی که سیستمم سر امتحان داشت و سایر مسائل، به ای تی اس ایمیل زدم و الان دو راه پیش روی من گذاشتند. یکی اینکه آزمون و نمره اش رو حفظ کنم یا اینکه درخواست ووچر جدید بدم و آزمون رو کنسل کنم. آیا راهی هست که نمره آزمونم رو به طور تقریبی بدونم؟ اگر ازشون بپرسم میگن؟

Junior Member

سلام وقت بخیر

من چند روز پیش (8 بهمن 96) آزمون تافل داشتم و چون از شهرستان بودم در مسیر ورودی های تهران که بخاطر برف مسدود شده بود توی راه موندیم. همون شب به ets ایمیل زدم و اونها هم گفتن که weather report رو فکس کنم. حالا من همه سایتهای هواشناسی و راهور و.. رفتم و ی سری از اخبار رو که به زبان فارسی بود درآوردم.
    هواشناسی هم که اصلا فکسش کار نکمیکنه و جوابی نمیدن.
    الان دقیقا نمیدونم چه گزارشی و از کجا میشه بشکل رسمی و به زبان انگلیسی گرفت ؟؟؟
    ممکنه راهنماییم بفرمایید؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط souch نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

من چند روز پیش (8 بهمن 96) آزمون تافل داشتم و چون از شهرستان بودم در مسیر ورودی های تهران که بخاطر برف مسدود شده بود توی راه موندیم. همون شب به ets ایمیل زدم و اونها هم گفتن که weather report رو فکس کنم. حالا من همه سایتهای هواشناسی و راهور و.. رفتم و ی سری از اخبار رو که به زبان فارسی بود درآوردم.
    هواشناسی هم که اصلا فکسش کار نکمیکنه و جوابی نمیدن.
    الان دقیقا نمیدونم چه گزارشی و از کجا میشه بشکل رسمی و به زبان انگلیسی گرفت ؟؟؟
    ممکنه راهنماییم بفرمایید؟

ممنون
    سلام
    من هم همین تاریخ امتحان داشتم و مشکل شما برای من هم اتفاق افتاد. ایمیل زدم به ets و از من هم weather report خواستند. دو روز پیش ایمیلی به toefl@ets.org ارسال کردم که از یه سایت بین المللی مثل https://www.timeanddate.com/ هوای شهر مبدا و مقصد رو به صورت pdf ضمیمه ایمیل کردم و شرایط آب و هوایی رو توی ایمیل توضیح دادم و دو تا لینک خبر اول گوگل رو هم جهت احتیاط فرستادم.
    http://www.xinhuanet.com/english/201..._136931276.htm
    http://abcnews.go.com/International/...pital-52660954
    امروز خدا رو شکر جواب دادن و emergency voucher داخل اکانتم اومد. امیدوارم که مشکل شما هم حل بشه.
    ویرایش توسط Mehrnoush : February 1st, 2018 در ساعت 07:05 PM

Junior Member

با تشکر از تمام دوستانی که این پست رو گذاشتن. من امیر بهادر امتحان داشتم و سیستمم ارور داد و دوتا مسئول بالای سرم بودن تا ارورو درست کنن و چند بار مجبور شدن کد بزنن همچنین چون خیلی میزا به هم چسبیده بودن وسط اسپیکم دوبار اومد مسئولش زد رو شونم که اروم تر بگو کلا اسپیکمو با استرس و حواس پرتی کامل تموم کردم 4 روز بعدش به ets ایمیل زدم و بهم گفتن مبتونیم کنسل کنیم ازمونتونو و بهتون امتحان رایگان دوباره بدیم.
    دوستمم به خاطر کیبورد شکایت کرده بود چون کیبورد کاملا مثل ماله لب تاب به هم چسبیده بودن دکمه ها و خیلی دست ادم اشتباه تایپ میکرد من به شخصه هزار بار به جای شیفت دکمه بکو میزدم. به خاطر همین سرعت تایپ خیلی میومد پایین به اونم ووچر رایگان پیشنهاد دادن ولی خب چون ددلاینش نزدیک بود مجبور شد نمرشو بگیره.

Junior Member

دوستان من امتحان دادم 76 شدم باورم نمیشه اینقدر کم هزینه ندارم دوباره امتحان بدم تا حالا کسی بوده به ای تی اس میل بزن بگه من هزیه ندارم ووچر بهش بده خیلی ناراحتم لطفا راهنمایی کنید (همه تسک ها رو fair شدم )

Junior Member

سلام
    منم میخوتم ایمیل بزنم به ets برای مشکلی که برام پیش اومده و ازش درخوواست ووچر رایگان کنم میخواستم ببینم عنوان ایمیل را چی زدید شما؟
    بعد اینکه من از یک موسسه ای خواسته بودمامتحانم را schedule کنه ولی این کار را نکرده و من ووچرم بدون اینکه برم سر جلسه سوخته به نظرتون اگر این را بگم ets ووچر رایگان به من میدهد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)