صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 66

موضوع: افزایش مجدد قیمت بلیت هواپیما

Exclamation افزایش مجدد قیمت بلیت هواپیما

صبح امروز که داشتم نرخ بلیت رو از سایت قطر ایرویز چک میکردم متوجه افزایش قابل توجه قیمتها نسبت به دیروز شدم و وقتی دلیل رو از چند آژانس پرسیدم گفتند تا دیروز نرخ بلیت با ارز مبادله ای (حدود 2500 تومن) محاسبه میشد ولی از امروز به طور ناگهانی با ارز 3670 تومن (نرخ بازار) محاسبه میشه و این یعنی افزایش حدود 50 درصد دیگه. و از اون بدتر انه که اینطوری سنگ روی سنگ بند نمیشه و هر روز قیمتها بالا و پائین میره مثل ارز و طلا !!
    از اساتید کسی دلیلش رو میدونه؟ آیا این قضیه مقطعی هستش یا دائمی؟ خیلی وجشتناکه اینطوری باشه لوفتهانزا و ترکیش هم جمع میکنن و میرن.

پیش فرض پاسخ : افزایش مجدد قیمت بلیت هواپیما

کاملا درسته.
    من دیروز بلیت قطری رو خریدم 1920000، به لطف آژانس محترم دیروز صادر نکردن بلیط رو، امروز زنگ زدن میگن شده 3500000 ، بقیش رو باید بدی...

پیش فرض پاسخ : نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

بچه ها یه خبر بد دارم
    گویا دولت دیگه نمی خواد به ایرلاینا ارز بده
    با توجه به اینکه دولت دیگه ارز به ایرلاین ها نمی ده و اونا هم مجبورند بیان تو بازار آزاد ارز تهیه کنند 2تا نتیجه بد رو باید انتظار داشت:
    قیمت بلیط هواپیما که دیگه رسما شناور میشه و دیگه باید با ارز آزاد تهیه کنیم
    دوم اینکه هواپیمایی ها یکی از غول های متقاضی ارز هستند که وقتی بیان تو بازار آزاد باید منتظر یک انفجار عرضی (نه ارزی دقیقا از عرض میترکیم)باشیم. چون تقاضا برای ارز به شدت بالا میره. خدا به خیر کنه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabr1987 نمایش پست ها
    بچه ها یه خبر بد دارم
    با توجه به اینکه دولت دیگه ارز به ایرلاین ها نمی ده و اونا هم مجبورند بیان تو بازار آزاد ارز تهیه کنند 2تا نتیجه بد رو باید انتظار داشت:
    دوم اینکه هواپیمایی ها یکی از غول های متقاضی ارز هستند که وقتی بیان تو بازار آزاد باید منتظر یک انفجار عرضی (نه ارزی دقیقا از عرض میترکیم)باشیم. چون تقاضا برای ارز به شدت بالا میره. خدا به خیر کنه.
    دولت دیگه ارزی واسش نمونه 1 عزیز میگفت با این روند شاید به دلار 12000 تومان با افتخار برسیم
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabr1987 نمایش پست ها
    بچه ها یه خبر بد دارم
    "گویا" نیست. از امروز صبح رسماً اتفاق افتاده و نرخ ارز واسه پروازهای خارجی شده دلاری 3670 تومن.
    Never Say Never

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    "گویا" نیست. از امروز صبح رسماً اتفاق افتاده و نرخ ارز واسه پروازهای خارجی شده دلاری 3670 تومن.
    لینکشو می ذارید لطفا.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    لینکشو می ذارید لطفا.
    لینک نمیخاد. یه سر به سایت قطرایرویز یا یک زنگ به آژانسا بزن.
    ویرایش توسط studentz : January 31st, 2013 در ساعت 04:08 PM دلیل: نامناسب

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    لینکشو می ذارید لطفا.
    راستش خبرشو هنوز خودم ندیدم اما واسه خودم اتفاق افتاد. دیروز 3100 دادم واسه پرواز امارات ولی چون آخر وقت بود بلیطمو صادر نکردن. امروز صبح زنگ زدن که متأسفانه چون نرخشو گرون کردن 1500 دیگه اضافه شده. تو سایت قطر ایرلاینز هم چک کردم. پروازی که تا دیشب 3700 بود الان زده بالای 5100. می تونین یه پرواز توش چک کنین و با نرخ دلارش حساب کنین که همون 3670 می شه. از صبح اعصابم به هم ریخته. دفعه ی قبل که افزایش نرخ داشت از چند روز قبل اعلام شده بود ولی این دفعه یهو و بی خبر اتفاق افتاد و فقط آزانسها شایعه شو شنیده بودن که متأسفانه به واقعیت تبدیل شد.
    Never Say Never

برادر دنبال لینکی؟! من خودم لینک. میگم دیروز صبح پول دادم، بلیطم رو صادر نکردن، امروز میگن باید 1.5 اضافه بدی!!!

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

من الان سایتِ اماراتُ چک کردم/ با کانورتورش دلار رو تبدیل کردم خوش‌بختانه هنوز قیمتُ با نرخ ارز مبادلاتی نشون می‌داد/ حالا نمی‌دونم چقد کانورتورِ سایت‌ش قابل اتکاست
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)