صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 66

موضوع: افزایش مجدد قیمت بلیت هواپیما

Senior Member m_rond آواتار ها

پیش فرض پاسخ : افزایش مجدد قیمت بلیت هواپیما

نقل قول نوشته اصلی توسط panda نمایش پست ها
    درسته.
    نرخ دبی قطری 420 دلار زده تو سایتش. حدود 1025000 .
    توو سایت های رزرو خارجی 280 دلاره.

کسی از ترکیش هم پرسیده؟
    نرخ به ایرلاین ربطی نداره. اونا بلیطشونو گرون نکردن بلکه از صبح روز 12 بهمن خود دولت نسبت دلار به ریال رو تو سیستم تمام آژانسها از دلار مبادله ای به آزاد (کمی پایینتر از بازار) تغییر داده. بهمین خاطر قیمت بلیط بلیط تمام ایرلاینها به ریال افزایش پیدا کرده.
    Never Say Never

دوستان بهترين راهي كه الان مي تونيد از شر افزايش نرخ بليط هاي هواپيمايي تا قسمت رهايي پيدا كنيد پرواز با كريير هاي ايراني مثل ايران ار يا ماهان هست.
    مثلن قبلن ما هيچ وقت ايران ار رو توصيه نمي كرديم براي پرواز به امريكا يا كانادا ولي الان وضع طوري شده كه اختلاف قيمت به دو تا سه ميليون رسيده براي همين ارزش ريسكش را دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    دوستان بهترين راهي كه الان مي تونيد از شر افزايش نرخ بليط هاي هواپيمايي تا قسمت رهايي پيدا كنيد پرواز با كريير هاي ايراني مثل ايران ار يا ماهان هست.
    مثلن قبلن ما هيچ وقت ايران ار رو توصيه نمي كرديم براي پرواز به امريكا يا كانادا ولي الان وضع طوري شده كه اختلاف قيمت به دو تا سه ميليون رسيده براي همين ارزش ريسكش را دارد
    سلام پیمان جان
    قضیه این چیه؟
    به همه جای امریکا میشه رفت؟ و قیمتاش مگه چقدر فرق داره؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1365ir نمایش پست ها
    سلام پیمان جان
    قضیه این چیه؟
    به همه جای امریکا میشه رفت؟ و قیمتاش مگه چقدر فرق داره؟
    مرسی
    به همه جاي امريكا كه خير ولي به شهرها بزرگ اغلب ميشه
    بايد شهر رو مشخص كنيد براتون چك كنم
    قيمتش تقريبن نصف قيمت پرواز هاي ديگه هست

لطفا راجعبه ریسک هایی هم که میفرمایید که توضیحی بدید.
    منظور خطر سقوط هواپیماهای فرسوده هست یا چیز دیگه ای مد نظر شما هست.
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    لطفا راجعبه ریسک هایی هم که میفرمایید که توضیحی بدید.
    منظور خطر سقوط هواپیماهای فرسوده هست یا چیز دیگه ای مد نظر شما هست.
    مرسی
    ريسك هاش تغيير تاريخ پرواز و يا كنسيلي احتمالي پرواز و غيره هست هر چند در حال حاضر اين ريسك ممكنه با هر ارلاينز ديگري هم باشد

یا سلام خدمت همه بچه ها.
    من یه سوال داشتم.
    اون موقع که دلار آژانس ها همون 1200 خدا بیامرز حساب می شد من بلیط گرفتم ولی به خاطر طولانی شدن کلیرنس مجبور شدم دیفر کنم واسه ترم بعد.
    حالا بلیط رو کنسل کردم. بلیطم از alitalia گرفته بودم. آژانس میگه 1 ماه طول میکشه تا refund کنن و 100 دلار جریمه هم باید بدم. 100 دلار جریمه به نرخ 3700 حساب میشه ولی قیمت بلیطی که خریده بودم همون ریالی.
    این کاملا غبر منطقیه. از یه آژانس دیگه پرسیدم همین رو گفت. کسی اطلاعی داره؟ میشه کاری کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_apply نمایش پست ها
    یا سلام خدمت همه بچه ها.
    من یه سوال داشتم.
    اون موقع که دلار آژانس ها همون 1200 خدا بیامرز حساب می شد من بلیط گرفتم ولی به خاطر طولانی شدن کلیرنس مجبور شدم دیفر کنم واسه ترم بعد.
    حالا بلیط رو کنسل کردم. بلیطم از alitalia گرفته بودم. آژانس میگه 1 ماه طول میکشه تا refund کنن و 100 دلار جریمه هم باید بدم. 100 دلار جریمه به نرخ 3700 حساب میشه ولی قیمت بلیطی که خریده بودم همون ریالی.
    این کاملا غبر منطقیه. از یه آژانس دیگه پرسیدم همین رو گفت. کسی اطلاعی داره؟ میشه کاری کرد؟
    بله همينطور هست دوست عزيز
    ولي فقط دلار الان توي سيستم 3400 هست

الان قیمتهای ماهان و هواپیماهاش به مقاصدی مثل ملبورن ، سیدنی و آکلند چقدره ؟ اصلا داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    الان قیمتهای ماهان و هواپیماهاش به مقاصدی مثل ملبورن ، سیدنی و آکلند چقدره ؟ اصلا داره؟
    به استراليا كه ما فقط با ايران ار مي تونيم بليط بگيريم از طريق كوآلا به نيوزيلند امكان پذير نيست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)