صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: آرشیو شده: نحوه تدریس و تطبیق واحدهای درسی در دانشگاه های اتریش (تا سال 2013)

Junior Member

پیش فرض آرشیو شده: نحوه تدریس و تطبیق واحدهای درسی در دانشگاه های اتریش (تا سال 2013)

اگر بشود اطلاعاتی در رابطه با چگونگی درس دادن اساتید و سرفصل های کتابها و درس ها و همینطور نحوه تطبیق واحدهای درسی مطالبی بدانیم خیلی خوب میشود . مسائلی که مربوط به خود رشته ها و درسها و جزئیاتی که در دانشگاههای اتریش است اطلاعات داشته باشیم.
    ویرایش توسط artemis_743 : April 24th, 2013 در ساعت 12:32 AM دلیل: تغییر عنوان تاپیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه تدریس و تطبیق واحدهای درسی در دانشگاه های اتریش

سئوال پیش اینجاست که با زبان آلمانی که مورد قبول آنها است ما موفق به قبول شدن و پاس کردن درسها میشویم ؟ امتحانات پایان ترم را خیلی سخت می گیرند ؟
    ویرایش توسط artemis_743 : April 24th, 2013 در ساعت 12:18 AM دلیل: تغییر عنوان پست

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط iranzehn نمایش پست ها
    سئوال پیش اینجاست که با زبان آلمانی که مورد قبول آنها است ما موفق به قبول شدن و پاس کردن درسها میشویم ؟ امتحانات پایان ترم را خیلی سخت می گیرند ؟
    از شما به محض ورود امتحان تعیین سطح |آلمانی گرفته میشه اگه اوکی بودید ثبت نام قطعی میشید اگه نه با هزینه خودتون کلاس میفرسن !نومه سولات امتحانی رو میتونید از دپارتمان مربوطه با فرمت پی دی اف دانلود کنید سطح امعلوم میشه ! برای رشته من که انصافا تو مقطع ارشد سطحشون سخت بود ! خیلی مفهومی و خفن
    ویرایش توسط artemis_743 : April 24th, 2013 در ساعت 12:27 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    از شما به محض ورود امتحان تعیین سطح |آلمانی گرفته میشه اگه اوکی بودید ثبت نام قطعی میشید اگه نه با هزینه خودتون کلاس میفرسن !نومه سولات امتحانی رو میتونید از دپارتمان مربوطه با فرمت پی دی اف دانلود کنید سطح امعلوم میشه ! برای رشته من که انصافا تو مقطع ارشد سطحشون سخت بود ! خیلی مفهومی و خفن
    شما چه رشته ایی می خونید؟ همه امتحان زبان تخصصی است ؟ میشه کمی توضیح بدهید؟ درباره درس دادن هم اگر میشه ؟
    ویرایش توسط artemis_743 : April 24th, 2013 در ساعت 12:27 AM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iranzehn نمایش پست ها
    شما چه رشته ایی می خونید؟ همه امتحان زبان تخصصی است ؟ میشه کمی توضیح بدهید؟ درباره درس دادن هم اگر میشه ؟
    من OR میخام برم بخونم ! زبان انگلیسی فقط کار میشه اطلاعات دقیقتر رو رفتم میگم !!!!!
    ویرایش توسط artemis_743 : April 24th, 2013 در ساعت 12:28 AM

رشته و دانشگاه

دوستان اطلاعات خودتونو راجع به نحوه تحصیل و تدریس در مقطع دکتری در دانشگاههای اتریش بیان کنید ! تو دانشگاه وین از این قراره که اونجا پذیرش میدن و بستگی به نوع رشتت داره که دوره زبان داشته باشی یا نه ! اگه دوره زبان داشتی مثل رشته روانشناسی که میری زبان اگه نه که باید ظرف یکسال موضوع انتخاب بشه و موافقت استاد راهنما جلب بشه و (توصیه میکنن که کمتر از یکسال ) تز رو بنویسی و استاد راهنما اوکی بده و در دانشکده مربوطه ارایه کنی ! سال دوم هم تاییدیه دانشگاه رو میگیری و ملاقاتهای مرتب با استاد راهنما شروع میشه تحقیقات شروع میشه و در سال آخر تز رو باید نوشته باشی و دفاع کنی ! موضوع مهم اینه که هیچ ضمانتی نیست که اومدی اینجا ثبت نام کردی و پول دادی حتمن استاد راهنما پیدا کنی ! توصیه میشه که قبل از اپلای کردن استاد راهنما پیدا کنید و بیایید بورس هم بشدت سخت میدن و job opening هم بسرعت پر میشه و البته زبان خیلی خوب (هم آلمانی و هم انگلیسی )میخاد دوستان نطراتشونو بگن !
    ویرایش توسط artemis_743 : April 24th, 2013 در ساعت 12:28 AM دلیل: با توجه به ادغام دو تاپیک قسمت اول پست کاربر ویرایش گردید
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

رشته و دانشگاه

معمولن کلاس درسی برگزار نمیشه و بر اساس تحقیق هست ! (by research)دوستانی که دانشجو بودن ایران و واحد پاس کردن برای تطبیق واحد حتمن با دپارتمان مربوطه و قبل از همه با استاد راهنماشون تو اتریش ارتباط برقرار کنن ببینن چجوریاست ! اصلن لازمه گواهی اشتغال به تحصیل و ... بگیرن یا نه ! توصیه هم میکنم بدون استاد راهنما نیایید اینجا چون استاد راهنما پیدا کردن و سر و کله زدن باهاش و راضی کردنش و تز نوشتن و ... در سال اول بسیار سخته !
    ویرایش توسط artemis_743 : April 24th, 2013 در ساعت 12:28 AM دلیل: تغییر عنوان پست به علت ادغام تاپیک با تاپیک کنونی
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    من OR میخام برم بخونم ! زبان انگلیسی فقط کار میشه اطلاعات دقیقتر رو رفتم میگم !!!!!

دوستان من برای phd شییم میخام برم اتریش. البته در ایران 15 واحد پاس کردم. میخواستم بدونم. دروس واساتید در اونچا چطورن؟ ایای میشه واحدها را تبدیل کرد؟
    ویرایش توسط artemis_743 : April 24th, 2013 در ساعت 12:29 AM دلیل: تغییر جزئی در عنوان پست

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط elenaz_62 نمایش پست ها
    دوستان من برای phd شییم میخام برم اتریش. البته در ایران 15 واحد پاس کردم. میخواستم بدونم. دروس واساتید در اونچا چطورن؟ ایای میشه واحدها را تبدیل کرد؟
    معمولا تعداد واحد‌های دکترا اونقدر زیاد نیس. نهایتأ چیزی بین ۳-۴ تا درس و آزمایشگاه.

همین. اینقدر چیز مهمی‌ نیس. می‌خوام بگم این نگاه به واحد‌ها و تطبیق و اینجور چیزا باید واسه دانشجو‌های لیسانس و ارشد دغدغه باشه

که میخوان زود درسشون تموم شه و کمتر خرج کن نه یه دانشجوی دکترا. چون باید ۳-۴ سال تز‌ بنویسید، و این تطبیق واحد‌ها تأثیری توی زود تموم کردن درستون نداره.

با فرض تطبیق دادن همهٔ واحد‌ها هم، تنها چیزی که دستتون رو میگیره اینه که
    تو طول ترم کلاس نمیرید. اونم کلاس هایی که خیلی‌ میتونه مهم باشه واسه کسی‌ که دکترا می‌خونه.
    به نظر من حتا اگه درسائی که میدن بهتون رو قبلاً گرفتید

باز شرکت کنید، چون شما برای هر ترم دارید شهریه میدید و میتونید ۲۰ تا کلاس هم برید بشینید، کسی‌ بهتون کاری نداره،
    اما مطمئن باشید سود می‌کنید.
    ویرایش توسط artemis_743 : April 24th, 2013 در ساعت 12:29 AM

Junior Member

سلام دوستان من تازه با این سایت اشنا شدم , اگر به سئوال من جواب بدید ممنون می شم
    من تازه فوق ام رو گرفتم و در ازمون دکتری هم قبول شدم می خواستم بدونم اگر بخوام برم اتریش پذیرش دکتری بگیرم یا واحدهای فوقم رو تطبیق واحد بدم و یه فوق دیگه اونجا بگیرم ؟
    ویرایش توسط artemis_743 : April 24th, 2013 در ساعت 12:29 AM

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)